Klasa Okręgowa grupa II

Klasa Okręgowa, SEZON 2015/2016, Grupa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Lotnik Kościelec 22  47  14  5  3 61:27
2. Płomień Kuźnica Marianowa 22  46  14  4  4 49:24
3. Sparta Lubliniec 22  43  13  4  5 54:33
4. Unia Kalety 22  34  10  4  8 41:29
5. Warta Mstów 22  32  9  5  8 41:47
6. Piast Przyrów 22  30  9  3  10 39:38
7. Skra II Częstochowa 22  30  9  3  10 34:38
8. Liswarta Krzepice 22  26  7  5  10 35:40
9. Amator Golce 22  26  7  5  10 34:44
10. Liswarta Popów 22  24  6  6  10 32:46
11. Orzeł Babienica/Psary 22  20  6  2  14 42:58
12. Pilica Koniecpol 22  14  4  2  16 23:61

5

5Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
1. Kolejka - 08/09 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Lotnik Kościelec 3:2 Piast Przyrów
Sparta Lubliniec 3:0 Liswarta Krzepice
Skra II Częstochowa 0:0 Unia Kalety
Orzeł Babienica/Psary 3:0 Warta Mstów
Liswarta Popów 1:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Pilica Koniecpol 3:1 Amator Golce
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
2. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 0:1 Amator Golce
Płomień Kuźnica Marianowa 3:0 Pilica Koniecpol
Warta Mstów 2:0 Liswarta Popów
Unia Kalety 3:1 Orzeł Babienica/Psary
Liswarta Krzepice 0:1 Skra II Częstochowa
Lotnik Kościelec 0:3 Sparta Lubliniec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
3. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Lubliniec 0:1 Piast Przyrów
Skra II Częstochowa 0:4 Lotnik Kościelec
Orzeł Babienica/Psary 5:1 Liswarta Krzepice
Liswarta Popów 3:0 Unia Kalety
Pilica Koniecpol 4:4 Warta Mstów
Amator Golce 1:6 Płomień Kuźnica Marianowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
4. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 0:0 Płomień Kuźnica Marianowa
Warta Mstów 1:2 Amator Golce
Unia Kalety 2:2 Pilica Koniecpol
Liswarta Krzepice 0:0 Liswarta Popów
Lotnik Kościelec 4:0 Orzeł Babienica/Psary
Sparta Lubliniec 4:1 Skra II Częstochowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
5. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Skra II Częstochowa 0:0 Piast Przyrów
Orzeł Babienica/Psary 1:4 Sparta Lubliniec
Liswarta Popów 2:2 Lotnik Kościelec
Pilica Koniecpol 0:3 Liswarta Krzepice
Amator Golce 1:0 Unia Kalety
Płomień Kuźnica Marianowa 4:1 Warta Mstów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
6. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 0:1 Warta Mstów
Unia Kalety 2:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Krzepice 2:0 Amator Golce
Lotnik Kościelec 0:2 Pilica Koniecpol
Sparta Lubliniec 1:1 Liswarta Popów
Skra II Częstochowa 2:1 Orzeł Babienica/Psary
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
7. Kolejka - 16 września
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Babienica/Psary 6:2 Piast Przyrów
Liswarta Popów 3:1 Skra II Częstochowa
Pilica Koniecpol 0:3 Sparta Lubliniec
Amator Golce 0:3 Lotnik Kościelec
Płomień Kuźnica Marianowa 5:1 Liswarta Krzepice
Warta Mstów 0:4 Unia Kalety
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
8. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety 3:0 Piast Przyrów
Liswarta Krzepice 0:1 Warta Mstów
Lotnik Kościelec 2:0 Płomień Kuźnica Marianowa
Sparta Lubliniec 2:2 Amator Golce
Skra II Częstochowa 4:1 Pilica Koniecpol
Orzeł Babienica/Psary 0:1 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
9. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Liswarta Popów 2:1 Piast Przyrów
Pilica Koniecpol 3:2 Orzeł Babienica/Psary
Amator Golce 3:3 Skra II Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa 0:3 Sparta Lubliniec
Warta Mstów 1:4 Lotnik Kościelec
Unia Kalety 4:1 Liswarta Krzepice
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
10. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Liswarta Krzepice 2:0 Piast Przyrów
Lotnik Kościelec 5:0 Unia Kalety
Sparta Lubliniec 1:1 Warta Mstów
Skra II Częstochowa 0:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Orzeł Babienica/Psary 2:1 Amator Golce
Liswarta Popów 0:2 Pilica Koniecpol
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
11. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Pilica Koniecpol 0:3 Piast Przyrów
Amator Golce 2:2 Liswarta Popów
Płomień Kuźnica Marianowa 2:2 Orzeł Babienica/Psary
Warta Mstów 3:0 Skra II Częstochowa
Unia Kalety 2:1 Sparta Lubliniec
Liswarta Krzepice 2:2 Lotnik Kościelec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
12. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 3:3 Lotnik Kościelec
Liswarta Krzepice 1:1 Sparta Lubliniec
Unia Kalety 5:1 Skra II Częstochowa
Warta Mstów 2:2 Orzeł Babienica/Psary
Płomień Kuźnica Marianowa 1:0 Liswarta Popów
Amator Golce 3:0 Pilica Koniecpol
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
13. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Amator Golce 0:4 Piast Przyrów
Pilica Koniecpol 0:1 Płomień Kuźnica Marianowa
Liswarta Popów 3:3 Warta Mstów
Orzeł Babienica/Psary 3:2 Unia Kalety
Skra II Częstochowa 3:1 Liswarta Krzepice
Sparta Lubliniec 3:1 Lotnik Kościelec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
14. Kolejka - 31 października
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 3:4 Sparta Lubliniec
Lotnik Kościelec 2:1 Skra II Częstochowa
Liswarta Krzepice 2:1 Orzeł Babienica/Psary
Unia Kalety 7:0 Liswarta Popów
Warta Mstów 3:2 Pilica Koniecpol
Płomień Kuźnica Marianowa 1:0 Amator Golce
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda jesienna
15. Kolejka - 7/8 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Kuźnica Marianowa 3:2 Piast Przyrów
Amator Golce 2:1 Warta Mstów
Pilica Koniecpol 0:2 Unia Kalety
Liswarta Popów 2:3 Liswarta Krzepice
Orzeł Babienica/Psary 2:5 Lotnik Kościelec
Skra II Częstochowa 0:2 Sparta Lubliniec
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
16. Kolejka - 19 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 1:0 Skra II Częstochowa
Sparta Lubliniec 5:2 Orzeł Babienica/Psary
Lotnik Kościelec 5:1 Liswarta Popów
Liswarta Krzepice 6:0 Pilica Koniecpol
Unia Kalety 2:1 Amator Golce
Warta Mstów 3:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
17. Kolejka - 26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 3:2 Warta Mstów
Płomień Kuźnica Marianowa 1:0 Unia Kalety
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Pilica Koniecpol 1:3 Lotnik Kościelec
Liswarta Popów 1:5 Sparta Lubliniec
Orzeł Babienica/Psary 1:2 Skra II Częstochowa
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
18. Kolejka - 2 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 3:1 Orzeł Babienica/Psary
Skra II Częstochowa 2:0 Liswarta Popów
Sparta Lubliniec 1:0 Pilica Koniecpol
Lotnik Kościelec 1:1 Amator Golce
Liswarta Krzepice 1:2 Płomień Kuźnica Marianowa
Unia Kalety 0:1 Warta Mstów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
19. Kolejka - 9 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Kalety 3:1 Piast Przyrów
Warta Mstów 4:1 Liswarta Krzepice
Płomień Kuźnica Marianowa 0:1 Lotnik Kościelec
Amator Golce 3:4 Sparta Lubliniec
Pilica Koniecpol 1:7 Skra II Częstochowa
Liswarta Popów 6:2 Orzeł Babienica/Psary
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
20. Kolejka - 16 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 5:0 Liswarta Popów
Orzeł Babienica/Psary 3:0 Pilica Koniecpol
Skra II Częstochowa 2:0 Amator Golce
Sparta Lubliniec 1:5 Płomień Kuźnica Marianowa
Lotnik Kościelec 6:0 Warta Mstów
Liswarta Krzepice 0:0 Unia Kalety
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
21. Kolejka - 23 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 0:4 Liswarta Krzepice
Unia Kalety 0:2 Lotnik Kościelec
Warta Mstów 4:1 Sparta Lubliniec
Płomień Kuźnica Marianowa 4:2 Skra II Częstochowa
Amator Golce 5:2 Orzeł Babienica/Psary
Pilica Koniecpol 0:4 Liswarta Popów
Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa grupa II sezon 2015/2016. Runda wiosenna
22. Kolejka - 30 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Piast Przyrów 3:2 Pilica Koniecpol
Liswarta Popów 0:1 Amator Golce
Orzeł Babienica/Psary 0:3 Płomień Kuźnica Marianowa
Skra II Częstochowa 2:1 Warta Mstów
Sparta Lubliniec 1:2 Unia Kalety
Lotnik Kościelec 3:3 Liswarta Krzepice

Log in or create an account