III liga grupa III 2016/17

III LIGA, SEZON 2016/2017 Grupa III
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  GKS 1962 Jastrzębie  34  70  20  10  4 72:29
2.  Ruch Zdzieszowice  34  69  21  6  7 59:27
3.  Rekord Bielsko-Biała  34  57  15  12  7 58:35
4.  KS Polkowice  34  56  16  8  10 63:40
5.  Miedź II Legnica  34  55  16  7  11 53:48
6.  Stal Brzeg  34  55  14  13  7 55:43
7.  Skra Częstochowa  34  54  14  12  8 53:35
8.  BKS Stal Bielsko-Biała  34  51  14  9  11 48:30
9.  Pniówek Pawłowice Śl.  34  50  15  5  14 49:52
10.  Ślęza Wrocław  34  48  13  9  12 48:50
11.  Piast Żmigród  34  48  13  9  12 54:55
12.  Falubaz Zielona Góra  34  44  11  11  12 43:54
13.  Górnik II Zabrze  34  43  12  7  15 49:49
14.  Lechia Dzierżoniów  34  34  8  10  16 28:59
15.  Unia Turza Śląska  34  34  8  10  16 49:57
16.  Śląsk II Wrocław  34  34  9  7  18 39:48
17.  Górnik Wałbrzych  34  26  6  8  20 24:51
18.  Olimpia Kowary  34  11  2  5  27  29:111

 7

Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
1. Kolejka - 30/31 lipca
Drużyna Wynik Drużyna
Miedź II Legnica 1:1 BKS Stal Bielsko - Biała
KS Polkowice 1:2 GKS 1962 Jastrzębie
Unia Turza Śląska 3:0 Ślęza Wrocław 
Lechia Dzierżoniów 0:2 Górnik II Zabrze 
Piast Żmigród 2:1 Pniówek Pawłowice Śl. 
Śląsk II Wrocław 0:2 Skra Częstochowa 
Ruch Zdzieszowice 1:1 Rekord Bielsko - Biała 
Falubaz Zielona Góra 2:2 Górnik Wałbrzych 
Stal Brzeg 3:3 Olimpia Kowary 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
2. Kolejka - 06/07 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 Górnik Wałbrzych
Rekord Bielsko-Biała 4:0 Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 1:0 Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śl. 3:2 Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze 1:1 Piast Żmigród
Stal Brzeg 3:0 Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław 1:0 Olimpia Kowary
GKS 1962 Jastrzębie 1:0 Unia Turza Śląska 
Miedź II Legnica 4:1 KS Polkowice 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
3. Kolejka - 13/14 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
KS Polkowice 1:2 BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska 2:1 Miedź II Legnica 
Olimpia Kowary 1:1 GKS 1962 Jastrzębie
Lechia Dzierżoniów 1:1 Ślęza Wrocław
Piast Żmigród 1:4 Stal Brzeg
Śląsk II Wrocław 2:2 Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice 2:1 Pniówek Pawłowice Śl.
Falubaz Zielona Góra 2:2 Skra Częstochowa
Górnik Wałbrzych 0:2 Rekord Bielsko-Biała
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
4. Kolejka - 17 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko-Biała 2:3 Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 0:2 Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śl. 2:3 Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze 0:1 Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg 0:0 Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław 4:2 Piast Żmigród
GKS 1962 Jastrzębie 2:2 Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica 4:2 Olimpia Kowary
KS Polkowice 2:0 Unia Turza Śląska
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
5. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Turza Śląska  1:5 BKS Stal Bielsko-Biała
Olimpia Kowary 1:1 KS Polkowice 
Lechia Dzierżoniów 1:3 Miedź II Legnica 
Piast Żmigród 1:2 GKS 1962 Jastrzębie
Śląsk II Wrocław 4:5 Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice 0:0 Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra 2:0 Górnik II Zabrze
Górnik Wałbrzych 1:2 Pniówek Pawłowice Śl.
