Klasa A Lubliniec

Klasa A Lubliniec, SEZON 2015/2016
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Warta Kamieńskie Młyny 26 76 25 1 0 129:25
2. LKS Sieraków Śląski 26 60 18 6 2 85:25
3. Promień Glinica 26 59 19 2 5 92:37
4. Mechanik Kochcice 26 47 14 5 7 69:40
5. Śląsk Koszęcin 26 42 13 3 10 54:49
6. Błękitni Herby 26 39 12 3 11 65:76
7. Sparta Tworóg 26 38 12 2 12 67:49
8. Ruch Kochanowice 26 35 10 5 11 49:55
9. Małapanew Kuczów 26 29 8 5 13 61:60
10. Unia Lisowice 26 27 9 0 17 56:82
11. Rybak Ciasna 26 27 8 3 15 44:62
12. Pokój Sadów 26 23 7 2 17 47:105
13. LKS Hadra 26 16 5 1 20 38:108
14. MLKS II Woźniki 26 9 3 0 23 11:94
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 8/9 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MLKS II Woźniki 0:3 Błękitni Herby
LKS Hadra 2:4 Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice 1:4 Małapanew Kuczów
Śląsk Koszęcin 2:1 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 9:0 Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski 3:0 Promień Glinica
Rybak Ciasna 1:2 Ruch Kochanowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 2:2 Ruch Kochanowice
Promień Glinica 4:0 Rybak Ciasna
Pokój Sadów 1:6 LKS Sieraków Śląski
Mechanik Kochcice 4:0 Sparta Tworóg
Małapanew Kuczów 0:3 Śląsk Koszęcin
Warta Kamieńskie Młyny 2:1 Unia Lisowice
MLKS II Woźniki 3:0 LKS Hadra
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Hadra 0:2 Błękitni Herby
Unia Lisowice 0:1 MLKS II Woźniki
Śląsk Koszęcin 0:5 Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Tworóg 6:0 Małapanew Kuczów
LKS Sieraków Śląski 2:1 Mechanik Kochcice
Rybak Ciasna 3:4 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice 1:0 Promień Glinica
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 3:4 Promień Glinica
Pokój Sadów 0:4 Ruch Kochanowice
Mechanik Kochcice 2:0 Rybak Ciasna
Małapanew Kuczów 1:1 LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny 5:3 Sparta Tworóg
MLKS II Woźniki 0:1 Śląsk Koszęcin
LKS Hadra 2:0 Unia Lisowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Lisowice 2:3 Błękitni Herby
Śląsk Koszęcin 4:1 LKS Hadra
Sparta Tworóg 7:1 MLKS II Woźniki
LKS Sieraków Śląski 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Rybak Ciasna 3:1 Małapanew Kuczów
Ruch Kochanowice 2:1 Mechanik Kochcice
Promień Glinica 5:1 Pokój Sadów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 4:1 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 2:2 Promień Glinica
Małapanew Kuczów 0:0 Ruch Kochanowice
Warta Kamieńskie Młyny 5:0 Rybak Ciasna
MLKS II Woźniki 0:3 LKS Sieraków Śląski
LKS Hadra 0:2 Sparta Tworóg
Unia Lisowice 4:1 Śląsk Koszęcin
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Śląsk Koszęcin 3:0 Błękitni Herby
Sparta Tworóg 1:2 Unia Lisowice
LKS Sieraków Śląski 3:0 LKS Hadra
Rybak Ciasna 4:0 MLKS II Woźniki
Ruch Kochanowice 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Promień Glinica 3:1 Małapanew Kuczów
Pokój Sadów 1:2 Mechanik Kochcice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 1:1 Mechanik Kochcice
Pokój Sadów 3:3 Małapanew Kuczów
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Promień Glinica
MLKS II Woźniki 0:3 Ruch Kochanowice
