Klasa A grupa I 2017/18

A KLASA GRUPA I, SEZON 2017/2018
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Znicz Kłobuck  26  78  26 0  0  169:7
2.  Liswarta Krzepice  26  54  17  3  6  78:28
3.  Oksza Łobodno  26  53  17  2  6  77:38
4.  Błękitni Libidza  26  51  16  3  7  69:48
5.  Grom Cykarzew  26  43  14  1  11  63:64
6.  Płomień Czarny Las  26  40 13  1  12  56:45
7.  Sokół Wręczyca Wlk.  26  38  12  2  12  62:57
8.  Orlik Blachownia  26  35  10  5  11  48:49
9.  Naprzód Ostrowy  26  34  11  1 14  51:63
10.  Liswarta Popów  26  33  10  3  13  42:72
11.  Grom Miedźno  26  31  10  1  15  46:63
12.  Alkas Aleksandria  26  25  8  1  17  32:97
13.  Junior Szarlejka  26  13  3  4  19  27:80
14.  Maraton Waleńczów  26  4  1  1  24  26:135

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
1. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz Kłobuck 8:0 Maraton Waleńczów
Alkas Aleksandria 0:1 Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia 0:0 Liswarta Popów
Płomień Czarny Las 1:3 Liswarta Krzepice
Oksza Łobodno 7:0 Grom Miedźno
Junior Szarlejka 0:1 Grom Cykarzew
Naprzód Ostrowy 0:3(2:1) Błękitni Libidza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
2. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:4 Błękitni Libidza
Grom Cykarzew 5:0 Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno 3:4 Junior Szarlejka
Liswarta Krzepice 4:0 Oksza Łobodno
Liswarta Popów 3:0(2:3) Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck 11:0 Alkas Aleksandria

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
3. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Alkas Aleksandria 3:1 Maraton Waleńczów
Orlik Blachownia 0:7 Znicz Kłobuck
Płomień Czarny Las 0:3 (4:1) Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno 4:0 Liswarta Popów
Junior Szarlejka 2:1 Liswarta Krzepice
Naprzód Ostrowy 4:2 Grom Miedźno
Błękitni Libidza 4:1 Grom Cykarzew

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
4. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:4 Grom Cykarzew
Grom Miedźno 2:1 Błękitni Libidza
Liswarta Krzepice 3:2 Naprzód Ostrowy
Liswarta Popów 3:2 Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck 4:2 Płomień Czarny Las
Alkas Aleksandria 3:1 Orlik Blachownia

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
5. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
Orlik Blachownia 6:0 Maraton Waleńczów
Płomień Czarny Las 4:0 Alkas Aleksandria
Oksza Łobodno 0:3 Znicz Kłobuck
Junior Szarlejka 2:4 Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy 2:1 Liswarta Popów
Błękitni Libidza 3:2 Liswarta Krzepice
Grom Cykarzew 1:0 Grom Miedźno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
6. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:4 Grom Miedźno
Liswarta Krzepice 8:1 Grom Cykarzew
Liswarta Popów 1:1 Błękitni Libidza
Sokół Wręczyca Wielka 6:3 Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck 10:1 Junior Szarlejka
Alkas Aleksandria 0:5 Oksza Łobodno
Orlik Blachownia 1:0 Płomień Czarny Las

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
7. Kolejka - 30 września/1 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Czarny Las 5:1 Maraton Waleńczów
Oksza Łobodno 7:3 Orlik Blachownia
Junior Szarlejka 0:3(3:1) Alkas Aleksandria
Naprzód Ostrowy 0:7 Znicz Kłobuck
Błękitni Libidza 8:1 Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew 3:1 Liswarta Popów
Grom Miedźno 2:0 Liswarta Krzepice

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
8. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:5 Liswarta Krzepice
Liswarta Popów 3:1 Grom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 5:0 Grom Cykarzew
Znicz Kłobuck 8:0 Błękitni Libidza
Alkas Aleksandria 0:4 Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia 3:1 Junior Szarlejka
Płomień Czarny Las 1:2 Oksza Łobodno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
9. Kolejka - 14/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
Oksza Łobodno 7:1 Maraton Waleńczów
Junior Szarlejka 2:5 Płomień Czarny Las
Naprzód Ostrowy 2:0 Orlik Blachownia
Błękitni Libidza 5:2 Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew 0:6 Znicz Kłobuck
Grom Miedźno 0:2 Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Krzepice 5:0 Liswarta Popów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
10. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:5 Liswarta Popów
Sokół Wręczyca Wielka 1:2 Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck 7:0 Grom Miedźno
Alkas Aleksandria 2:1 Grom Cykarzew
Orlik Blachownia 2:2 Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las 2:1 Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno 3:0 Junior Szarlejka

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
11. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
Junior Szarlejka 2:2 Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy 0:2 Oksza Łobodno
Błękitni Libidza 1:5 Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew 2:1 Orlik Blachownia
Grom Miedźno 5:2 Alkas Aleksandria
Liswarta Krzepice 0:3 Znicz Kłobuck
Liswarta Popów 3:1 Sokół Wręczyca Wielka

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
12. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:9 Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck 7:0 Liswarta Popów
Alkas Aleksandria 0:3 Liswarta Krzepice
Orlik Blachownia 4:3 Grom Miedźno
Płomień Czarny Las 2:0 Grom Cykarzew
Oksza Łobodno 1:1 Błękitni Libidza
Junior Szarlejka 0:1 Naprzód Ostrowy