Rekord Bielsko-Biała 1:1 Skra Częstochowa
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
6. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śl. 2:1 Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 2:1 Górnik Wałbrzych
Stal Brzeg 2:0 Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław 0:1 Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie 4:2 Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica 0:2 Piast Żmigród
KS Polkowice 1:1 Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska 1:2 Olimpia Kowary
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
7. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Kowary 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów 1:1  Unia Turza Śląska
Piast Żmigród 2:2 KS Polkowice
Śląsk II Wrocław 2:0 Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice 1:4 GKS 1962 Jastrzębie
Falubaz Zielona Góra 0:3 Ślęza Wrocław
Górnik Wałbrzych 1:2 Stal Brzeg
Górnik II Zabrze 0:0 Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa 0:0 Pniówek Pawłowice Śl.
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
8. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Pniówek Pawłowice Śl.
Górnik II Zabrze 2:3 Skra Częstochowa
Stal Brzeg 2:0 Rekord Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych 1:1 Ślęza Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie 2:1 Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica 2:1 Ruch Zdzieszowice
KS Polkowice 4:0 Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska 1:2 Piast Żmigród
Olimpia Kowary 1:1 Lechia Dzierżoniów
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
9. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
Lechia Dzierżoniów 1:0 BKS Stal Bielsko - Biała 
Piast Żmigród 4:1 Olimpia Kowary 
Śląsk II Wrocław 1:1  Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice 1:0 KS Polkowice 
Falubaz Zielona Góra 2:2 Miedź II Legnica 
Górnik Wałbrzych 0:0  GKS 1962 Jastrzębie
Rekord Bielsko - Biała 2:3  Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa 1:1  Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śl. 1:4 Górnik II Zabrze 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
10. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 3:1  Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2:1 Pniówek Pawłowice Śl. 
Ślęza Wrocław 3:0 Skra Częstochowa 
GKS 1962 Jastrzębie 1:0  Rekord Bielsko - Biała
Miedź II Legnica 0:0  Górnik Wałbrzych
KS Polkowice 0:0 Falubaz Zielona Góra 
Unia Turza Śląska 1:2  Ruch Zdzieszowice
Olimpia Kowary  1:3  Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów 0:2 Piast Żmigród 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
11. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Żmigród 0:1  BKS Stal Bielsko - Biała
Śląsk II Wrocław 0:0 Lechia Dzierżoniów 
Ruch Zdzieszowice 4:3 Olimpia Kowary 
Falubaz Zielona Góra 1:0  Unia Turza Śląska
Górnik Wałbrzych 0:4 KS Polkowice 
Rekord Bielsko - Biała 1:0 Miedź II Legnica 
Skra Częstochowa 0:0 GKS 1962 Jastrzębie 
Pniówek Pawłowice Śl. 2:1 Ślęza Wrocław 
Górnik II Zabrze 3:4  Stal Brzeg
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
12. Kolejka - 15/16 października
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 2:1  Stal Brzeg
Górnik II Zabrze 2:1 Ślęza Wrocław 
GKS 1962 Jastrzębie 4:1 Pniówek Pawłowice Śl. 
