II Liga 2016/17

II LIGA, SEZON 2016/2017
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1.  Raków Częstochowa  34  71  20 11  3 64:29
2.  Odra Opole  34  71  21  8  5 69:34
3.  Puszcza Niepołomice  34  62  17  11  6 42:24
4.  Radomiak Radom  34  56  15  11  8 42:34
5.  Olimpia Elbląg 34  50  12  14  8 59:49
6.  Siarka Tarnobrzeg  34  47  13  9  12 51:50
7.  Błękitni Stargard  34  45  11  12  11 45:39
8.  Legionovia Legionowo  34  45  12  9  13 51:49
9.  GKS Bełchatów  34  42  13  6  15 37:39
10.  Stal Stalowa Wola  34  42  10  12  12 41:49
11.  Warta Poznań  34  41  10  11  13 40:53
12.  ROW 1964 Rybnik  34  41  11  8  15 39:47
13.  Rozwój Katowice  34  39  9  12  13 32:39
14.  Gryf Wejherowo  34  38  10  8  16 45:57
15.  Polonia Warszawa  34  35  7  14  13 40:45
16.  Kotwica Kołobrzeg  34  35  8  11  15 39:52
17.  Olimpia Zambrów  34  33  8  9  17 37:55
18.  Polonia Bytom  34  22  8  6  20 25:54

