Klasa B grupa I 2016/17

Klasa B, SEZON 2016/2017, Grupa I
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  17  42  14  0  3 59:25
2.  Maraton Waleńczów  18  39  12  3  3 41:32
3.  Ajaks Częstochowa  18  36  11  3  4 50:36
4.  Metal Rzeki Wielkie  18  25  6  7  5 36:29
5.  Polonia-Unia Widzów  18  23  6  5  7 45:39
6.  Iskra Mokrzesz  17  21  6  3  8 46:39
7.  Warta II Mstów  17  19  5  4  8 40:46
8.  Pogoń II Kamyk  17  14  3  5  9 34:54
9.  Biała Gwiazda Krasice  17  13  4  1  12 31:61
10.  Płomień Lgota Mała  17  12  3  3  11 31:52

 

Terminarz rozgrywek Klasa B,  Grupa I sezon 2016/2017.
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
1. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ajaks Częstochowa 0:0 Metal Rzeki Wielkie
Polonia-Unia Widzów 4:1 Biała Gwiazda Krasice
Pogoń II Kamyk 2:2 Iskra Mokrzesz
Płomień Lgota Mała 0:3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Warta II Mstów 2:2 Maraton Waleńczów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
2. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 0:1 Maraton Waleńczów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:0 Warta II Mstów
Iskra Mokrzesz 3:1 Płomień Lgota Mała
Biała Gwiazda Krasice 5:2 Pogoń II Kamyk
Ajaks Częstochowa 2:2 Polonia-Unia Widzów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
3. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia-Unia Widzów 5:2 Metal Rzeki Wielkie
Pogoń II Kamyk 2:5 Ajaks Częstochowa
Płomień Lgota Mała 0:3 Biała Gwiazda Krasice
Warta II Mstów 2:3 Iskra Mokrzesz
Maraton Waleńczów 0:4 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
4. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 1:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Iskra Mokrzesz 3:4 Maraton Waleńczów
Biała Gwiazda Krasice 2:0 Warta II Mstów
Ajaks Częstochowa 3:2 Płomień Lgota Mała
Polonia-Unia Widzów 3:3 Pogoń II Kamyk
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
5. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń II Kamyk 2:2 Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała 1:1 Polonia-Unia Widzów
Warta II Mstów 4:1 Ajaks Częstochowa
Maraton Waleńczów 2:1 Biała Gwiazda Krasice
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:2 Iskra Mokrzesz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
6. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 1:0 Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice 3:4 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Ajaks Częstochowa 3:0 Maraton Waleńczów
Polonia-Unia Widzów 1:2 Warta II Mstów
Pogoń II Kamyk 2:1 Płomień Lgota Mała
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
7. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Lgota Mała 2:2 Metal Rzeki Wielkie
Warta II Mstów 3:3 Pogoń II Kamyk
Maraton Waleńczów 1:0 Polonia-Unia Widzów
Iskra Mokrzesz 8:2 Biała Gwiazda Krasice
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:1 Ajaks Częstochowa
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
8. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 6:1 Biała Gwiazda Krasice
Ajaks Częstochowa 5:3 Iskra Mokrzesz
Polonia-Unia Widzów 4:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Pogoń II Kamyk 2:3 Maraton Waleńczów
Płomień Lgota Mała 3:2 Warta II Mstów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
9. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Warta II Mstów 3:2 Metal Rzeki Wielkie
Maraton Waleńczów 4:2 Płomień Lgota Mała
Iskra Mokrzesz 2:5 Polonia-Unia Widzów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:1 Pogoń II Kamyk
Biała Gwiazda Krasice 2:3 Ajaks Częstochowa
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
10. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 1:3 Ajaks Częstochowa
Biała Gwiazda Krasice 0:3 Polonia-Unia Widzów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 7:2 Płomień Lgota Mała
Iskra Mokrzesz 4:0 Pogoń II Kamyk
Maraton Waleńczów 3:3 Warta II Mstów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
11. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 2:2 Metal Rzeki Wielkie
Warta II Mstów -:- Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Płomień Lgota Mała -:- Iskra Mokrzesz
Pogoń II Kamyk -:- Biała Gwiazda Krasice
Polonia-Unia Widzów 1:3 Ajaks Częstochowa
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
12. Kolejka - 6/7 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 1:0 Polonia-Unia Widzów
Ajaks Częstochowa 1:0 Pogoń II Kamyk
Biała Gwiazda Krasice 4:3 Płomień Lgota Mała
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:1 Maraton Waleńczów
Iskra Mokrzesz 5:1 Warta II Mstów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
13. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:2 Metal Rzeki Wielkie
Maraton Waleńczów 2:1 Iskra Mokrzesz
Warta II Mstów 5:1 Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała 2:2 Ajaks Częstochowa
Pogoń II Kamyk 1:1 Polonia-Unia Widzów

{slider=14. Kolejka - 20/21 maja}

Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
14. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 5:1 Pogoń II Kamyk
Polonia-Unia Widzów 3:5 Płomień Lgota Mała
Ajaks Częstochowa 3:0 Warta II Mstów
Biała Gwiazda Krasice 0:2 Maraton Waleńczów
Iskra Mokrzesz 0:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
15. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Iskra Mokrzesz 1:1 Metal Rzeki Wielkie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 7:1 Biała Gwiazda Krasice
Maraton Waleńczów 2:5 Ajaks Częstochowa
Warta II Mstów 1:6 Polonia-Unia Widzów
Płomień Lgota Mała 4:1 Pogoń II Kamyk
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
16. Kolejka - 3/4 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 5:2 Płomień Lgota Mała
Pogoń II Kamyk 7:6 Warta II Mstów
Polonia-Unia Widzów 0:3 Maraton Waleńczów
Ajaks Częstochowa 1:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Biała Gwiazda Krasice 2:3 Iskra Mokrzesz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
17. Kolejka - 10/11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Biała Gwiazda Krasice 1:1 Metal Rzeki Wielkie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 6:3 Polonia-Unia Widzów
Iskra Mokrzesz 3:4 Ajaks Częstochowa
Maraton Waleńczów 3:2 Pogoń II Kamyk
Warta II Mstów 4:0 Płomień Lgota Mała
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2016/2017.
18. Kolejka - 18 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 2:2 Warta II Mstów
Płomień Lgota Mała 1:3 Maraton Waleńczów
Pogoń II Kamyk 3:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Polonia-Unia Widzów 3:3 Iskra Mokrzesz
Ajaks Częstochowa 8:2 Biała Gwiazda Krasice
X

Right Click

No right click