III liga grupa III 2017/18

III LIGA, SEZON 2017/2018 Grupa III
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Skra Częstochowa  34  66  18 12  4 59:28
2.  Ślęza Wrocław  34  64  19  7  8  67:48
3.  Gwarek Tarnowskie Góry  34  63  18  9  7  56:40
4.  Stal Brzeg  34  60  17  9  8  69:46
5.  KS Polkowice  34  59  18  5  11  64:43
6.  Piast Żmigród  34  57  17  6  11  56:43
7.  Ruch Zdzieszowice  34  49  13  10  11  57:44
8.  Rekord Bielsko-Biała  34  46  13  7  14  49:50
9.  Zagłębie II Lubin  34  46  14  4  16  53:57
10.  BKS Stal Bielsko-Biała  34  46  14  4  16  41:48
11.  Lechia Dzierżoniów  34  46  14  4  16  55:58
12.  Stilon Gorzów Wlkp.  34  44  13  5  16  59:61
13.  Pniówek Pawłowice Śl.  34  43  11  10  13  43:51
14.  Miedź II Legnica  34  41  12  5  17  42:56
15.  Górnik II Zabrze  34  39  11  6  17  56:63
16.  Unia Turza Śląska  34  36  10  6  18  50:62
17.  Falubaz Zielona Góra  34  33  9  6  19  48:67
18.  Polonia Głubczyce  34  22  7  1  26 37:96

4

4Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018

4

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
1. Kolejka - 5/6 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Falubaz Zielona Góra 1:0 Ruch Zdzieszowice 
Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 Pniówek Pawłowice Śl. 
Piast Żmigród 1:3 Górnik II Zabrze 
Zagłębie II Lubin  2:1 Lechia Dzierżoniów 
Unia Turza Śląska  1:3 KS Polkowice 
Stilon Gorzów Wlkp.  1:3 Rekord Bielsko-Biała 
Skra Częstochowa  4:0 Miedź II Legnica 
Polonia Głubczyce 1:2  BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg 6:0 Ślęza Wrocław 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
2. Kolejka - 12/13 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  0:1 BKS Stal Bielsko-Biała 
Miedź II Legnica  2:0 Polonia Głubczyce 
Rekord Bielsko-Biała  0:0 Skra Częstochowa
KS Polkowice  4:2  Stilon Gorzów Wlkp.
Stal Brzeg  2:0  Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów  1:0  Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze  3:0 Zagłębie II Lubin 
Pniówek Pawłowice Śl.  1:0 Piast Żmigród 
Falubaz Zielona Góra  1:1 Gwarek Tarnowskie Góry 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
3. Kolejka - 15 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Gwarek Tarnowskie Góry  0:2 Ruch Zdzieszowice 
Piast Żmigród  3:0 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin  3:1  Pniówek Pawłowice Śl.
Górnik II Zabrze  0:2 Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska  1:2 Lechia Dzierżoniów 
Stilon Gorzów Wlkp.  3:2 Stal Brzeg 
Skra Częstochowa  3:2  KS Polkowice
Polonia Głubczyce 1:2  Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała  2:0  Miedź II Legnica