7

Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
1. Kolejka - 30/31 lipca
Drużyna Wynik Drużyna
Odra Opole 3:0 Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa 0:3 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 2:2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 1:1 Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów 2:0 Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo 2:1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 0:3 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 0:0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 0:0 Radomiak Radom
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
2. Kolejka - 06/07 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:2 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 0:2 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard 1:1 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 1:3 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 0:2 GKS Bełchatów
Raków Częstochowa 3:1 Warta Poznań
Polonia Bytom 0:0 Olimpia Elbląg
Odra Opole 2:2 Polonia Warszawa
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
3. Kolejka - 13/14 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia Warszawa 2:0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0:2 Odra Opole
Warta Poznań 0:1 Polonia Bytom
GKS Bełchatów 1:2 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo 4:0 Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik 1:2 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 0:1 Puszcza Niepołomice
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
4. Kolejka - 20/21 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:0 Puszcza Niepołomice 
Rozwój Katowice 1:1 Radomiak Radom 
Błękitni Stargard 3:1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 1:0 ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 2:0 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 4:1 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 2:0 GKS Bełchatów
Odra Opole 4:1 Warta Poznań
Polonia Warszawa 1:1 Olimpia Elbląg
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
5. Kolejka - 24 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Elbląg 1:1 Stal Stalowa Wola
Warta Poznań 1:0 Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 0:0 Odra Opole
Gryf Wejherowo 4:0 Polonia Bytom
Legionovia Legionowo 0:0 Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg 0:1 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 3:0 Olimpia Zambrów
Radomiak Radom 2:1 Błękitni Stargard
Puszcza Niepołomice 2:1 Rozwój Katowice
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
6. Kolejka - 27/28 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 0:0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0:0 Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 3:1 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 0:4 Legionovia Legionowo
Odra Opole 2:1 Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa 2:1 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 6:1 Warta Poznań
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
7. Kolejka - 03/04 września
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Poznań 3:3 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2:2 Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo 0:0 Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo 1:3 Odra Opole
ROW 1964 Rybnik 1:2 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Raków Częstochowa
Radomiak Radom 3:2 Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice 0:1 Błękitni Stargard
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
8. Kolejka - 10/11 września
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 2:2 Błękitni Stargard
Olimpia Zambrów 3:2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 3:0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 0:3 Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole 2:0 ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa 2:2 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 0:0 Gryf Wejherowo
Warta Poznań 1:1 GKS Bełchatów
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
9. Kolejka - 17/18 września
Drużyna Wynik Drużyna
GKS Bełchatów 5:1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2:3 Warta Poznań
Legionovia Legionowo 2:2 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 0:1 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Odra Opole
Radomiak Radom 1:0 Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice 0:2 Raków Częstochowa
Rozwój Katowice 1:1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 0:0 Olimpia Zambrów
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2016/2017. Runda jesienna
10. Kolejka - 24/25 września
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 3:1 Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg 0:1 Błękitni Stargard
Raków Częstochowa 3:0 Rozwój Katowice
Polonia Bytom 1:2 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 0:0 Radomiak Radom
Polonia Warszawa 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 3:2 ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań 0:2 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 2:3 Gryf Wejherowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
11. Kolejka - 01/02 października
Drużyna Wynik Drużyna
Gryf Wejherowo 0:1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 1:0 GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik 1:2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4:1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 1:0 Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice 1:1 Odra Opole
Rozwój Katowice 2:0 Polonia Bytom
Błękitni Stargard 2:2 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 2:1 Kotwica Kołobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
12. Kolejka - 08/09 października
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 3:1 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 1:1 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 2:0 Błękitni Stargard
Odra Opole 2:0 Rozwój Katowice
Polonia Warszawa 0:0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 4:2 Radomiak Radom
Warta Poznań 1:3 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 1:0 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 2:1 Legionovia Legionowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
13. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Legionovia Legionowo 1:0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 2:0 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 1:2 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 3:2 Warta Poznań
Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice 1:1 Polonia Warszawa
Błękitni Stargard 0:1 Odra Opole
Olimpia Zambrów 2:1 Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Raków Częstochowa
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
14. Kolejka - 22/23 października
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:3 Raków Częstochowa
Polonia Bytom 2:2 Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole 0:3 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1:1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 0:0 Rozwój Katowice
Warta Poznań 0:0 Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów 0:1 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 1:1 ROW 1964 Rybnik
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
15. Kolejka - 29/30 października
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 1:1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 2:0 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2:0 Warta Poznań
Błękitni Stargard 4:0 Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów 1:0 Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg 03 Odra Opole
Raków Częstochowa 1:0 Polonia Bytom
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
16. Kolejka - 05/06 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:0 Polonia Bytom
Odra Opole 1:1 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg 2:0 Olimpia Zambrów
Warta Poznań 2:1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 1:0 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 0:2 Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo 0:1 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 0:1 Siarka Tarnobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
17. Kolejka - 12/13 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Siarka Tarnobrzeg 2:2 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 2:0 ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice 1:0 Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice 3:1 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 1:0 GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów 0:2 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa 3:1 Polonia Warszawa
Polonia Bytom 0:1 Odra Opole
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
18. Kolejka - 19/20 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 2:1 Odra Opole
Polonia Bytom 1:1 Polonia Warszawa
Raków Częstochowa 0:0 Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Warta Poznań
Olimpia Zambrów 0:0 GKS Bełchatów
Błękitni Stargard 6:1 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 2:3 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 2:0 ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom 1:0 Siarka Tarnobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda jesienna
19. Kolejka - 26/27 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Radomiak Radom 1:0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3:2 Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik 2:1 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 1:1 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 1:1 Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 1:2 Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg 5:1 Polonia Bytom
Polonia Warszawa 3:4 Odra Opole
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
20. Kolejka - 4/5 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:1 Polonia Warszawa
Odra Opole 2:1 Olimpia Elbląg
Polonia Bytom 1:2 Warta Poznań
Raków Częstochowa 0:1 GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg 1:3 Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów 1:5 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 2:2 ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice 0:0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 0:0 Radomiak Radom
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
21. Kolejka - 11/12 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Puszcza Niepołomice 2:1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 0:1 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik 2:0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 3:1 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 2:1 Raków Częstochowa
GKS Bełchatów 0:1 Polonia Bytom
Warta Poznań 1:3 Odra Opole
Olimpia Elbląg 2:1 Polonia Warszawa
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
22. Kolejka - 18/19 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:1 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 1:1 Warta Poznań
Odra Opole 3:1 GKS Bełchatów
Polonia Bytom 1:0 Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa 5:1 Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik 3:2 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 1:2 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 0:0 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 0:1 Puszcza Niepołomice
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
23. Kolejka - 25/26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Rozwój Katowice 2:2 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 2:0 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 1:1 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1:2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 3:0 Polonia Bytom
Gryf Wejherowo 1:0 Odra Opole
GKS Bełchatów 2:1 Polonia Warszawa
Warta Poznań 1:2 Olimpia Elbląg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
24. Kolejka - 1/2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:1 Warta Poznań
Olimpia Elbląg 1:2 GKS Bełchatów
Polonia Warszawa 1:3 Gryf Wejherowo
Odra Opole 1:1 Legionovia Legionowo
Polonia Bytom 2:0 ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa 4:2 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 3:1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1:2 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard 0:2 Rozwój Katowice
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
25. Kolejka - 08/09 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Stargard 2:2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 1:0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 2:1 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom 0:0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 2:0 Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik 0:6 Odra Opole
Legionovia Legionowo 0:0 Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo 1:4 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 1:0 Warta Poznań
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
26. Kolejka - 15 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 2:2 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 4:3 Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik 1:1 Polonia Warszawa
Odra Opole 4:3 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom 0:3 Radomiak Radom
Raków Częstochowa 2:1 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1:1 Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów 1:2 Błękitni Stargard
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
27. Kolejka - 22/23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Zambrów 6:2 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice 1:1 Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice 2:0 Polonia Bytom
Radomiak Radom 1:2 Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik 1:1 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 1:2 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 4:1 GKS Bełchatów
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
28. Kolejka - 29/30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:0 Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów 3:2 Legionovia Legionowo
Warta Poznań 0:1 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa 4:1 Radomiak Radom
Odra Opole 1:1 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 1:1 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 1:0 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 1:2 Olimpia Zambrów
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
29. Kolejka - 06/07 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Kotwica Kołobrzeg 3:2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 0:1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 1:0  Polonia Bytom
Rozwój Katowice 0:5 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 3:2 Polonia Warszawa
Radomiak Radom 2:1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 0:1 Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik 1:0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 2:1 Gryf Wejherowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
30. Kolejka - 13/14 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:1 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 1:1 ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów 3:0 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1:1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 1:3 Puszcza Niepołomice
Polonia Warszawa 1:1 Rozwój Katowice
Odra Opole 3:2 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 1:1 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 0:0 Kotwica Kołobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
31. Kolejka - 17 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Raków Częstochowa 0:3 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1:2 Odra Opole
Błękitni Stargard 0:2 Polonia Warszawa
Rozwój Katowice 1:0 Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice 1:2 Warta Poznań
Radomiak Radom 4:1 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 3:1 Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik 5:1 Legionovia Legionowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
32. Kolejka - 20/21 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 2:0 ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo 1:0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 3:3 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 0:0 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 0:0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2:1 Błękitni Stargard
Polonia Warszawa 2:1 Olimpia Zambrów
Odra Opole 1:2 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1:4 Raków Częstochowa
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
33. Kolejka - 27/28 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia Bytom 1:1 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 3:0 Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2:3 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 2:2 Warta Poznań
Rozwój Katowice 0:2 GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice 0:0 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 0:1 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 2:4 ROW 1964 Rybnik
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2016/2017. Runda wiosenna
34. Kolejka - 04/05 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 1:0 Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1:1 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 1:2 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 0:1 Rozwój Katowice
GKS Bełchatów 0:2 Błękitni Stargard
Warta Poznań 2:2 Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg 1:1 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa 1:2 Raków Częstochowa
Odra Opole 3:0 Polonia Bytom
X

Right Click

No right click