Kl. Okr. Spadkowa II 2016/17

Klasa Okręgowa, SEZON 2016/2017, Grupa Spadkowa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Płomień Kuźnica Marianowa  8  38  6  2  0  24:2
2.  Warta Kamieńskie Młyny  8  35  7  0  1  28:7
3.  MLKS Woźniki  8  35  6  1  1  16:8
4.  Czarni Starcza  8  27  3  3  2  20:17
5.  Liswarta Popów  8  17  1  2  5  7:28
6.  Liswarta Krzepice  8  16  1  1  6  10:17
7.  Piast Przyrów  8  13  1  2  5  8:17
8.  Grom Miedźno  8  10  1  1  6  9:26

 

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
1. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Miedźno 3:2 Warta Kamieńskie Młyny
Czarni Starcza 1:4 Piast Przyrów
MLKS Woźniki 1:0 Liswarta Krzepice
Płomień Kuźnica Marianowa 7:0 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
2. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Miedźno 2:5 Czarni Starcza
Piast Przyrów 0:2 MLKS Woźniki
Liswarta Krzepice 0:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Popów 0:2 Warta Kamieńskie Młyny
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
3. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS Woźniki 1:0 Grom Miedźno
Płomień Kuźnica Marianowa 0:0 Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny 3:2 Liswarta Krzepice
Czarni Starcza 2:2 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
4. Kolejka - 03/04 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Miedźno 2:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Piast Przyrów 0:2 Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Krzepice 2:4 Czarni Starcza
Liswarta Popów 2:3 MLKS Woźniki
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
5. Kolejka - 10/11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Kuźnica Marianowa 5:0 Grom Miedźno
Warta Kamieńskie Młyny 6:0 Piast Przyrów
Czarni Starcza 1:1 Liswarta Krzepice
MLKS Woźniki 1:1 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
6. Kolejka - 15 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Miedźno 0:5 MLKS Woźniki
Piast Przyrów 0:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Krzepice 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Popów 1:1 Czarni Starcza
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
7. Kolejka - 17 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Starcza 3:1 Grom Miedźno
MLKS Woźniki 2:1 Piast Przyrów
Płomień Kuźnica Marianowa 3:0 Liswarta Krzepice
Warta Kamieńskie Młyny 8:0 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa II
8. Kolejka - 24 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Grom Miedźno
Piast Przyrów 3:3 Czarni Starcza
Liswarta Krzepice 4:1 MLKS Woźniki
Liswarta Popów 0:4 Płomień Kuźnica Marianowa

Log in or create an account