LKS Hadra 2:1 Rybak Ciasna
Unia Lisowice 3:5 LKS Sieraków Śląski
Śląsk Koszęcin 1:3 Sparta Tworóg
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Tworóg 4:2 Błękitni Herby
LKS Sieraków Śląski 3:1 Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna 3:2 Unia Lisowice
Ruch Kochanowice 3:4 LKS Hadra
Promień Glinica 3:2 MLKS II Woźniki
Pokój Sadów 0:2 Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice 3:0 Małapanew Kuczów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 2:0 Małapanew Kuczów
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Mechanik Kochcice
MLKS II Woźniki 4:3 Pokój Sadów
LKS Hadra 0:7 Promień Glinica
Unia Lisowice 1:2 Ruch Kochanowice
Śląsk Koszęcin 4:0 Rybak Ciasna
Sparta Tworóg 0:0 LKS Sieraków Śląski
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Sieraków Śląski 8:2 Błękitni Herby
Rybak Ciasna 0:2 Sparta Tworóg
Ruch Kochanowice 0:1 Śląsk Koszęcin
Promień Glinica 7:1 Unia Lisowice
Pokój Sadów 2:1 LKS Hadra
Mechanik Kochcice 3:0 MLKS II Woźniki
Małapanew Kuczów 1:4 Warta Kamieńskie Młyny
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 0:7 Warta Kamieńskie Młyny
MLKS II Woźniki 0:6 Małapanew Kuczów
LKS Hadra 1:3 Mechanik Kochcice
Unia Lisowice 1:2 Pokój Sadów
Śląsk Koszęcin 2:4 Promień Glinica
Sparta Tworóg 5:1 Ruch Kochanowice
LKS Sieraków Śląski 4:1 Rybak Ciasna
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 7/8 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Rybak Ciasna 3:2 Błękitni Herby
Ruch Kochanowice 1:1 LKS Sieraków Śląski
Promień Glinica 3:0 Sparta Tworóg
Pokój Sadów 0:0 Śląsk Koszęcin
Mechanik Kochcice 6:2 Unia Lisowice
Małapanew Kuczów 7:2 LKS Hadra
Warta Kamieńskie Młyny 19:0 MLKS II Woźniki
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 3:0 MLKS II Woźniki
Warta Kamieńskie Młyny 8:1 LKS Hadra
Małapanew Kuczów 1:2 Unia Lisowice
Mechanik Kochcice 4:1 Śląsk Koszęcin
Pokój Sadów 3:1 Sparta Tworóg
Promień Glinica 1:2 LKS Sieraków Śląski
Ruch Kochanowice 0:2 Rybak Ciasna
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Kochanowice 1:2 Błękitni Herby
Rybak Ciasna 2:3 Promień Glinica
LKS Sieraków Śląski 9:0 Pokój Sadów
Sparta Tworóg 2:3 Mechanik Kochcice
Śląsk Koszęcin 1:3 Małapanew Kuczów
Unia Lisowice 1:6 Warta Kamieńskie Młyny
LKS Hadra 3:0 MLKS II Woźniki
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 7:1 LKS Hadra
MLKS II Woźniki 0:3 Unia Lisowice
Warta Kamieńskie Młyny 2:1 Śląsk Koszęcin
Małapanew Kuczów 3:3 Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice 1:1 LKS Sieraków Śląski
Pokój Sadów 2:4 Rybak Ciasna
Promień Glinica 5:1 Ruch Kochanowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Promień Glinica 4:1 Błękitni Herby
Ruch Kochanowice 5:2 Pokój Sadów
Rybak Ciasna 0:3 Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski 3:0 Małapanew Kuczów
Sparta Tworóg 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Śląsk Koszęcin 3:0 MLKS II Woźniki
Unia Lisowice 7:2 LKS Hadra
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 4:3 Unia Lisowice
LKS Hadra 2:3 Śląsk Koszęcin
MLKS II Woźniki 0:3 Sparta Tworóg
Warta Kamieńskie Młyny 3:0 LKS Sieraków Śląski
Małapanew Kuczów 2:2 Rybak Ciasna