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
4. Kolejka - 19/20 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  2:1 Miedź II Legnica 
Rekord Bielsko-Biała  1:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
KS Polkowice  3:1  Polonia Głubczyce
Stal Brzeg  1:0 Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów  1:2 Stilon Gorzów Wlkp. 
Górnik II Zabrze 3:1  Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śl.  3:3  Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra  0:1  Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry  2:0 Piast Żmigród 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
5. Kolejka - 26/27 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Żmigród 1:0 Ruch Zdzieszowice 
Zagłębie II Lubin  1:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Ślęza Wrocław  6:2 Falubaz Zielona Góra
Unia Turza Śląska  0:1 Pniówek Pawłowice Śl. 
Stilon Gorzów Wlkp.  4:2  Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa  3:1  Lechia Dzierżoniów
Polonia Głubczyce  2:4  Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała 0:1 KS Polkowice 
Miedź II Legnica 2:1 Rekord Bielsko-Biała 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
6. Kolejka - 2/3 września
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  2:2  Rekord Bielsko-Biała
KS Polkowice  2:0  Miedź II Legnica
Stal Brzeg  2:1 BKS Stal Bielsko-Biała 
Lechia Dzierżoniów  4:1 Polonia Głubczyce 
Skra Częstochowa 5:1 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śl.  1:1 Stilon Gorzów Wlkp. 
Falubaz Zielona Góra  1:3  Unia Turza Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry  3:0 Ślęza Wrocław 
Piast Żmigród 1:1 Zagłębie II Lubin 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
7. Kolejka - 9/10 września
Drużyna Wynik Drużyna
Zagłębie II Lubin  1:1  Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław  0:4  Piast Żmigród
Unia Turza Śląska  2:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Stilon Gorzów Wlkp.  1:1 Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa  1:0 Pniówek Pawłowice Śl. 
Polonia Głubczyce  0:1 Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała  2:1  Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica  0:1  Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała  1:1 KS Polkowice 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
8. Kolejka - 16/17 września
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  1:1 KS Polkowice 
Stal Brzeg  3:2  Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów  1:1  Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze 3:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
Pniówek Pawłowice Śl.  0:2 Polonia Głubczyce 
Falubaz Zielona Góra  0:0 Skra Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry  1:0 Stilon Gorzów Wlkp. 
Piast Żmigród  2:3 Unia Turza Śląska 
Zagłębie II Lubin  0:2 Ślęza Wrocław 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
9. Kolejka - 23/24 września
Drużyna Wynik Drużyna
Ślęza Wrocław  3:2 Ruch Zdzieszowice 
Unia Turza Śląska  4:2  Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów Wlkp.  6:3 Piast Żmigród 
Skra Częstochowa  0:0 Gwarek Tarnowskie Góry 
Polonia Głubczyce  1:5 Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała  3:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Miedź II Legnica  3:2  Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała  1:2  Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice  3:2 Stal Brzeg 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
10. Kolejka - 30 września/ 1 października
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  1:0 Stal Brzeg 
Lechia Dzierżoniów 1:0 KS Polkowice 
Górnik II Zabrze  1:2 Rekord Bielsko-Biała 
Pniówek Pawłowice Śl.  3:2 Miedź II Legnica 
Falubaz Zielona Góra 2:2 BKS Stal Bielsko-Biała 
Gwarek Tarnowskie Góry  2:0 Polonia Głubczyce 
Piast Żmigród  0:1 Skra Częstochowa
Zagłębie II Lubin  0:1 Stilon Gorzów Wlkp. 