Miedź II Legnica 3:1 Skra Częstochowa 
KS Polkowice  1:3 Rekord Bielsko - Biała 
Unia Turza Śląska 2:0  Górnik Wałbrzych
Olimpia Kowary  2:5 Falubaz Zielona Góra 
Lechia Dzierżoniów 0:4  Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród 0:0 Śląsk II Wrocław 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
13. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Śląsk II Wrocław 2:0 BKS Stal Bielsko - Biała 
Ruch Zdzieszowice 2:0 Piast Żmigród 
Falubaz Zielona Góra 2:2 Lechia Dzierżoniów 
Górnik Wałbrzych 1:0 Olimpia Kowary  
Rekord Bielsko - Biała 5:2 Unia Turza Śląska 
Skra Częstochowa 0:0 KS Polkowice 
Pniówek Pawłowice Śl. 6:1 Miedź II Legnica 
Górnik II Zabrze 1:0  GKS 1962 Jastrzębie
Stal Brzeg 3:3 Ślęza Wrocław 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
14. Kolejka - 29/30 października
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 6:0  Ślęza Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie 3:0 Stal Brzeg 
Miedź II Legnica 0:0 Górnik II Zabrze 
KS Polkowice 3:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Unia Turza Śląska 1:3  Skra Częstochowa
Olimpia Kowary  2:2 Rekord Bielsko - Biała 
Lechia Dzierżoniów 0:0  Górnik Wałbrzych
Piast Żmigród 3:1 Falubaz Zielona Góra 
Śląsk II Wrocław 1:0 Ruch Zdzieszowice 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda jesienna
15. Kolejka - 05/06 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Zdzieszowice 0:0  BKS Stal Bielsko - Biała
Falubaz Zielona Góra 1:0 Śląsk II Wrocław 
Górnik Wałbrzych 0:1 Piast Żmigród 
Rekord Bielsko - Biała 2:0 Lechia Dzierżoniów 
Skra Częstochowa 1:0 Olimpia Kowary  
Pniówek Pawłowice Śl. 1:0  Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze 1:2  KS Polkowice
Stal Brzeg 0:2 Miedź II Legnica 
Ślęza Wrocław 1:1 GKS 1962 Jastrzębie 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda  jesienna
16. Kolejka - 12/13 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 0:1  GKS 1962 Jastrzębie
Miedź II Legnica 0:0  Ślęza Wrocław
KS Polkowice 2:0  Stal Brzeg
Unia Turza Śląska 2:2 Górnik II Zabrze 
Olimpia Kowary  1:5 Pniówek Pawłowice Śl. 
Lechia Dzierżoniów 1:2  Skra Częstochowa
Piast Żmigród 1:1 Rekord Bielsko - Biała 
Śląsk II Wrocław 0:1  Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice 3:0 Falubaz Zielona Góra 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda  jesienna
17. Kolejka - 19/20 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Falubaz Zielona Góra 0:2 BKS Stal Bielsko - Biała 
Górnik Wałbrzych 0:2  Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko - Biała 2:0 Śląsk II Wrocław 
Skra Częstochowa 6:0  Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śl. 1:0  Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze 3:0  Olimpia Kowary 
Stal Brzeg 3:2  Unia Turza Śląska
KS Polkowice 1:1 Ślęza Wrocław 
GKS 1962 Jastrzębie 4:2 Miedź II Legnica 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
18. Kolejka - 18/19 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Kowary  0:2  Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko - Biała 0:1 Miedź II Legnica 
GKS 1962 Jastrzębie 3:3 KS Polkowice 
Ślęza Wrocław 0:0 Unia Turza Śląska 
Górnik II Zabrze 1:2 Lechia Dzierżoniów 
Pniówek Pawłowice Śl. 3:0 Piast Żmigród 
Skra Częstochowa 0:3  Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko - Biała 1:2  Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych 1:0 Falubaz Zielona Góra 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
19. Kolejka - 25/26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Górnik Wałbrzych 0:0  BKS Stal Bielsko - Biała
Falubaz Zielona Góra 3:3 Rekord Bielsko - Biała 
Ruch Zdzieszowice 3:1 Skra Częstochowa 
Śląsk II Wrocław 0:0 Pniówek Pawłowice Śl. 
Piast Żmigród 5:0 Górnik II Zabrze 
Lechia Dzierżoniów 0:4 Stal Brzeg 
Olimpia Kowary  1:3  Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska 1:3  GKS 1962 Jastrzębie
KS Polkowice 1:1 Miedź II Legnica 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
20. Kolejka - 1/2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 2:1 KS Polkowice 
Miedź II Legnica 2:2 Unia Turza Śląska 
GKS 1962 Jastrzębie 9:0  Olimpia Kowary 
Ślęza Wrocław 1:2 Lechia Dzierżoniów 
Stal Brzeg 1:2  Piast Żmigród
Górnik II Zabrze 3:0 Śląsk II Wrocław 
Pniówek Pawłowice Śl. 1:0 Ruch Zdzieszowice 
Skra Częstochowa 0:2  Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko - Biała 3:1  Górnik Wałbrzych
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
21. Kolejka - 8/9 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Rekord Bielsko - Biała 0:0 BKS Stal Bielsko - Biała 
Górnik Wałbrzych 0:2 Skra Częstochowa 
Falubaz Zielona Góra 1:0  Pniówek Pawłowice Śl.
