Kl. Okr. Spadkowa I 2016/17

Klasa Okręgowa, SEZON 2016/2017, Grupa Spadkowa I
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Lotnik Kościelec  8  36  6  1  1  29:4
2.  KS Stradom-AJD Częstochowa  8  33  4  3  1  19:15
3.  Warta Mstów  8  30  5  1  2  27:18
4.  Olimpia Truskolasy  8  27  4  1  3  28:24
5.  Unia Kalety  8  25  4  2  2  25:14
6.  Olimpia Huta Stara  8  15  1  1  6  11:28
7.  Liswarta Lisów  8  12  1  2  5  15:31
8.  Sieraków Śląski  8  9  1  1  6  10:30

 

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa I sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
1. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Truskolasy 6:0 Sieraków Śląski
Warta Mstów 5:2 Liswarta Lisów
Lotnik Kościelec 1:1 Unia Kalety
KS Stradom-AJD Częstochowa 2:2 Olimpia Huta Stara
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
2. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Mstów 5:1 Sieraków Śląski
Liswarta Lisów 0:5 Lotnik Kościelec
Unia Kalety 7:1 KS Stradom-AJD Częstochowa
Olimpia Huta Stara 4:3 Olimpia Truskolasy
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
3. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Lotnik Kościelec 5:0 Sieraków Śląski
Liswarta Lisów 1:1 KS Stradom-AJD Częstochowa
Olimpia Truskolasy 1:4 Unia Kalety
Warta Mstów 4:2 Olimpia Huta Stara
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
4. Kolejka - 03/04 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sieraków Śląski 2:2 KS Stradom-AJD Częstochowa
Liswarta Lisów 3:3 Olimpia Truskolasy
Unia Kalety 2:2 Warta Mstów
Olimpia Huta Stara 0:3 Lotnik Kościelec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
5. Kolejka -10/11 czerwca
KS Stradom-AJD Częstochowa 5:1 Sieraków Śląski
Olimpia Truskolasy 5:2 Liswarta Lisów
Warta Mstów 5:1 Unia Kalety
Lotnik Kościelec 6:0 Olimpia Huta Stara
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
6. Kolejka - 15 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sieraków Śląski 1:3 Lotnik Kościelec
Liswarta Lisów 1:1 KS Stradom-AJD Częstochowa
Unia Kalety 7:1 Olimpia Truskolasy
Olimpia Huta Stara 1:2 Warta Mstów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Spadkowa I
7. Kolejka - 17 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sieraków Śląski 3:1 Warta Mstów
Lotnik Kościelec 5:0 Liswarta Lisów
KS Stradom-AJD Częstochowa 2:1 Unia Kalety
Olimpia Truskolasy 6:2 Olimpia Huta Stara
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa sezon 2016/2017. Runda Runda Spadkowa I
8. Kolejka - 24 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sieraków Śląski 2:3 Olimpia Truskolasy
Liswarta Lisów 6:3 Warta Mstów
Unia Kalety 2:1 Lotnik Kościelec
Olimpia Huta Stara 0:2 KS Stradom-AJD Częstochowa

Log in or create an account