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda jesienna
13. Kolejka - 11/12 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Naprzód Ostrowy 5:1 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 2:0 Junior Szarlejka
Grom Cykarzew 1:0 Oksza Łobodno
Grom Miedźno 0:2 Płomień Czarny Las
Liswarta Krzepice 2:0 Orlik Blachownia
Liswarta Popów 6:1 Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
14. Kolejka - 24.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:14 Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka 2:4 Alkas Aleksandria
Liswarta Popów 3:2 Orlik Blachownia
Liswarta Krzepice 2:1 Płomień Czarny Las
Grom Miedźno 1:0 Oksza Łobodno
Grom Cykarzew 5:1 Junior Szarlejka
Błękitni Libidza 3:2 Naprzód Ostrowy

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
15. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 3:1 Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy 0:5 Grom Cykarzew
Junior Szarlejka 1:2 Grom Miedźno
Oksza Łobodno 3:3 Liswarta Krzepice
Płomień Czarny Las 3:1 Liswarta Popów
Orlik Blachownia 0:2 Sokół Wręczyca Wielka
Alkas Aleksandria 0:9 Znicz Kłobuck

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
16. Kolejka - 07.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:3 Alkas Aleksandria
Znicz Kłobuck 2:0 Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka 0:1 Płomień Czarny Las
Liswarta Popów 0:4 Oksza Łobodno
Liswarta Krzepice 1:1 Junior Szarlejka
Grom Miedźno 0:1 Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew 2:3 Błękitni Libidza

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
17. Kolejka - 14.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Cykarzew 3:1 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 2:0 Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy 1:4 Liswarta Krzepice
Junior Szarlejka 0:1 Liswarta Popów
Oksza Łobodno 3:0 Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las 0:4 Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia 0:1 Alkas Aleksandria

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
18. Kolejka - 21.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:5 Orlik Blachownia
Alkas Aleksandria 1:0 Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck 5:0 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka 0:0 Junior Szarlejka
Liswarta Popów 1:5 Naprzód Ostrowy
Liswarta Krzepice 1:0 Błękitni Libidza
Grom Miedźno 6:2 Grom Cykarzew

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
19. Kolejka - 28.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Miedźno 5:1 Maraton Waleńczów
Grom Cykarzew 2:1 Liswarta Krzepice
Błękitni Libidza 8:1 Liswarta Popów
Naprzód Ostrowy 1:2 Sokół Wręczyca Wielka
Junior Szarlejka 0:8 Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno 2:1 Alkas Aleksandria
Płomień Czarny Las 3:4 Orlik Blachownia

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
20. Kolejka - 05.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 4:6 Płomień Czarny Las
Orlik Blachownia 3:1 Oksza Łobodno
Alkas Aleksandria 1:1 Junior Szarlejka
Znicz Kłobuck 4:0 Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka 2:3 Błękitni Libidza
Liswarta Popów 4:1 Grom Cykarzew
Liswarta Krzepice 3:0 Grom Miedźno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Liswarta Krzepice 9:0 Maraton Waleńczów
Grom Miedźno 1:1 Liswarta Popów
Grom Cykarzew 5:2 Sokół Wręczyca Wielka
Błękitni Libidza 0:6 Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy 4:1 Alkas Aleksandria
Junior Szarlejka 0:3 Orlik Blachownia
Oksza Łobodno 2:1 Płomień Czarny Las

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:6 Oksza Łobodno
Płomień Czarny Las 3:0 Junior Szarlejka
Orlik Blachownia 4:0 Naprzód Ostrowy
Alkas Aleksandria 1:3 Błękitni Libidza
Znicz Kłobuck 8:0 Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka 4:0 Grom Miedźno
Liswarta Popów 0:3 Liswarta Krzepice

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Liswarta Popów 3:1 Maraton Waleńczów
Liswarta Krzepice 4:1 Sokół Wręczyca Wielka
Grom Miedźno 1:5 Znicz Kłobuck
Grom Cykarzew 10:0 Alkas Aleksandria
Błękitni Libidza 4:0 Orlik Blachownia
Naprzód Ostrowy 2:2 Płomień Czarny Las
Junior Szarlejka 2:4 Oksza Łobodno

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
24. Kolejka - 02.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 6:1 Junior Szarlejka
Oksza Łobodno 3:2 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 2:1 Błękitni Libidza
Orlik Blachownia 3:3 Grom Cykarzew
Alkas Aleksandria 2:6 Grom Miedźno
Znicz Kłobuck 3:1 Liswarta Krzepice
Sokół Wręczyca Wielka 7:0 Liswarta Popów

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
25. Kolejka - 09.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Wręczyca Wielka 4:0 Maraton Waleńczów
Liswarta Popów 0:7 Znicz Kłobuck
Liswarta Krzepice 7:0 Alkas Aleksandria
Grom Miedźno 1:0 Orlik Blachownia
Grom Cykarzew 3:2 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 2:1 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy 3:1 Junior Szarlejka

 

Terminarz rozgrywek A klasa Grupa I, sezon 2017/2018. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:6 Naprzód Ostrowy
Junior Szarlejka 3:2 Błękitni Libidza
Oksza Łobodno 4:2 Grom Cykarzew
Płomień Czarny Las 3:0 Grom Miedźno
Orlik Blachownia 0:0 Liswarta Krzepice
Alkas Aleksandria 2:1 Liswarta Popów
Znicz Kłobuck 10:2 Sokół Wręczyca Wielka

 

Log in or create an account