Klasa A Lubliniec 2016/17

Klasa A Lubliniec, SEZON 2016/2017
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Orzeł Psary/Babienica  26  70  22  4  0 89:22
2.  Promień Glinica  26  63  20  3  3 101:21
3.  Małapanew Kuczów  26  48  16  0  10 83:55
4.  Mechanik Kochcice  26  42  12  6  8 70:54
5.  Pokój Sadów  26  41  13  2  11 68:60
6.  Płomień Przystajń  26  36  10  6  10 46:64
7.  Huragan Jezioro  26  35  11  2  13 59:62
8.  Sparta Tworóg  26  32  10  2  14 46:70
9.  Błękitni Herby  26  28  8  4  14 55:74
10.  Unia II Kalety  26  28  8  4  14 45:71
11.  Ruch Kochanowice  26  28  8  4  14 50:64
12.  Rybak Ciasna  26  26  7  5  14 37:71
13.  Unia Lisowice  26  22  6  4  16 59:99
14.  Śląsk Koszęcin  26  18  4  6  16 42:68
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
1. Kolejka - 13/14 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Śląsk Koszęcin 3:0 Unia II Kalety
Sparta Tworóg 0:2 Błękitni Herby
Rybak Ciasna 1:0 Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice 3:3 Unia Lisowice
Promień Glinica 9:0 Małapanew Kuczów
Orzeł Babienica/Psary 1:1 Mechanik Kochcice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
2. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:1 Mechanik Kochcice
Małapanew Kuczów 1:3 Orzeł Babienica/Psary
Promień Glinica 5:0 Unia Lisowice
Huragan Jezioro 4:0 Ruch Kochanowice
Błękitni Herby 7:2 Rybak Ciasna
Unia II Kalety 2:1 Sparta Tworóg
Pokój Sadów 3:1 Śląsk Koszęcin
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
3. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Śląsk Koszęcin 2:2 Płomień Przystajń
Sparta Tworóg 2:2 Pokój Sadów
Rybak Ciasna 2:2 Unia II Kalety
Ruch Kochanowice 3:4 Błękitni Herby
Promień Glinica 1:0 Huragan Jezioro
Orzeł Babienica/Psary 7:2 Unia Lisowice
Mechanik Kochcice 0:2 Małapanew Kuczów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
4. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Małapanew Kuczów 5:0 Płomień Przystajń
Unia Lisowice 2:4 Mechanik Kochcice
Huragan Jezioro 1:5 Orzeł Babienica/Psary
Błękitni Herby 1:6 Promień Glinica
Unia II Kalety 6:2 Ruch Kochanowice
Pokój Sadów 2:4 Rybak Ciasna
Śląsk Koszęcin 1:2 Sparta Tworóg
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
5. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Tworóg 1:3 Płomień Przystajń
Rybak Ciasna 1:1 Śląsk Koszęcin
Ruch Kochanowice 1:0 Pokój Sadów
Promień Glinica 4:0 Unia II Kalety
Orzeł Babienica/Psary 3:1 Błękitni Herby
Mechanik Kochcice 1:3 Huragan Jezioro
Małapanew Kuczów 6:1 Unia Lisowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
6. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 3:7 Unia Lisowice
Huragan Jezioro 4:0 Małapanew Kuczów
Błękitni Herby 1:1 Mechanik Kochcice
Unia II Kalety 1:7 Orzeł Babienica/Psary
Pokój Sadów 0:4 Promień Glinica
Śląsk Koszęcin 0:5 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 3:1 Rybak Ciasna
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
7. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Rybak Ciasna vo-vo Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 5:1 Sparta Tworóg
Promień Glinica 2:0 Śląsk Koszęcin
Orzeł Babienica/Psary 6:2 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 2:5 Unia II Kalety
Małapanew Kuczów 5:1 Błękitni Herby
Unia Lisowice 2:4 Huragan Jezioro
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
8. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 2:1 Huragan Jezioro
Błękitni Herby 9:1 Unia Lisowice
Unia II Kalety 2:1 Małapanew Kuczów
Pokój Sadów 3:1 Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin 3:3 Orzeł Babienica/Psary
Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica
Rybak Ciasna 1:1 Ruch Kochanowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
9. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Kochanowice 7:2 Płomień Przystajń
Promień Glinica 0:2 Rybak Ciasna
Orzeł Babienica/Psary 5:0 Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice 5:3 Śląsk Koszęcin
Małapanew Kuczów 2:0 Pokój Sadów
Unia Lisowice 4:4 Unia II Kalety
Huragan Jezioro 2:3 Błękitni Herby
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
10. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:0 Błękitni Herby
Unia II Kalety 1:7 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 4:1 Unia Lisowice
Śląsk Koszęcin 2:6 Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg 1:5 Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna 2:5 Orzeł Babienica/Psary
Ruch Kochanowice 1:6 Promień Glinica
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
11. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Promień Glinica 2:0 Płomień Przystajń
Orzeł Babienica/Psary 2:1 Ruch Kochanowice
Mechanik Kochcice 4:1 Rybak Ciasna
Małapanew Kuczów 6:1 Sparta Tworóg
Unia Lisowice 2:2 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 4:1 Pokój Sadów
Błękitni Herby 2:0 Unia II Kalety
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
12. Kolejka - 29/30 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:1 Unia II Kalety
Pokój Sadów 5:1 Błękitni Herby
Śląsk Koszęcin 5:0 Huragan Jezioro
Sparta Tworóg 3:4 Unia Lisowice
Rybak Ciasna 3:4 Małapanew Kuczów
Ruch Kochanowice 0:1 Mechanik Kochcice
Promień Glinica 2:2 Orzeł Babienica/Psary
