Klasa A grupa I 2016/17

Klasa A, SEZON 2016/2017, Grupa I
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Orzeł Kiedrzyn  22  56  18  2  2  84:15
2.  Znicz Kłobuck  22  44  14  2  6  60:28
3.  Orlik/Pogoń Blachownia  22  43  13  4  5  35:25
4.  Sokół Wręczyca Wielka  22  40  12  4  6  47:29
5.  Płomień Czarny Las  22  38  12  2  8  73:44
6.  Oksza Łobodno  22  35  11  2  9  48:44
7.  Naprzód Ostrowy  22  34  11  1  10  47:55
8.  Junior Szarlejka  22  30  9  3  10  35:42
9.  Błękitni Libidza  22  24  7  3  12  49:57
10.  Start Soborzyce  22  16  5  1  16  45:87
11.  Grom Cykarzew  22  13  4  1  17  40:96
12.  Sparta Nowa Wieś  22  9  2  3  17  29:70

2

Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
1. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz Kłobuck 3:0 Błękitni Libidza 
Sparta Nowa Wieś 5:1  Grom Cykarzew
Płomień Czarny Las 1:4 Naprzód Ostrowy 
Sokół Wręczyca Wielka 3:1 Junior Szarlejka 
Start Soborzyce 1:5  Orzeł Kiedrzyn
Oksza Łobodno 2:1 Orlik/Pogoń Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
2. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 1:2 Orlik/Pogoń Blachownia
Orzeł Kiedrzyn 1:2 Oksza Łobodno
Junior Szarlejka 5:1 Start Soborzyce
Naprzód Ostrowy 3:1 Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew 2:6 Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck 3:1 Sparta Nowa Wieś
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
3. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 1:2  Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las 0:2 Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka 4:0 Grom Cykarzew 
Start Soborzyce 7:2  Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno 2:0 Junior Szarlejka 
Orlik/Pogoń Blachownia 0:4 Orzeł Kiedrzyn 
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
4. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 2:5 Orzeł Kiedrzyn 
Junior Szarlejka 0:2 Orlik/Pogoń Blachownia
Naprzód Ostrowy 4:3 Oksza Łobodno
Grom Cykarzew 5:1 Start Soborzyce
Znicz Kłobuck 1:3 Sokół Wręczyca Wielka
Sparta Nowa Wieś 3:3 Płomień Czarny Las
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
5. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Czarny Las 4:2 Błękitni Libidza 
Sokół Wręczyca Wielka 4:0 Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce 2:7 Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno 2:1 Grom Cykarzew 
Orlik/Pogoń Blachownia 1:0 Naprzód Ostrowy 
Orzeł Kiedrzyn 1:1 Junior Szarlejka 
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
6. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 3:3 Junior Szarlejka 
Naprzód Ostrowy 1:6  Orzeł Kiedrzyn
Grom Cykarzew 3:4 Orlik/Pogoń Blachownia
Znicz Kłobuck 2:2 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:3 Start Soborzyce
Płomień Czarny Las 4:1 Sokół Wręczyca Wielka
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
7. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Wręczyca Wielka 1:2  Błękitni Libidza
Start Soborzyce 0:7 Płomień Czarny Las
Oksza Łobodno 2:2 Sparta Nowa Wieś
Orlik/Pogoń Blachownia 2:1 Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn 8:1  Grom Cykarzew
Junior Szarlejka 1:3  Naprzód Ostrowy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
8. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 2:5  Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew 2:3  Junior Szarlejka
Znicz Kłobuck 0:2 Orzeł Kiedrzyn 
Sparta Nowa Wieś 0:2 Orlik/Pogoń Blachownia
Płomień Czarny Las 7:4 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka 4:0 Start Soborzyce
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
9. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
Start Soborzyce 2:3 Błękitni Libidza 
Oksza Łobodno 0:2 Sokół Wręczyca Wielka
Orlik/Pogoń Blachownia 2:0 Płomień Czarny Las
Orzeł Kiedrzyn 4:1 Sparta Nowa Wieś
Junior Szarlejka 2:3 Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy 3:0  Grom Cykarzew
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
10. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza  10:1  Grom Cykarzew
Znicz Kłobuck 2:1 Naprzód Ostrowy 
Junior Szarlejka 2:1  Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las 0:5  Orzeł Kiedrzyn
Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Orlik/Pogoń Blachownia
Start Soborzyce 4:2 Oksza Łobodno
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
11. Kolejka - 29/30 października