Ruch Zdzieszowice 0:0  Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław 1:2 Stal Brzeg 
Piast Żmigród 1:0 Ślęza Wrocław 
Lechia Dzierżoniów 0:0 GKS 1962 Jastrzębie 
Olimpia Kowary  1:2 Miedź II Legnica 
Unia Turza Śląska 2:0  KS Polkowice
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
22. Kolejka - 15 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 1:0 Unia Turza Śląska 
KS Polkowice 3:0 Olimpia Kowary  
Miedź II Legnica 4:1 Lechia Dzierżoniów 
GKS 1962 Jastrzębie 1:1 Piast Żmigród 
Ślęza Wrocław 1:0 Śląsk II Wrocław 
Stal Brzeg 0:0 Ruch Zdzieszowice 
Górnik II Zabrze 0:1 Falubaz Zielona Góra 
Pniówek Pawłowice Śl. 0:3 Górnik Wałbrzych 
Skra Częstochowa 1:1 Rekord Bielsko - Biała 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
23. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Skra Częstochowa 1:0 BKS Stal Bielsko - Biała 
Rekord Bielsko - Biała 1:2 Pniówek Pawłowice Śl. 
Górnik Wałbrzych 0:2 Górnik II Zabrze 
Falubaz Zielona Góra 0:0 Stal Brzeg 
Ruch Zdzieszowice 1:3 Ślęza Wrocław 
Śląsk II Wrocław 0:2 GKS 1962 Jastrzębie 
Piast Żmigród 0:2 Miedź II Legnica 
Lechia Dzierżoniów 0:3  KS Polkowice
Olimpia Kowary  0:4 Unia Turza Śląska 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
24. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 6:0 Olimpia Kowary  
Unia Turza Śląska 3:4 Lechia Dzierżoniów 
KS Polkowice 4:2 Piast Żmigród 
Miedź II Legnica 1:0  Śląsk II Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie 0:2 Ruch Zdzieszowice 
Ślęza Wrocław 0:2 Falubaz Zielona Góra 
Stal Brzeg 1:1  Górnik Wałbrzych
Rekord Bielsko - Biała 2:1 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śl. 1:4  Skra Częstochowa
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
25. Kolejka - 3 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Pniówek Pawłowice Śl. 0:2 BKS Stal Bielsko - Biała 
Skra Częstochowa 1:0 Górnik II Zabrze 
Rekord Bielsko - Biała 1:1 Stal Brzeg 
Ślęza Wrocław 3:1 Górnik Wałbrzych 
Falubaz Zielona Góra 0:0  GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice 3:2 Miedź II Legnica 
Śląsk II Wrocław 1:3 KS Polkowice 
Piast Żmigród 2:1  Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów 1:0 Olimpia Kowary  
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
26. Kolejka - 6/7 maja
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 3:0 Lechia Dzierżoniów 
Olimpia Kowary  2:3 Piast Żmigród 
Unia Turza Śląska 2:0  Śląsk II Wrocław
KS Polkowice 2:1  Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica 4:2 Falubaz Zielona Góra 
GKS 1962 Jastrzębie 0:0  Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław 1:1  Rekord Bielsko - Biała
Stal Brzeg 1:1  Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze 1:3  Pniówek Pawłowice Śl.
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
27. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Górnik II Zabrze 2:1 BKS Stal Bielsko - Biała 
Pniówek Pawłowice Śl. 0:0 Stal Brzeg 
Skra Częstochowa 0:0 Ślęza Wrocław 
Rekord Bielsko - Biała 3:1 GKS 1962 Jastrzębie 
Górnik Wałbrzych 0:1 Miedź II Legnica 
Falubaz Zielona Góra 1:5  KS Polkowice
Ruch Zdzieszowice 4:0  Unia Turza Śląska
Śląsk II Wrocław 6:0  Olimpia Kowary 
Piast Żmigród 3:3  Lechia Dzierżoniów
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
28. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 1:1 Piast Żmigród 
Lechia Dzierżoniów 1:0 Śląsk II Wrocław 
Olimpia Kowary  2:5 Ruch Zdzieszowice 
Unia Turza Śląska 1:1  Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice 2:1 Górnik Wałbrzych 
Miedź II Legnica 0:0 Rekord Bielsko - Biała 
GKS 1962 Jastrzębie 2:0 Skra Częstochowa 
Ślęza Wrocław 2:1  Pniówek Pawłowice Śl.