Ślęza Wrocław  3:0 Unia Turza Śląska 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
11. Kolejka - 7/8 października
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Turza Śląska  1:1  Ruch Zdzieszowice
Stilon Gorzów Wlkp.  1:2  Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa  1:0  Zagłębie II Lubin
Polonia Głubczyce  2:1 Piast Żmigród 
BKS Stal Bielsko-Biała  2:3  Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 0:2 Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała 1:4 Pniówek Pawłowice Śl. 
KS Polkowice  1:6  Górnik II Zabrze
Stal Brzeg  3:1 Lechia Dzierżoniów 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
12. Kolejka - 15/15 października
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice 3:4 Lechia Dzierżoniów 
Górnik II Zabrze  3:1  Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śl.  1:1  KS Polkowice
Falubaz Zielona Góra  1:1  Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry  2:0 Miedź II Legnica 
Piast Żmigród 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
Zagłębie II Lubin  7:2 Polonia Głubczyce 
Ślęza Wrocław  1:1 Skra Częstochowa
Unia Turza Śląska  1:1 Stilon Gorzów Wlkp. 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
13. Kolejka - 21/22 października
Drużyna Wynik Drużyna
Stilon Gorzów Wlkp.  4:1  Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa  1:0 Unia Turza Śląska 
Polonia Głubczyce  2:5  Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała  2:0  Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica  2:1 Piast Żmigród 
Rekord Bielsko-Biała  2:3 Gwarek Tarnowskie Góry 
KS Polkowice  3:0 Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg  5:2  Pniówek Pawłowice Śl.
Lechia Dzierżoniów  3:0 Górnik II Zabrze 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
14. Kolejka - 28/29 października
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  3:3 Górnik II Zabrze 
Pniówek Pawłowice Śl.  0:2  Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra  1:4 Stal Brzeg 
Gwarek Tarnowskie Góry  1:2 KS Polkowice 
Piast Żmigród  1:3 Rekord Bielsko-Biała 
Zagłębie II Lubin  1:3 Miedź II Legnica 
Ślęza Wrocław  2:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
Unia Turza Śląska  1:2  Polonia Głubczyce
Stilon Gorzów Wlkp.  0:0 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
15. Kolejka - 4/5 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Skra Częstochowa  3:0 Ruch Zdzieszowice 
Polonia Głubczyce  1:4 Stilon Gorzów Wlkp. 
BKS Stal Bielsko-Biała  2:0  Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica  1:1  Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała  6:2  Zagłębie II Lubin
KS Polkowice  0:1 Piast Żmigród 
Stal Brzeg  4:2  Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów  1:1 Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze  1:2 Pniówek Pawłowice Śl. 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
16. Kolejka - 11/12 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice 3:1  Pniówek Pawłowice Śl.
Falubaz Zielona Góra 2:1  Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry  2:1  Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród  2:1  Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin  2:0 KS Polkowice 
Ślęza Wrocław  3:0  Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska  3:0  Miedź II Legnica
Stilon Gorzów Wlkp.  4:1 BKS Stal Bielsko-Biała 
Skra Częstochowa  1:0 Polonia Głubczyce 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda jesienna.
17. Kolejka - 18/19 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Miedź II Legnica 2:1 Stilon Gorzów Wlkp. 
BKS Stal Bielsko-Biała  0:0 Skra Częstochowa
Polonia Głubczyce    1:5   Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała 1:2 Unia Turza Śląska 
KS Polkowice  2:3  Ślęza Wrocław
Stal Brzeg  1:2  Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów  1:2 Piast Żmigród 
Górnik II Zabrze  3:1  Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śl.  2:1 Falubaz Zielona Góra

