Klasa B Lubliniec 2016/17

Klasa B Lubliniec, SEZON 2016/2017
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Orzeł Pawonków  20  48  15  3  2 92:31
2.  Sparta II Lubliniec  20  42  13  3  4 56:22
3.  Dragon Rusinowice  20  39  12  3  5 51:31
4.  Tajfun Harbułtowice  20  39  12  3  5 42:28
5.  LKS Wierzbie  20  35  11  2  7 37:34
6.  Victoria Strzebiń  20  28  8  4  8 40:36
7.  LKS Droniowice  20  22  6  4  10 55:56
8.  Płomień Borowe  20  18  5  3  12 35:49
9.  Zieloni Zborowskie  20  15  4  3  13 35:78
10.  Płomień Łagiewniki Wlk.  20  15  4  3  13 24:62
11.  LKS Hadra  20  12  3  3  14 27:67

 

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
1. Kolejka - 13/14 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Hadra 1:6 Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie 1:5 Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie 5:1 LKS Droniowice
Victoria Strzebiń 0:5 Orzeł Pawonków
Sparta II Lubliniec 0:3 Płomień Borowe
  -:- Płomień Łagiewniki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
2. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 0:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
Płomień Borowe -:-  
Orzeł Pawonków 2:2 Sparta II Lubliniec
LKS Droniowice 1:2 Victoria Strzebiń
Dragon Rusinowice 5:1 LKS Wierzbie
LKS Hadra 2:1 Zieloni Zborowskie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
3. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Zieloni Zborowskie 1:1 Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie 2:1 LKS Hadra
Victoria Strzebiń 2:0 Dragon Rusinowice
Sparta II Lubliniec 3:2 LKS Droniowice
  -:- Orzeł Pawonków
Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1 Płomień Borowe
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
4. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 2:0 Płomień Borowe
Orzeł Pawonków 2:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Droniowice -:-  
Dragon Rusinowice 1:0 Sparta II Lubliniec
LKS Hadra 0:3 Victoria Strzebiń
Zieloni Zborowskie 1:3 LKS Wierzbie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
5. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Wierzbie 0:2 Tajfun Harbułtowice
Victoria Strzebiń 1:2 Zieloni Zborowskie
Sparta II Lubliniec 4:0 LKS Hadra
  -:- Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 2:2 LKS Droniowice
Płomień Borowe 2:4 Orzeł Pawonków
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
6. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 0:3 Orzeł Pawonków
LKS Droniowice 11:1 Płomień Borowe
Dragon Rusinowice 5:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Hadra -:-  
Zieloni Zborowskie 1:6 Sparta II Lubliniec
LKS Wierzbie 2:2 Victoria Strzebiń
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
7. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 0:2 Victoria Strzebiń
Sparta II Lubliniec 1:0 LKS Wierzbie
  -:- Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 LKS Hadra
Płomień Borowe 0:3 Dragon Rusinowice
Orzeł Pawonków 7:1 LKS Droniowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
8. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 1:0 LKS Droniowice
Dragon Rusinowice 3:1 Orzeł Pawonków
LKS Hadra 2:2 Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie -:-  
Victoria Strzebiń 0:3 Sparta II Lubliniec
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
9. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta II Lubliniec 7:0 Tajfun Harbułtowice
  -:- Victoria Strzebiń
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:3 LKS Wierzbie
Płomień Borowe 3:0 Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków 4:3 LKS Hadra
LKS Droniowice 4:3 Dragon Rusinowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
10. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 1:4 Dragon Rusinowice
LKS Hadra 0:4 LKS Droniowice
Zieloni Zborowskie 5:8 Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie 2:1 Płomień Borowe
Victoria Strzebiń 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
Sparta II Lubliniec -:-  
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
11. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
  -:- Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 1:6 Sparta II Lubliniec
Płomień Borowe 3:1 Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków 3:2 LKS Wierzbie
LKS Droniowice 4:4 Zieloni Zborowskie
Dragon Rusinowice 5:1 LKS Hadra
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
12. Kolejka - 1/2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 2:1 LKS Hadra
Dragon Rusinowice 3:1 Zieloni Zborowskie
LKS Droniowice 0:1 LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków 2:2 Victoria Strzebiń
Płomień Borowe 0:3 Sparta II Lubliniec
Płomień Łagiewniki Wielkie -:-  
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
13. Kolejka - 8/9 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:2 Tajfun Harbułtowice
  -:- Płomień Borowe
Sparta II Lubliniec 2:2 Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń 2:2 LKS Droniowice
LKS Wierzbie 0:3 Dragon Rusinowice
Zieloni Zborowskie 1:2 LKS Hadra
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
14. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 7:0 Zieloni Zborowskie
LKS Hadra 0:1 LKS Wierzbie
Dragon Rusinowice 2:2 Victoria Strzebiń
LKS Droniowice 2:3 Sparta II Lubliniec
Orzeł Pawonków -:-  
Płomień Borowe 6:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
15. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Borowe 1:2 Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:10 Orzeł Pawonków
  -:- LKS Droniowice
Sparta II Lubliniec 2:1 Dragon Rusinowice
Victoria Strzebiń 5:1 LKS Hadra
LKS Wierzbie 4:1 Zieloni Zborowskie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
16. Kolejka - 6/7 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 4:1 LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie 0:10 Victoria Strzebiń
LKS Hadra 0:6 Sparta II Lubliniec
Dragon Rusinowice -:-  
LKS Droniowice 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
Orzeł Pawonków 4:2 Płomień Borowe
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
17. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Pawonków 2:4 Tajfun Harbułtowice
Płomień Borowe 2:3 LKS Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:0 Dragon Rusinowice
  -:- LKS Hadra
Sparta II Lubliniec 3:0 Zieloni Zborowskie
Victoria Strzebiń 0:1 LKS Wierzbie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
18. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Victoria Strzebiń 0:2 Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie 2:0 Sparta II Lubliniec
Zieloni Zborowskie -:-  
LKS Hadra 1:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
Dragon Rusinowice 2:1 Płomień Borowe
LKS Droniowice 2:7 Orzeł Pawonków
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
19. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Droniowice 2:2 Tajfun Harbułtowice
Orzeł Pawonków 4:1 Dragon Rusinowice
Płomień Borowe 2:2 LKS Hadra
Płomień Łagiewniki Wielkie 3:5 Zieloni Zborowskie
  -:- LKS Wierzbie
Sparta II Lubliniec 7:2 Victoria Strzebiń
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
20. Kolejka - 3/4 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 1:1 Sparta II Lubliniec
Victoria Strzebiń -:-  
LKS Wierzbie 4:4 Płomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie 3:3 Płomień Borowe
LKS Hadra 0:7 Orzeł Pawonków
Dragon Rusinowice 2:1 LKS Droniowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
21. Kolejka - 11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 0:3 Tajfun Harbułtowice
LKS Droniowice 4:5 LKS Hadra
Orzeł Pawonków 10:0 Zieloni Zborowskie
Płomień Borowe 0:3 LKS Wierzbie
Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Victoria Strzebiń
  -:- Sparta II Lubliniec
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
22. Kolejka - 18 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice -:-  
Sparta II Lubliniec 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
Victoria Strzebiń 0:1 Płomień Borowe
LKS Wierzbie 0:5 Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie 3:6 LKS Droniowice
LKS Hadra 3:3 Dragon Rusinowice

Log in or create an account