Stal Brzeg 1:1  Górnik II Zabrze
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
29. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Brzeg 1:0  BKS Stal Bielsko - Biała
Ślęza Wrocław 3:4 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śl. 0:2  GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa 1:2 Miedź II Legnica 
Rekord Bielsko - Biała 3:0  KS Polkowice
Górnik Wałbrzych 0:4  Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra 4:1  Olimpia Kowary 
Ruch Zdzieszowice 2:0 Lechia Dzierżoniów 
Śląsk II Wrocław 3:2 Piast Żmigród 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
30. Kolejka - 30/31 maja
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 1:1 Śląsk II Wrocław 
Piast Żmigród 1:1 Ruch Zdzieszowice 
Lechia Dzierżoniów 0:2 Falubaz Zielona Góra 
Olimpia Kowary  0:5 Górnik Wałbrzych 
Unia Turza Śląska 1:1  Rekord Bielsko - Biała
KS Polkowice 1:1  Skra Częstochowa
Miedź II Legnica 5:0  Pniówek Pawłowice Śl.
GKS 1962 Jastrzębie 2:1  Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław 1:0 Stal Brzeg 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
31. Kolejka - 3/4 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Ślęza Wrocław 0:1  BKS Stal Bielsko - Biała
Stal Brzeg 4:3  GKS 1962 Jastrzębie
Górnik II Zabrze 2:0 Miedź II Legnica 
Pniówek Pawłowice Śl. 2:1 KS Polkowice 
Skra Częstochowa 1:1  Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko - Biała 3:0 Olimpia Kowary  
Górnik Wałbrzych 0:1  Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra 1:1 Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice 2:0  Śląsk II Wrocław
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
32. Kolejka - 10/11 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 0:1 Ruch Zdzieszowice 
Śląsk II Wrocław 3:0 Falubaz Zielona Góra 
Piast Żmigród 4:1  Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów 2:1  Rekord Bielsko - Biała
Olimpia Kowary  0:8 Skra Częstochowa 
Unia Turza Śląska 2:2 Pniówek Pawłowice Śl. 
KS Polkowice 3:1 Górnik II Zabrze 
Miedź II Legnica 2:1  Stal Brzeg
GKS 1962 Jastrzębie 4:0  Ślęza Wrocław
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
33. Kolejka - 14 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
GKS 1962 Jastrzębie 4:0  BKS Stal Bielsko - Biała
Ślęza Wrocław 2:0 Miedź II Legnica 
Stal Brzeg 2:1  KS Polkowice
Górnik II Zabrze 0:1 Unia Turza Śląska 
Pniówek Pawłowice Śl. 3:0 Olimpia Kowary  
Skra Częstochowa 4:0  Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko - Biała 2:1  Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych 0:2 Śląsk II Wrocław 
Falubaz Zielona Góra 0:3 Ruch Zdzieszowice 
Terminarz rozgrywek III ligi grupy III sezon 2016/2017. Runda wiosenna
34. Kolejka - 17/18 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
BKS Stal Bielsko - Biała 1:1 Falubaz Zielona Góra 
Ruch Zdzieszowice 4:0  Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław 0:2  Rekord Bielsko - Biała
Piast Żmigród 0:2 Skra Częstochowa 
Lechia Dzierżoniów 0:1  Pniówek Pawłowice Śl.
Olimpia Kowary  1:4 Górnik II Zabrze 
Unia Turza Śląska 4:4 Stal Brzeg 
Ślęza Wrocław 0:2 KS Polkowice 
Miedź II Legnica 0:4  GKS 1962 Jastrzębie

Log in or create an account