Mechanik Kochcice 1:1 Ruch Kochanowice
Pokój Sadów 2:5 Promień Glinica
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
19. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Pokój Sadów 2:5 Błękitni Herby
Promień Glinica 4:1 Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice 3:2 Małapanew Kuczów
Rybak Ciasna 1:4 Warta Kamieńskie Młyny
LKS Sieraków Śląski 3:0 MLKS II Woźniki
Sparta Tworóg 6:0 LKS Hadra
Śląsk Koszęcin 5:0 Unia Lisowice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
20. Kolejka - 14/15 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 4:0 Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice 2:3 Sparta Tworóg
LKS Hadra 1:5 LKS Sieraków Śląski
MLKS II Woźniki 0:3 Rybak Ciasna
Warta Kamieńskie Młyny 4:0 Ruch Kochanowice
Małapanew Kuczów 1:2 Promień Glinica
Mechanik Kochcice 5:0 Pokój Sadów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
21. Kolejka - 21/22 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Pokój Sadów 1:6 Małapanew Kuczów
Mechanik Kochcice 5:1 Błękitni Herby
Promień Glinica 1:2 Warta Kamieńskie Młyny
Ruch Kochanowice 3:0 MLKS II Woźniki
Rybak Ciasna 5:0 LKS Hadra
LKS Sieraków Śląski 5:2 Unia Lisowice
Sparta Tworóg 1:2 Śląsk Koszęcin
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
22. Kolejka - 28/29 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 4:0 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 2:2 LKS Sieraków Śląski
Unia Lisowice 2:1 Rybak Ciasna
LKS Hadra 3:3 Ruch Kochanowice
MLKS II Woźniki 0:3 Promień Glinica
Warta Kamieńskie Młyny 12:1 Pokój Sadów
Małapanew Kuczów 2:4 Mechanik Kochcice
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
23. Kolejka - 4/5 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Małapanew Kuczów 4:2 Błękitni Herby
Mechanik Kochcice 4:4 Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów 3:0 MLKS II Woźniki
Promień Glinica 9:1 LKS Hadra
Ruch Kochanowice 2:4 Unia Lisowice
Rybak Ciasna 1:4 Śląsk Koszęcin
LKS Sieraków Śląski 3:0 Sparta Tworóg
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
24. Kolejka - 11/12 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 1:4 LKS Sieraków Śląski
Sparta Tworóg 3:0 Rybak Ciasna
Śląsk Koszęcin 5:3 Ruch Kochanowice
Unia Lisowice 0:6 Promień Glinica
LKS Hadra 2:4 Pokój Sadów
MLKS II Woźniki 0:3 Mechanik Kochcice
Warta Kamieńskie Młyny 3:2 Małapanew Kuczów
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
25. Kolejka - 18/19 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Kamieńskie Młyny 13:1 Błękitni Herby
Małapanew Kuczów 3:0 MLKS II Woźniki
Mechanik Kochcice 2:4 LKS Hadra
Pokój Sadów 6:5 Unia Lisowice
Promień Glinica 3:3 Śląsk Koszęcin
Ruch Kochanowice 5:0 Sparta Tworóg
Rybak Ciasna 1:1 LKS Sieraków Śląski
Terminarz rozgrywek A-klasa Lubliniec sezon 2015/2016.
26. Kolejka - 25/26 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Herby 4:4 Rybak Ciasna
LKS Sieraków Śląski 7:0 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 2:3 Promień Glinica
Śląsk Koszęcin 1:4 Pokój Sadów
Unia Lisowice 4:3 Mechanik Kochcice
LKS Hadra 3:8 Małapanew Kuczów
MLKS II Woźniki 0:3 Warta Kamieńskie Młyny

Log in or create an account