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
13. Kolejka - 05/06 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Babienica/Psary 7:0 Płomień Przystajń
Mechanik Kochcice 0:4 Promień Glinica
Małapanew Kuczów 5:0 Ruch Kochanowice
Unia Lisowice 3:5 Rybak Ciasna
Huragan Jezioro 1:1 Sparta Tworóg
Błękitni Herby 2:1 Śląsk Koszęcin
Unia II Kalety 0:3 Pokój Sadów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
14. Kolejka - 1/2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:6 Pokój Sadów
Unia II Kalety 3:1 Śląsk Koszęcin
Błękitni Herby 1:2 Sparta Tworóg
Huragan Jezioro 1:2 Rybak Ciasna
Unia Lisowice 0:3 Ruch Kochanowice
Małapanew Kuczów 1:0 Promień Glinica
Mechanik Kochcice 2:5 Orzeł Babienica/Psary
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
15. Kolejka - 8/9 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Mechanik Kochcice 1:1 Płomień Przystajń
Orzeł Babienica/Psary 4:1 Małapanew Kuczów
Unia Lisowice 2:2 Promień Glinica
Ruch Kochanowice 1:3 Huragan Jezioro
Rybak Ciasna 0:0 Błękitni Herby
Sparta Tworóg 2:0 Unia II Kalety
Śląsk Koszęcin 2:4 Pokój Sadów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
16. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 4:1 Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów 2:3 Sparta Tworóg
Unia II Kalety 2:2 Rybak Ciasna
Błękitni Herby 1:4 Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro 1:9 Promień Glinica
Unia Lisowice 0:4 Orzeł Babienica/Psary
Małapanew Kuczów 2:5 Mechanik Kochcice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
17. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 2:1 Małapanew Kuczów
Mechanik Kochcice 8:4 Unia Lisowice
Orzeł Babienica/Psary 1:0 Huragan Jezioro
Promień Glinica 10:0 Błękitni Herby
Ruch Kochanowice 2:4 Unia II Kalety
Rybak Ciasna 0:3 Pokój Sadów
Sparta Tworóg 4:1 Śląsk Koszęcin
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
18. Kolejka - 3 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 3:2 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 2:0 Rybak Ciasna
Pokój Sadów 3:3 Ruch Kochanowice
Unia II Kalety 0:5 Promień Glinica
Błękitni Herby 1:2 Orzeł Babienica/Psary
Huragan Jezioro 0:4 Mechanik Kochcice
Unia Lisowice 2:1 Małapanew Kuczów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
19. Kolejka - 6/7 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Lisowice 2:4 Płomień Przystajń
Małapanew Kuczów 7:2 Huragan Jezioro
Mechanik Kochcice 2:2 Błękitni Herby
Orzeł Babienica/Psary 1:0 Unia II Kalety
Promień Glinica 4:1 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice 1:1 Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna 1:4 Sparta Tworóg
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
20. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 3:0 Rybak Ciasna
Sparta Tworóg 0:2 Ruch Kochanowice
Śląsk Koszęcin 0:3 Promień Glinica
Pokój Sadów 0:2 Orzeł Babienica/Psary
Unia II Kalety 1:3 Mechanik Kochcice
Błękitni Herby 1:5 Małapanew Kuczów
Huragan Jezioro 4:2 Unia Lisowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
21. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Huragan Jezioro 3:0 Płomień Przystajń
Unia Lisowice 3:2 Błękitni Herby
Małapanew Kuczów 3:1 Unia II Kalety
Mechanik Kochcice 2:3 Pokój Sadów
Orzeł Babienica/Psary 2:0 Śląsk Koszęcin
Promień Glinica 7:1 Sparta Tworóg
Ruch Kochanowice 1:3 Rybak Ciasna
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
22. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 0:2 Ruch Kochanowice
Rybak Ciasna 0:5 Promień Glinica
Sparta Tworóg 0:4 Orzeł Babienica/Psary
Śląsk Koszęcin 3:4 Mechanik Kochcice
Pokój Sadów 7:2 Małapanew Kuczów
Unia II Kalety 4:1 Unia Lisowice
Błękitni Herby 2:4 Huragan Jezioro
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
23. Kolejka - 3/4 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 3:3 Płomień Przystajń
Huragan Jezioro 2:3 Unia II Kalety
Unia Lisowice 2:3 Pokój Sadów
Małapanew Kuczów 3:1 Śląsk Koszęcin
Mechanik Kochcice 5:0 Sparta Tworóg
Orzeł Babienica/Psary 2:0 Rybak Ciasna
Promień Glinica 3:1 Ruch Kochanowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
24. Kolejka - 10/11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:3 Promień Glinica
Ruch Kochanowice 0:1 Orzeł Babienica/Psary
Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 3:1 Małapanew Kuczów
Śląsk Koszęcin 1:3 Unia Lisowice
Pokój Sadów 1:4 Huragan Jezioro
Unia II Kalety 1:3 Błękitni Herby
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
25. Kolejka - 15 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Unia II Kalety 0:4 Płomień Przystajń
Błękitni Herby 2:5 Pokój Sadów
Huragan Jezioro 2:2 Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów 7:1 Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice 1:3 Ruch Kochanowice
Orzeł Babienica/Psary 4:0 Promień Glinica
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2016/2017.
26. Kolejka - 18 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 1:1 Orzeł Babienica/Psary
Promień Glinica 3:3 Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice 1:6 Małapanew Kuczów
Rybak Ciasna 3:2 Unia Lisowice
Sparta Tworóg 5:2 Huragan Jezioro
Śląsk Koszęcin 3:2 Błękitni Herby
Pokój Sadów 3:2 Unia II Kalety
X

Right Click

No right click