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
18. Kolejka - 10/11.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Ślęza Wrocław  2:3 Stal Brzeg 
Ruch Zdzieszowice   3:0 Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śl.  0:0  Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze  0:1  Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów  1:4 Zagłębie II Lubin 
KS Polkowice  6:0  Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała  2:0 Stilon Gorzów Wlkp. 
Miedź II Legnica  3:1 Skra Częstochowa
BKS Stal Bielsko-Biała  2:1  Polonia Głubczyce

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
19. Kolejka - 17/18.marca
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko-Biała 0:3  Ruch Zdzieszowice 
Polonia Głubczyce  1:3 Miedź II Legnica 
Skra Częstochowa 0:0  Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów Wlkp.  1:4  KS Polkowice
Unia Turza Śląska 2:3 Stal Brzeg 
Ślęza Wrocław  2:3 Lechia Dzierżoniów 
Zagłębie II Lubin  0:0 Górnik II Zabrze 
Piast Żmigród  2:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Gwarek Tarnowskie Góry  1:4 Falubaz Zielona Góra

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
20. Kolejka - 24/25.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   1:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Falubaz Zielona Góra 1:3 Piast Żmigród 
Pniówek Pawłowice Śl.  1:2  Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław  1:1  Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów  1:0 Unia Turza Śląska 
Stal Brzeg  2:1 Stilon Gorzów Wlkp. 
KS Polkowice  3:0 Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała  2:0 Polonia Głubczyce 
Miedź II Legnica  1:3 BKS Stal Bielsko-Biała 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
21. Kolejka - 31.marca
Drużyna Wynik Drużyna
Miedź II Legnica 1:2 Ruch Zdzieszowice  
BKS Stal Bielsko-Biała  1:3 Rekord Bielsko-Biała 
Polonia Głubczyce  2:4  KS Polkowice
Skra Częstochowa  1:0  Stal Brzeg
Stilon Gorzów Wlkp.  1:3  Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska  1:1  Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław  2:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Zagłębie II Lubin  1:0 Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród  0:0 Gwarek Tarnowskie Góry 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
22. Kolejka - 7/8.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   0:3 Piast Żmigród 
Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 Zagłębie II Lubin 
Falubaz Zielona Góra  1:2 Ślęza Wrocław 
Pniówek Pawłowice Śl. 1:1 Unia Turza Śląska 
Górnik II Zabrze  1:2 Stilon Gorzów Wlkp. 
Lechia Dzierżoniów  3:3 Skra Częstochowa
Stal Brzeg  0:0 Polonia Głubczyce 
KS Polkowice 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
Rekord Bielsko-Biała  2:1 Miedź II Legnica 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
23. Kolejka - 14/15.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Rekord Bielsko-Biała  0:0  Ruch Zdzieszowice 
Miedź II Legnica  0:1  KS Polkowice
BKS Stal Bielsko-Biała  2:1 Stal Brzeg 
Polonia Głubczyce  2:1  Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa  3:1  Górnik II Zabrze
Stilon Gorzów Wlkp.  6:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Unia Turza Śląska 3:1 Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław  0:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Zagłębie II Lubin  1:3  Piast Żmigród

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
24. Kolejka - 21/22.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   4:0 Zagłębie II Lubin 
Piast Żmigród  1:1  Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry  4:2 Unia Turza Śląska 
Falubaz Zielona Góra  1:3 Stilon Gorzów Wlkp. 
Pniówek Pawłowice Śl.  0:2 Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze  4:2 Polonia Głubczyce 
Lechia Dzierżoniów  1:3 BKS Stal Bielsko-Biała 
Stal Brzeg 0:0 Miedź II Legnica 
KS Polkowice 2:0 Rekord Bielsko-Biała 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
25. Kolejka - 28/29.kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
KS Polkowice  0:1 Ruch Zdzieszowice  
Rekord Bielsko-Biała  2:2 Stal Brzeg 
Miedź II Legnica  2:1  Lechia Dzierżoniów
BKS Stal Bielsko-Biała  0:1 Górnik II Zabrze 
Polonia Głubczyce  2:3  Pniówek Pawłowice Śl.
Skra Częstochowa 3:0 Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wlkp.  0:3 Gwarek Tarnowskie Góry 
Unia Turza Śląska 4:0  Piast Żmigród
Ślęza Wrocław  3:0 Zagłębie II Lubin 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
26. Kolejka - 1.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice  0:1 Ślęza Wrocław 
Zagłębie II Lubin  4:1  Unia Turza Śląska
Piast Żmigród  2:0 Stilon Gorzów Wlkp. 
Gwarek Tarnowskie Góry  2:2 Skra Częstochowa
Falubaz Zielona Góra  5:2 Polonia Głubczyce 
Pniówek Pawłowice Śl.  3:0 BKS Stal Bielsko-Biała 
Górnik II Zabrze  0:3 Miedź II Legnica 
Lechia Dzierżoniów  1:0 Rekord Bielsko-Biała 
Stal Brzeg  4:2 KS Polkowice 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
27. Kolejka - 5/6.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Brzeg 1:1 Ruch Zdzieszowice  
KS Polkowice  4:0 Lechia Dzierżoniów 
Rekord Bielsko-Biała  3:2 Górnik II Zabrze 
Miedź II Legnica  1:1  Pniówek Pawłowice Śl.
BKS Stal Bielsko-Biała  1:0 Falubaz Zielona Góra
Polonia Głubczyce 0:3 Gwarek Tarnowskie Góry 
Skra Częstochowa 5:0  Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wlkp.  1:3  Zagłębie II Lubin
Unia Turza Śląska  0:2 Ślęza Wrocław 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
28. Kolejka - 12/13.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   5:1 Unia Turza Śląska 
Ślęza Wrocław  2:3  Stilon Gorzów Wlkp.
Zagłębie II Lubin  2:3 Skra Częstochowa
Piast Żmigród  6:0 Polonia Głubczyce 
Gwarek Tarnowskie Góry  0:3 BKS Stal Bielsko-Biała 
Falubaz Zielona Góra 4:1 Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śl. 2:0 Rekord Bielsko-Biała 
Górnik II Zabrze 0:1 KS Polkowice 
Lechia Dzierżoniów  1:3 Stal Brzeg 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
29. Kolejka - 19/20.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Lechia Dzierżoniów 1:2 Ruch Zdzieszowice  
Stal Brzeg 2:2 Górnik II Zabrze 
KS Polkowice 1:1  Pniówek Pawłowice Śl.
Rekord Bielsko-Biała  2:1 Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica  1:0 Gwarek Tarnowskie Góry 
BKS Stal Bielsko-Biała  1:2 Piast Żmigród 
Polonia Głubczyce 2:0  Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa  1:1 Ślęza Wrocław 
Stilon Gorzów Wlkp. 0:3  Unia Turza Śląska

