Klasa B grupa II 2016/17

Klasa B, SEZON 2015/2016, Grupa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Alkas Aleksandria  15  38  12  2  1 43:11
2.  KS Złoty Potok  16  37  12  1  3 42:17
3.  Lelovia Lelów  16  33  11  0  5 46:26
4.  Unia Masłońskie  15  31  10  1  4 36:19
5.  ULKS Będusz  15  17  5  2  8 33:23
6.  Grom Poczesna  16  12  3  3  10 14:38
7.  MKS II Myszków  15  11  3  2  10 21:40
8.  KS Kotowice  14  10  3  1  10 20:57
9.  Orły Kusięta  14  8  2  2  10 21:45
10. Mała Panew Cynków II  0  0  0  0  0   -:-

 

Terminarz rozgrywek Klasa B, Grupa II sezon 2016/2017.
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
1. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS II Myszków 1:3 KS Złoty Potok
Unia Masłońskie 2:1 ULKS Będusz
Orły Kusięta 1:1 Grom Poczesna
KS Kotowice 0:5 Lelovia Lelów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
2. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 6:0 Lelovia Lelów
MKS II Myszków 0:4 Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria 4:2 KS Kotowice
ULKS Będusz 5:1 Orły Kusięta
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
3. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Masłońskie 2:1 KS Złoty Potok
Orły Kusięta 3:2 MKS II Myszków
Lelovia Lelów 1:3 Alkas Aleksandria
KS Kotowice 3:1 Grom Poczesna
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
4. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 0:2 Alkas Aleksandria
Grom Poczesna 0:1 Lelovia Lelów
ULKS Będusz 6:1 KS Kotowice
Unia Masłońskie 3:1 Orły Kusięta
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
5. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 1:1 Orły Kusięta
Lelovia Lelów 2:1 ULKS Będusz
KS Kotowice 6:3 MKS II Myszków
Alkas Aleksandria 4:1 Grom Poczesna
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
6. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 2:0 Grom Poczesna
ULKS Będusz 1:2 Alkas Aleksandria
MKS II Myszków 1:3 Lelovia Lelów
Unia Masłońskie 6:1 KS Kotowice
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
7. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Alkas Aleksandria 6:0 MKS II Myszków
KS Kotowice 2:1 Orły Kusięta
Lelovia Lelów 3:1 Unia Masłońskie
Grom Poczesna 1:1 ULKS Będusz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
8. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 2:1 ULKS Będusz
MKS II Myszków 0:1 Grom Poczesna
Unia Masłońskie 1:1 Alkas Aleksandria
Lelovia Lelów 5:2 Orły Kusięta
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
9. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
KS Kotowice 1:8 KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria 3:1 Orły Kusięta
ULKS Będusz 4:0 MKS II Myszków
Grom Poczesna 1:4 Unia Masłońskie
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
10. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 2:1 MKS II Myszków
ULKS Będusz 0:2 Unia Masłońskie
Grom Poczesna 1:2 Orły Kusięta
Lelovia Lelów 8:1 KS Kotowice
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
11. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Lelovia Lelów 3:1 KS Złoty Potok
Unia Masłońskie -:- MKS II Myszków
KS Kotowice -:- Alkas Aleksandria
Orły Kusięta -:- ULKS Będusz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
12. Kolejka - 6/7 maja
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 3:1 Unia Masłońskie
MKS II Myszków 2:1 Orły Kusięta
Alkas Aleksandria 1:0 Lelovia Lelów
Grom Poczesna 2:1 KS Kotowice
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
13. Kolejka 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Orły Kusięta 1:4 Unia Masłońskie
Lelovia Lelów 7:1 Grom Poczesna
KS Kotowice 0:6 ULKS Będusz
Alkas Aleksandria 1:2 KS Złoty Potok
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
14. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Orły Kusięta 3:6 KS Złoty Potok
Grom Poczesna 0:5 Alkas Aleksandria
MKS II Myszków 2:2 KS Kotowice
ULKS Będusz 3:1 Lelovia Lelów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
15. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Poczesna 0:1 KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria 2:1 ULKS Będusz
Lelovia Lelów 2:0 MKS II Myszków
KS Kotowice 0:2 Unia Masłońskie
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
16. Kolejka - 3/4 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
MKS II Myszków 1:1 Alkas Aleksandria
Orły Kusięta 1:3 KS Kotowice
Unia Masłońskie 2:0 Lelovia Lelów
ULKS Będusz 1:1 Grom Poczesna
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
17. Kolejka - 10/11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
ULKS Będusz 0:1 KS Złoty Potok
Grom Poczesna 0:3 MKS II Myszków
Alkas Aleksandria 3:0 Unia Masłońskie
Orły Kusięta 3:5 Lelovia Lelów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2016/2017.
18. Kolejka - 18 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 3:0 KS Kotowice
Orły Kusięta 0:5 Alkas Aleksandria
MKS II Myszków 5:2 ULKS Będusz
Unia Masłońskie 2:3 Grom Poczesna
X

Right Click

No right click