Klasa B grupa II

Klasa B, SEZON 2015/2016, Grupa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Junior Szarlejka 18  47  15  2  1 73:15
2. Sparta Nowa Wieś 18  39  12  3  3 43:20
3. Start Soborzyce 18  35  11  2  5 55:37
4. Polonia-Unia Widzów 18  29  8  5  5 45:33
5. Znicz II Kłobuck 18  23  7  2  9 42:44
6. Warta II Mstów 18  22  6  4  8 40:47
7. Iskra Mokrzesz 18  18  5  3 10 38:58
8. Metal Rzeki Wielkie 18  17  4  5  9 30:50
9. Biała Gwiazda Krasice 18  13  4  1 13 26:63
10. Płomień Lgota Mała 18  13  4  1 13 36:61

2

Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Warta II Mstów 0:3 Sparta Nowa Wieś
Znicz II Kłobuck 5:2 Start Soborzyce
Polonia-Unia Widzów 5:2 Junior Szarlejka
Biała Gwiazda Krasice 3:0 Metal Rzeki Wielkie
Iskra Mokrzesz 1:3 Płomień Lgota Mała
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 2 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 5:1 Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie 1:2 Iskra Mokrzesz
Junior Szarlejka 5:0 Biała Gwiazda Krasice
Start Soborzyce 3:0 Polonia-Unia Widzów
Warta II Mstów 1:1 Znicz II Kłobuck
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 2:1 Znicz II Kłobuck
Polonia-Unia Widzów 0:2 Warta II Mstów
Biała Gwiazda Krasice 2:5 Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz 1:5 Junior Szarlejka
Płomień Lgota Mała 6:1 Metal Rzeki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 4:1 Metal Rzeki Wielkie
Junior Szarlejka 3:2 Płomień Lgota Mała
Start Soborzyce 5:3 Iskra Mokrzesz
Warta II Mstów 3:1 Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck 1:0 Polonia-Unia Widzów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia-Unia Widzów 1:6 Sparta Nowa Wieś
Biała Gwiazda Krasice 0:3 Znicz II Kłobuck
Iskra Mokrzesz 2:3 Warta II Mstów
Płomień Lgota Mała 3:4 Start Soborzyce
Metal Rzeki Wielkie 1:4 Junior Szarlejka
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 0:0 Junior Szarlejka
Start Soborzyce 7:0 Metal Rzeki Wielkie
Warta II Mstów 4:4 Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck 2:2 Iskra Mokrzesz
Polonia-Unia Widzów 5:2 Biała Gwiazda Krasice
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Biała Gwiazda Krasice 1:1 Sparta Nowa Wieś
Iskra Mokrzesz 4:4 Polonia-Unia Widzów
Płomień Lgota Mała 3:4 Znicz II Kłobuck
Metal Rzeki Wielkie 3:1 Warta II Mstów
Junior Szarlejka 3:0 Start Soborzyce
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 2:0 Start Soborzyce
Warta II Mstów 3:3 Junior Szarlejka
Znicz II Kłobuck 6:1 Metal Rzeki Wielkie
Polonia-Unia Widzów 3:2 Płomień Lgota Mała
Biała Gwiazda Krasice 4:3 Iskra Mokrzesz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Iskra Mokrzesz 3:1 Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała 4:1 Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie 2:2 Polonia-Unia Widzów
Junior Szarlejka 6:0 Znicz II Kłobuck
Start Soborzyce 1:0 Warta II Mstów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 6:2 Warta II Mstów
Start Soborzyce 3:1 Znicz II Kłobuck
Junior Szarlejka 2:0 Polonia-Unia Widzów
Metal Rzeki Wielkie 3:1 Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała 3:1 Iskra Mokrzesz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Lgota Mała 0:2 Sparta Nowa Wieś
Iskra Mokrzesz 2:2 Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice 1:3 Junior Szarlejka
Polonia-Unia Widzów 1:1 Start Soborzyce
Znicz II Kłobuck 2:3 Warta II Mstów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz II Kłobuck 0:2 Sparta Nowa Wieś
Warta II Mstów 2:4 Polonia-Unia Widzów
Start Soborzyce 7:1 Biała Gwiazda Krasice
Junior Szarlejka 6:0 Iskra Mokrzesz
Metal Rzeki Wielkie 5:0 Płomień Lgota Mała
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Metal Rzeki Wielkie 1:3 Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała 0:4 Junior Szarlejka
Iskra Mokrzesz 1:2 Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice 3:2 Warta II Mstów
Polonia-Unia Widzów 2:1 Znicz II Kłobuck
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 15 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 1:1 Polonia-Unia Widzów
Znicz II Kłobuck 5:0 Biała Gwiazda Krasice
Warta II Mstów 5:1 Iskra Mokrzesz
Start Soborzyce 4:1 Płomień Lgota Mała
Junior Szarlejka 4:0 Metal Rzeki Wielkie
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 22 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Junior Szarlejka 5:0 Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie 3:3 Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała 3:1 Warta II Mstów
Iskra Mokrzesz 3:1 Znicz II Kłobuck
Biała Gwiazda Krasice 0:6 Polonia-Unia Widzów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 29 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 1:0 Biała Gwiazda Krasice
Polonia-Unia Widzów 9:1 Iskra Mokrzesz
Znicz II Kłobuck 9:1 Płomień Lgota Mała
Warta II Mstów 2:2 Metal Rzeki Wielkie
Start Soborzyce 2:4 Junior Szarlejka
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 5 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Start Soborzyce 3:1 Sparta Nowa Wieś
Junior Szarlejka 5:0 Warta II Mstów
Metal Rzeki Wielkie 4:0 Znicz II Kłobuck
Płomień Lgota Mała 1:2 Polonia-Unia Widzów
Iskra Mokrzesz 6:1 Biała Gwiazda Krasice
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa II sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 12 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Nowa Wieś 3:0 Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice 5:1 Płomień Lgota Mała
Polonia-Unia Widzów 0:0 Metal Rzeki Wielkie
Znicz II Kłobuck 0:9 Junior Szarlejka
Warta II Mstów 6:3 Start Soborzyce
X

Right Click

No right click