Drużyna Wynik Drużyna
Oksza Łobodno 3:0  Błękitni Libidza
Orlik/Pogoń Blachownia 4:0 Start Soborzyce
Orzeł Kiedrzyn 3:0 Sokół Wręczyca Wielka
Junior Szarlejka 1:5 Płomień Czarny Las
Naprzód Ostrowy 1:0 Sparta Nowa Wieś
Grom Cykarzew 1:3 Znicz Kłobuck
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
12. Kolejka - 05/06 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 1:0 Znicz Kłobuck
Grom Cykarzew 2:3 Sparta Nowa Wieś
Naprzód Ostrowy 2:2 Płomień Czarny Las
Junior Szarlejka 2:1 Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn 6:1 Start Soborzyce
Orlik/Pogoń Blachownia 1:0 Oksza Łobodno
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 12/13 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Orlik/Pogoń Blachownia 0:0 Błękitni Libidza 
Oksza Łobodno 0:7 Orzeł Kiedrzyn 
Start Soborzyce 1:3  Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca Wielka 2:1  Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 12:0 Grom Cykarzew 
Sparta Nowa Wieś 0:5 Znicz Kłobuck
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
14. Kolejka - 19/20 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 8:2 Sparta Nowa Wieś
Znicz Kłobuck 3:5 Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew 0:7 Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy 5:3 Start Soborzyce
Junior Szarlejka 0:3 Oksza Łobodno
Orzeł Kiedrzyn 4:0 Orlik/Pogoń Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
15. Kolejka - 18/19 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Kiedrzyn 6:0 Błękitni Libidza 
Orlik/Pogoń Blachownia 2:0  Junior Szarlejka
Oksza Łobodno 6:1 Naprzód Ostrowy 
Start Soborzyce 3:6 Grom Cykarzew 
Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Znicz Kłobuck
Płomień Czarny Las 4:0 Sparta Nowa Wieś
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
16. Kolejka - 25/26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 1:2 Płomień Czarny Las
Sparta Nowa Wieś 1:2 Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck 7:2 Start Soborzyce
Grom Cykarzew 4:1 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy 3:1 Orlik/Pogoń Blachownia
Junior Szarlejka 0:0  Orzeł Kiedrzyn
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
17. Kolejka - 01/02 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Junior Szarlejka 2:0 Błękitni Libidza 
Orzeł Kiedrzyn 5:0  Naprzód Ostrowy
Orlik/Pogoń Blachownia 1:1 Grom Cykarzew 
Oksza Łobodno 0:2 Znicz Kłobuck
Start Soborzyce 3:0 Sparta Nowa Wieś
Sokół Wręczyca Wielka 5:3 Płomień Czarny Las
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
18. Kolejka - 08/09 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 1:1 Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las 4:0 Start Soborzyce
Sparta Nowa Wieś 0:4 Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck 2:0 Orlik/Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew 0:1  Orzeł Kiedrzyn
Naprzód Ostrowy 1:3 Junior Szarlejka 
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
19. Kolejka - 15 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Naprzód Ostrowy 3:1 Błękitni Libidza 
Junior Szarlejka 3:1 Grom Cykarzew 
Orzeł Kiedrzyn 2:1 Znicz Kłobuck
Orlik/Pogoń Blachownia 4:1 Sparta Nowa Wieś
Oksza Łobodno 2:0 Płomień Czarny Las
Start Soborzyce 3:0 Sokół Wręczyca Wielka
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
20. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 2:5 Start Soborzyce
Sokół Wręczyca Wielka 2:1 Oksza Łobodno
Płomień Czarny Las 0:1 Orlik/Pogoń Blachownia
Sparta Nowa Wieś 2:5 Orzeł Kiedrzyn 
Znicz Kłobuck 2:0 Junior Szarlejka 
Grom Cykarzew 4:1  Naprzód Ostrowy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
21. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Cykarzew 4:7  Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy 0:3 Znicz Kłobuck
Sparta Nowa Wieś 2:3 Junior Szarlejka
Orzeł Kiedrzyn 4:1 Płomień Czarny Las
Orlik/Pogoń Blachownia 1:1 Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno 4:2 Start Soborzyce
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2016/2017.
22. Kolejka - 6 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 1:2 Oksza Łobodno
Start Soborzyce 1:3 Orlik/Pogoń Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka 1:0 Orzeł Kiedrzyn 
Płomień Czarny Las 3:0 Junior Szarlejka 
Sparta Nowa Wieś 1:3 Naprzód Ostrowy 
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew 
X

Right Click

No right click