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
30. Kolejka - 26/27.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   3:0 Stilon Gorzów Wlkp. 
Unia Turza Śląska  2:2 Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław  4:0 Polonia Głubczyce 
Zagłębie II Lubin 4:1  BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród  1:1 Miedź II Legnica 
Gwarek Tarnowskie Góry  2:1  Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra  0:1 KS Polkowice 
Pniówek Pawłowice Śl.  1:1  Stal Brzeg
Górnik II Zabrze  0:3  Lechia Dzierżoniów

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
31. Kolejka - 31.maja
Drużyna Wynik Drużyna
Górnik II Zabrze 2:2 Ruch Zdzieszowice  
Lechia Dzierżoniów  1:0 Pniówek Pawłowice Śl. 
Stal Brzeg  2:1 Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice 1:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Rekord Bielsko-Biała 0:3 Piast Żmigród 
Miedź II Legnica  0:3 Zagłębie II Lubin 
BKS Stal Bielsko-Biała  1:2  Ślęza Wrocław
Polonia Głubczyce  0:4  Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa  2:0  Stilon Gorzów Wlkp.

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
32. Kolejka - 2/3.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   2:2 Skra Częstochowa
Stilon Gorzów Wlkp.  1:2 Polonia Głubczyce 
Unia Turza Śląska  0:1  BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław 3:2  Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin 1:3 Rekord Bielsko-Biała 
Piast Żmigród  3:1 KS Polkowice 
Gwarek Tarnowskie Góry  1:1 Stal Brzeg 
Falubaz Zielona Góra 4:3 Lechia Dzierżoniów 
Pniówek Pawłowice Śl.  4:0 Górnik II Zabrze 

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
33. Kolejka - 9.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Pniówek Pawłowice Śl.  0:0 Ruch Zdzieszowice  
Górnik II Zabrze  3:4 Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów  2:2 Gwarek Tarnowskie Góry 
Stal Brzeg  1:1 Piast Żmigród 
KS Polkowice  0:1 Zagłębie II Lubin 
Rekord Bielsko-Biała  0:1 Ślęza Wrocław 
Miedź II Legnica 2:1 Unia Turza Śląska 
BKS Stal Bielsko-Biała  1:1 Stilon Gorzów Wlkp. 
Polonia Głubczyce  0:4 Skra Częstochowa

 

Terminarz rozgrywek III ligi, grupa III, sezon 2017/2018. Runda wiosenna.
34. Kolejka - 16.czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice   1:2 Polonia Głubczyce 
Skra Częstochowa  3:1 BKS Stal Bielsko-Biała 
Stilon Gorzów Wlkp.  3:1  Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska  2:0  Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław  2:2 KS Polkowice 
Zagłębie II Lubin  1:1  Stal Brzeg
Piast Żmigród  2:1 Lechia Dzierżoniów 
Gwarek Tarnowskie Góry  2:0  Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra  0:3  Pniówek Pawłowice Śl.

 

Log in or create an account