Klasa Okręgowa grupa II 2016/17

Klasa Okręgowa, SEZON 2016/2017, Grupa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Sparta Lubliniec  22  54  17  3  2  76:20
2.  LZS Mrzygłód  22  45  14  3  5  59:31
3.  Zieloni Żarki  22  44  13  5  4  51:23
4.  Jedność Boronów  22  42  13  3  6  47:29
5.  Płomień Kuźnica Marianowa  22  35  11  2  9  48:38
6.  MLKS Woźniki  22  32  9  5  8  34:30
7.  Czarni Starcza  22  29  8  5  9  47:50
8.  Warta Kamieńskie Młyny  22  28  8  4  10  46:64
9.  Olimpia Huta Stara  22  22  6  4  12  39:48
10.  Unia Kalety  22  21  6  3  13  23:35
11.  Liswarta Lisów  22  14  4  2  16  33:80
12.  LKS Sieraków Śląski  22  9  2  3  17  23:78

4

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
1. Kolejka - 13/14 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Sieraków Śląski 0:4 Jedność Boronów
MLKS Woźniki 4:3 Olimpia Huta Stara
Liswarta Lisów 2:6 Warta Kamieńskie Młyny
Unia Kalety 1:0 Zieloni Żarki
Sparta Lubliniec 4:0 Płomień Kuźnica Marianowa
Czarni Starcza 1:2 LZS Mrzygłód
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
2. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 1:6 LZS Mrzygłód
Płomień Kuźnica Marianowa 2:0 Czarni Starcza
Zieloni Żarki 2:0 Sparta Lubliniec
Warta Kamieńskie Młyny 2:0 Unia Kalety
Olimpia Huta Stara 3:1 Liswarta Lisów
LKS Sieraków Śląski 0:2 MLKS Woźniki
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
3. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki 1:2 Jedność Boronów
Liswarta Lisów 2:0 LKS Sieraków Śląski
Unia Kalety 0:0 Olimpia Huta Stara
Sparta Lubliniec 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Czarni Starcza 1:1 Zieloni Żarki
LZS Mrzygłód 1:0 Płomień Kuźnica Marianowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
4. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 2:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Zieloni Żarki 2:2 LZS Mrzygłód
Warta Kamieńskie Młyny 3:3 Czarni Starcza
Olimpia Huta Stara 0:2 Sparta Lubliniec
LKS Sieraków Śląski 2:5 Unia Kalety
MLKS Woźniki 4:1 Liswarta Lisów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
5. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Liswarta Lisów 0:5 Jedność Boronów
Unia Kalety 3:0 MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec 10:1 LKS Sieraków Śląski
Czarni Starcza 4:3 Olimpia Huta Stara
LZS Mrzygłód 4:3 Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Kuźnica Marianowa 3:0 Zieloni Żarki
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
6. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 0:2 Zieloni Żarki
Warta Kamieńskie Młyny 0:4 Płomień Kuźnica Marianowa
Olimpia Huta Stara 3:2 LZS Mrzygłód
LKS Sieraków Śląski 4:3 Czarni Starcza
MLKS Woźniki 1:1 Sparta Lubliniec
Liswarta Lisów 0:2 Unia Kalety
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
7. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety 0:1 Jedność Boronów
Sparta Lubliniec 6:1 Liswarta Lisów
Czarni Starcza 2:4 MLKS Woźniki
LZS Mrzygłód 3:0 LKS Sieraków Śląski
Płomień Kuźnica Marianowa 3:1 Olimpia Huta Stara
Zieloni Żarki 0:2 Warta Kamieńskie Młyny
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
8. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 3:2 Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Huta Stara 1:4 Zieloni Żarki
LKS Sieraków Śląski 1:1 Płomień Kuźnica Marianowa
MLKS Woźniki 4:1 LZS Mrzygłód
Liswarta Lisów 1:5 Czarni Starcza
Unia Kalety 1:3 Sparta Lubliniec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
9. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Lubliniec 2:0 Jedność Boronów
Czarni Starcza 3:1 Unia Kalety
LZS Mrzygłód 8:1 Liswarta Lisów
Płomień Kuźnica Marianowa 0:1 MLKS Woźniki
Zieloni Żarki 2:2 LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny 2:4 Olimpia Huta Stara
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
10. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 1:0 Olimpia Huta Stara
LKS Sieraków Śląski 3:2 Warta Kamieńskie Młyny
MLKS Woźniki 0:1 Zieloni Żarki
Liswarta Lisów 4:5 Płomień Kuźnica Marianowa
Unia Kalety 2:0 LZS Mrzygłód
Sparta Lubliniec 4:1 Czarni Starcza
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda jesienna
11. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Starcza 4:5 Jedność Boronów
LZS Mrzygłód 1:2 Sparta Lubliniec
Płomień Kuźnica Marianowa 3:1 Unia Kalety
Zieloni Żarki 6:1 Liswarta Lisów
Warta Kamieńskie Młyny 1:1 MLKS Woźniki
Olimpia Huta Stara 6:3 LKS Sieraków Śląski
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
12. Kolejka - 29/30 października
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 2:1 LKS Sieraków Śląski
Olimpia Huta Stara 1:1 MLKS Woźniki
Warta Kamieńskie Młyny 4:3 Liswarta Lisów
Zieloni Żarki 2:0 Unia Kalety
Płomień Kuźnica Marianowa 1:5 Sparta Lubliniec
LZS Mrzygłód 4:2 Czarni Starcza
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
13. Kolejka - 5/6 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
LZS Mrzygłód 2:1 Jedność Boronów
Czarni Starcza 5:3 Płomień Kuźnica Marianowa
Sparta Lubliniec 0:0 Zieloni Żarki
Unia Kalety 1:4 Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Lisów 0:1 Olimpia Huta Stara
MLKS Woźniki 4:0 LKS Sieraków Śląski
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
14. Kolejka - 12/13 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 1:2 MLKS Woźniki
LKS Sieraków Śląski 1:4 Liswarta Lisów
Olimpia Huta Stara 0:0 Unia Kalety
Warta Kamieńskie Młyny 2:8 Sparta Lubliniec
Zieloni Żarki 2:2 Czarni Starcza
Płomień Kuźnica Marianowa 1:2 LZS Mrzygłód
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
15. Kolejka - 19/20 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Kuźnica Marianowa 0:3 Jedność Boronów
LZS Mrzygłód 3:1 Zieloni Żarki
Czarni Starcza 0:0 Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Lubliniec 5:1 Olimpia Huta Stara
Unia Kalety 2:0 LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów 2:1 MLKS Woźniki
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
16. Kolejka - 18/19 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 1:1 Liswarta Lisów
MLKS Woźniki 0:0 Unia Kalety
LKS Sieraków Śląski 2:7 Sparta Lubliniec
Olimpia Huta Stara 1:2 Czarni Starcza
Warta Kamieńskie Młyny 1:6 LZS Mrzygłód
Zieloni Żarki 2:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
17. Kolejka - 25/25 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Zieloni Żarki 4:2 Jedność Boronów
Płomień Kuźnica Marianowa 5:1 Warta Kamieńskie Młyny
LZS Mrzygłód 4:1 Olimpia Huta Stara
Czarni Starcza 2:0 LKS Sieraków Śląski
Sparta Lubliniec 2:0 MLKS Woźniki
Unia Kalety 2:3 Liswarta Lisów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
18. Kolejka - 1/2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 1:0 Unia Kalety
Liswarta Lisów 2:4 Sparta Lubliniec
MLKS Woźniki 1:1 Czarni Starcza
LKS Sieraków Śląski 1:1 LZS Mrzygłód
Olimpia Huta Stara 1:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Kamieńskie Młyny 0:8 Zieloni Żarki
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
19. Kolejka - 8/9 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Kamieńskie Młyny 0:2 Jedność Boronów
Zieloni Żarki 1:0 Olimpia Huta Stara
Płomień Kuźnica Marianowa 4:0 LKS Sieraków Śląski
LZS Mrzygłód 3:0 MLKS Woźniki
Czarni Starcza 4:0 Liswarta Lisów
Sparta Lubliniec 5:1 Unia Kalety
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
20. Kolejka - 15 kwietnia-
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 0:0 Sparta Lubliniec
Unia Kalety 1:2 Czarni Starcza
Liswarta Lisów 1:1 LZS Mrzygłód
MLKS Woźniki 1:0 Płomień Kuźnica Marianowa
LKS Sieraków Śląski 0:4 Zieloni Żarki
Olimpia Huta Stara 3:3 Warta Kamieńskie Młyny
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
21. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Huta Stara 0:4 Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny 3:2 LKS Sieraków Śląski
Zieloni Żarki 2:1 MLKS Woźniki
Płomień Kuźnica Marianowa 6:2 Liswarta Lisów
LZS Mrzygłód 3:0 Unia Kalety
Czarni Starcza 0:2 Sparta Lubliniec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda wiosenna
22. Kolejka - 29 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Jedność Boronów 6:0 Czarni Starcza
Sparta Lubliniec 3:0 LZS Mrzygłód
Unia Kalety 0:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Lisów 1:5 Zieloni Żarki
MLKS Woźniki 1:3 Warta Kamieńskie Młyny
LKS Sieraków Śląski 0:5 Olimpia Huta Stara
X

Right Click

No right click