Klasa B grupa I

Klasa B, SEZON 2015/2016, Grupa I
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Warta Myszków 18 38 12  2  4 49:27
2. Mała Panew Cynków 18 37 11  4  3 73:20
3. Alkas Aleksandria 18 32 9  5  4 50:26
4. Lelovia Lelów 18 31 9  4  5 51:32
5. Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 18 31 10  1  7 41:40
6. Grom Poczesna 18 27 8  3  7 35:26
7. KS Złoty Potok 18 25 8  1  9 43:35
8. Unia Masłońskie 18 17 5  2  11 24:58
9. Piast II Przyrów 18 10 3  1  14 16:56
10. ULKS Będusz 18 7 2  1  15 9:77

5

Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Masłońskie -:- Warta Myszków
KS Złoty Potok 5:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
ULKS Będusz 0:5 Mała Panew Cynków
Lelovia Lelów 1:1 Grom Poczesna
Piast II Przyrów 0:6 Alkas Aleksandria
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:3 Alkas Aleksandria
Grom Poczesna 4:1 Piast II Przyrów
Mała Panew Cynków 4:1 Lelovia Lelów
ULKS Będusz 1:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Unia Masłońskie 0:2 KS Złoty Potok
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 13 września
Drużyna Wynik Drużyna
KS Złoty Potok 2:3 Warta Myszków
ULKS Będusz 3:1 Unia Masłońskie
Lelovia Lelów 5:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Piast II Przyrów 0:1 Mała Panew Cynków
Alkas Aleksandria 2:0 Grom Poczesna
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:0 Grom Poczesna
Mała Panew Cynków 3:3 Alkas Aleksandria
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 1:0 Piast II Przyrów
Unia Masłońskie 0:4 Lelovia Lelów
KS Złoty Potok 6:1 ULKS Będusz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 27 września
Drużyna Wynik Drużyna
ULKS Będusz 0:2 Warta Myszków
Lelovia Lelów 2:2 KS Złoty Potok
Piast II Przyrów 0:5 Unia Masłońskie
Alkas Aleksandria 3:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Grom Poczesna 0:0 Mała Panew Cynków
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Mała Panew Cynków 1:2 Warta Myszków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:0 Grom Poczesna
Unia Masłońskie 1:1 Alkas Aleksandria
KS Złoty Potok 5:2 Piast II Przyrów
ULKS Będusz 1:2 Lelovia Lelów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Lelovia Lelów 6:0 Warta Myszków
Piast II Przyrów 1:0 ULKS Będusz
Alkas Aleksandria 1:0 KS Złoty Potok
Grom Poczesna 3:0 Unia Masłońskie
Mała Panew Cynków 6:3 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 1:0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Mała Panew Cynków 10:1 Unia Masłońskie
KS Złoty Potok 2:0 Grom Poczesna
ULKS Będusz 0:2 Alkas Aleksandria
Lelovia Lelów 3:0 Piast II Przyrów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Piast II Przyrów 0:6 Warta Myszków
Alkas Aleksandria 1:1 Lelovia Lelów
Grom Poczesna 5:0 ULKS Będusz
KS Złoty Potok 0:1 Mała Panew Cynków
Unia Masłońskie 4:1 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 4:0 Unia Masłońskie
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 6:2 KS Złoty Potok
Mała Panew Cynków 14:0 ULKS Będusz
Grom Poczesna 4:1 Lelovia Lelów
Alkas Aleksandria 5:1 Piast II Przyrów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Alkas Aleksandria 3:1 Warta Myszków
Piast II Przyrów 3:2 Grom Poczesna
Lelovia Lelów 1:2 Mała Panew Cynków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:1 ULKS Będusz
KS Złoty Potok 1:2 Unia Masłońskie
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:1 KS Złoty Potok
Unia Masłońskie 2:0 ULKS Będusz
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 6:2 Lelovia Lelów
Mała Panew Cynków 6:0 Piast II Przyrów
Grom Poczesna 1:0 Alkas Aleksandria
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Poczesna 2:7 Warta Myszków
Alkas Aleksandria 2:2 Mała Panew Cynków
Piast II Przyrów 1:2 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
Lelovia Lelów 2:3 Unia Masłońskie
ULKS Będusz 0:10 KS Złoty Potok

{slider=14. Kolejka - 15 maja}

Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 15 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:0 ULKS Będusz
KS Złoty Potok 1:2 Lelovia Lelów
Unia Masłońskie 2:2 Piast II Przyrów
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:2 Alkas Aleksandria
Mała Panew Cynków 1:1 Grom Poczesna
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 22 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 4:1 Mała Panew Cynków
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3:1 Grom Poczesna
Alkas Aleksandria 3:0 Unia Masłońskie
Piast II Przyrów 3:0 KS Złoty Potok
Lelovia Lelów 7:0 ULKS Będusz
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 29 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:3 Lelovia Lelów
ULKS Będusz 2:1 Piast II Przyrów
KS Złoty Potok 3:2 Alkas Aleksandria
Unia Masłońskie 1:5 Grom Poczesna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:0 Mała Panew Cynków
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 5 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:1 Warta Myszków
Unia Masłońskie 0:10 Mała Panew Cynków
Grom Poczesna 0:1 KS Złoty Potok
Alkas Aleksandria 3:0 ULKS Będusz
Piast II Przyrów 1:3 Lelovia Lelów
Terminarz rozgrywek B-klasa, Grupa I sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 12 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Myszków 3:0 Piast II Przyrów
Lelovia Lelów 5:3 Alkas Aleksandria
ULKS Będusz 0:3 Grom Poczesna
Mała Panew Cynków 6:0 KS Złoty Potok
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:2 Unia Masłońskie
X

Right Click

No right click