Klasa B Lubliniec

Klasa B Lubliniec, SEZON 2015/2016
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Unia II Kalety 18 47 15 2 1 60:13
2. Płomień Przystajń 18 40 13 1 4 57:22
3. LKS Wierzbie 18 35 11 2 5 56:25
4. Orzeł Pawonków 18 33 10 3 5 42:22
5. Tajfun Harbułtowice 18 32 10 2 6 38:27
6. LKS Dron-Har Droniowice 18 28 8 4 6 37:32
7. Dragon Rusinowice 18 18 4 6 8 36:36
8. Płomień Łagiewniki Wielkie 18 16 5 1 12 28:56
9. Zieloni Zborowskie 18 3 1 0 17 14:92
10. Rozwój Olszyna 18 7 2 1 15 19:62

4

Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 8/9 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Tajfun Harbułtowice 1:1 Dragon Rusinowice
Orzeł Pawonków 7:1 Zieloni Zborowskie
Płomień Przystajń 0:3 Unia II Kalety
Rozwój Olszyna 7:3 LKS Droniowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:3 LKS Wierzbie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 2:4 LKS Wierzbie
LKS Droniowice 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
Unia II Kalety 9:0 Rozwój Olszyna
Zieloni Zborowskie 1:4 Płomień Przystajń
Tajfun Harbułtowice 0:2 Orzeł Pawonków
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Pawonków 1:1 Dragon Rusinowice
Płomień Przystajń 5:3 Tajfun Harbułtowice
Rozwój Olszyna 4:1 Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie 0:1 Unia II Kalety
LKS Wierzbie 1:1 LKS Droniowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 1:3 LKS Droniowice
Unia II Kalety 7:1 LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie 0:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice 4:1 Rozwój Olszyna
Orzeł Pawonków 1:2 Płomień Przystajń
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Przystajń 3:2 Dragon Rusinowice
Rozwój Olszyna 2:4 Orzeł Pawonków
Płomień Łagiewniki Wielkie 4:8 Tajfun Harbułtowice
LKS Wierzbie 27:1 Zieloni Zborowskie
LKS Droniowice 1:2 Unia II Kalety
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 2:3 Unia II Kalety
Zieloni Zborowskie 1:3 LKS Droniowice
Tajfun Harbułtowice 1:0 LKS Wierzbie
Orzeł Pawonków 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
Płomień Przystajń 3:0 Rozwój Olszyna
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Rozwój Olszyna 5:5 Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 1:6 Płomień Przystajń
LKS Wierzbie 1:1 Orzeł Pawonków
LKS Droniowice 1:1 Tajfun Harbułtowice
Unia II Kalety 11:1 Zieloni Zborowskie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 2:0 Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice 2:0 Unia II Kalety
Orzeł Pawonków 4:3 LKS Droniowice
Płomień Przystajń 4:0 LKS Wierzbie
Rozwój Olszyna 0:3 Płomień Łagiewniki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Łagiewniki Wielkie 1:5 Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie 3:0 Rozwój Olszyna
LKS Droniowice 2:1 Płomień Przystajń
Unia II Kalety 3:0 Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie 0:1 Tajfun Harbułtowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 1:2 Tajfun Harbułtowice
Zieloni Zborowskie 1:2 Orzeł Pawonków
Unia II Kalety 2:1 Płomień Przystajń
LKS Droniowice 3:0 Rozwój Olszyna
LKS Wierzbie 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Wierzbie 1:0 Dragon Rusinowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 2:3 LKS Droniowice
Rozwój Olszyna 0:3 Unia II Kalety
Płomień Przystajń 10:0 Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków 4:0 Tajfun Harbułtowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 3:4 Orzeł Pawonków
Tajfun Harbułtowice 0:1 Płomień Przystajń
Zieloni Zborowskie 3:0 Rozwój Olszyna
Unia II Kalety 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Droniowice 0:1 LKS Wierzbie
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Droniowice 2:2 Dragon Rusinowice
LKS Wierzbie 0:3 Unia II Kalety
Płomień Łagiewniki Wielkie 3:1 Zieloni Zborowskie
Rozwój Olszyna 0:3 Tajfun Harbułtowice
Płomień Przystajń 1:3 Orzeł Pawonków
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 1:1 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 3:0 Rozwój Olszyna
Tajfun Harbułtowice 6:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie 0:6 LKS Wierzbie
Unia II Kalety 1:1 LKS Droniowice
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia II Kalety 3:0 Dragon Rusinowice
LKS Droniowice 3:1 Zieloni Zborowskie
LKS Wierzbie 1:0 Tajfun Harbułtowice
Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1 Orzeł Pawonków
Rozwój Olszyna 0:3 Płomień Przystajń
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 3:0 Rozwój Olszyna
Płomień Przystajń 5:1 Płomień Łagiewniki Wielkie
Orzeł Pawonków 0:1 LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice 3:1 LKS Droniowice
Zieloni Zborowskie 1:2 Unia II Kalety
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Zieloni Zborowskie 0:3 Dragon Rusinowice
Unia II Kalety 2:1 Tajfun Harbułtowice
LKS Droniowice 2:1 Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie 0:4 Płomień Przystajń
Płomień Łagiewniki Wielkie 3:0 Rozwój Olszyna
Terminarz rozgrywek B-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Dragon Rusinowice 2:2 Płomień Łagiewniki Wielkie
Rozwój Olszyna 0:3 LKS Wierzbie
Płomień Przystajń 3:2 LKS Droniowice
Orzeł Pawonków 1:1 Unia II Kalety
Tajfun Harbułtowice 2:1 Zieloni Zborowskie
X

Right Click

No right click