Klasa A grupa II

Klasa A, SEZON 2015/2016, Grupa II
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. LZS Mrzygłód 22 54 18 0 4 71:21
2. Sokół Olsztyn 22 47 15 2 5 48:22
3. Czarni Starcza 22 46 15 1 6 94:42
4. Orkan Rzerzęczyce 22 36 11 3 8 47:44
5. Sparta Szczekociny 22 35 11 2 9 71:58
6. Unia Rędziny 22 33 10 3 9 60:43
7. Sparta Siedlec Duży 22 32 10 2 10 67:54
8. LKS Kamienica Polska 22 29 9 2 11 36:37
9. Kmicic Kruszyna 22 26 7 5 10 42:39
10. Jura Niegowa 22 23 7 2 13 36:68
11. Warta Zawada 22 16 5 1 16 33:107
12. Orły Kusięta 22 6 1 3 18 20:90

 

Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Rędziny 5:0 Warta Zawada
Orły Kusięta 1:0 LKS Kamienica Polska
LZS Mrzygłód 3:1 Sparta Siedlec Duży
Jura Niegowa 1:1 Czarni Starcza
Kmicic Kruszyna 3:0 Sokół Olsztyn
Sparta Szczekociny 2:5 Orkan Rzerzęczyce
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Rzerzęczyce 5:0 Warta Zawada
Sokół Olsztyn 1:1 Sparta Szczekociny
Czarni Starcza 1:0 Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa 1:3 Sparta Siedlec Duży
LKS Kamienica Polska 1:6 LZS Mrzygłód
Unia Rędziny 8:0 Orły Kusięta
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orły Kusięta 3:3 Warta Zawada
LZS Mrzygłód 2:0 Unia Rędziny
Jura Niegowa 1:3 LKS Kamienica Polska
Kmicic Kruszyna 3:1 Sparta Siedlec Duży
Sparta Szczekociny 5:4 Czarni Starcza
Sokół Olsztyn 3:0 Orkan Rzerzęczyce
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 1:8 Sokół Olsztyn
Orkan Rzerzęczyce 2:1 Czarni Starcza
Sparta Siedlec Duży 3:2 Sparta Szczekociny
Kmicic Kruszyna 2:2 LKS Kamienica Polska
Unia Rędziny 9:2 Jura Niegowa
Orły Kusięta 0:6 LZS Mrzygłód
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
LZS Mrzygłód 10:0 Warta Zawada
Jura Niegowa 1:0 Orły Kusięta
Kmicic Kruszyna 0:0 Unia Rędziny
Sparta Szczekociny 4:1 LKS Kamienica Polska
Orkan Rzerzęczyce 2:1 Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn 3:1 Czarni Starcza
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 6:3 Czarni Starcza
Sparta Siedlec Duży 3:1 Sokół Olsztyn
LKS Kamienica Polska 3:1 Orkan Rzerzęczyce
Unia Rędziny 5:6 Sparta Szczekociny
Orły Kusięta 1:1 Kmicic Kruszyna
LZS Mrzygłód 2:1 Jura Niegowa
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Jura Niegowa 4:1 Warta Zawada
Kmicic Kruszyna 0:4 LKS Mrzygłód
Sparta Szczekociny 2:1 Orły Kusięta
Orkan Rzerzęczyce 4:4 Unia Rędziny
Sokół Olsztyn 2:0 LKS Kamienica Polska
Czarni Starcza 6:4 Sparta Siedlec Duży
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 3:2 Sparta Siedlec Duży
LKS Kamienica Polska 2:5 Czarni Starcza
Unia Rędziny 2:1 Sokół Olsztyn
Orły Kusięta 1:1 Orkan Rzerzęczyce
LZS Mrzygłód 3:0 Sparta Szczekociny
Jura Niegowa 2:0 Kmicic Kruszyna
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Kmicic Kruszyna 5:2 Warta Zawada
Sparta Szczekociny 2:2 Jura Niegowa
Orkan Rzerzęczyce 3:1 LZS Mrzygłód
Sokół Olsztyn 2:0 Orły Kusięta
Czarni Starcza 3:1 Unia Rędziny
Sparta Siedlec Duży 1:1 LKS Kamienica Polska
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 1:3 LKS Kamienica Polska
Unia Rędziny 3:2 Sparta Siedlec Duży
Orły Kusięta 1:14 Czarni Starcza
LZS Mrzygłód 1:0 Sokół Olsztyn
Jura Niegowa 0:6 Orkan Rzerzęczyce
Kmicic Kruszyna 4:1 Sparta Szczekociny
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Szczekociny 7:3 Warta Zawada
Orkan Rzerzęczyce 1:0 Kmicic Kruszyna
Sokół Olsztyn 3:1 Jura Niegowa
Czarni Starcza 5:4 LZS Mrzygłód
Sparta Siedlec Duży 5:2 Orły Kusięta
LKS Kamienica Polska 1:0 Unia Rędziny
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 31 października
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 4:2 Unia Rędziny
LKS Kamienica Polska 5:0 Orły Kusięta
LZS Mrzygłód 3:1 Sparta Siedlec Duży
Czarni Starcza 2:4 Jura Niegowa
Sokół Olsztyn 0:0 Kmicic Kruszyna
Sparta Szczekociny 4:1 Orkan Rzerzęczyce
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 7/8 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 0:2 Orkan Rzerzęczyce
Sparta Siedlec Duży 7:1 Jura Niegowa
Sparta Szczekociny 1:2 Sokół Olsztyn
Kmicic Kruszyna 1:3 Czarni Starcza
LZS Mrzygłód 3:1 LKS Kamienica Polska
Orły Kusięta 2:4 Unia Rędziny
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 14/15 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Rzerzęczyce 1:2 Sokół Olsztyn
Warta Zawada 1:0 Orły Kusięta
Unia Rędziny 2:0 LZS Mrzygłód
LKS Kamienica Polska 1:2 Jura Niegowa
Sparta Siedlec Duży 7:5 Kmicic Kruszyna
Czarni Starcza 5:0 Sparta Szczekociny
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 19/20 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Olsztyn 4:1 Warta Zawada
Czarni Starcza 7:1 Orkan Rzerzęczyce
Sparta Szczekociny 5:1 Sparta Siedlec Duży
LKS Kamienica Polska 2:0 Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa 1:4 Unia Rędziny
LZS Mrzygłód 1:1 Orły Kusięta
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 26/27 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 1:3 LZS Mrzygłód
Orły Kusięta 1:2 Jura Niegowa
Unia Rędziny 1:1 Kmicic Kruszyna
LKS Kamienica Polska 3:0 Sparta Szczekociny
Orkan Rzerzęczyce 2:2 Sparta Siedlec Duży
Czarni Starcza 1:3 Sokół Olsztyn
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Starcza 11:0 Warta Zawada
Sokół Olsztyn 1:0 Sparta Siedlec Duży
Orkan Rzerzęczyce 0:1 LKS Kamienica Polska
Sparta Szczekociny 4:1 Unia Rędziny
Kmicic Kruszyna 6:1 Orły Kusięta
Jura Niegowa 0:4 LZS Mrzygłód
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 4:5 Jura Niegowa
LZS Mrzygłód 1:0 Kmicic Kruszyna
Orły Kusięta 3:6 Sparta Szczekociny
Unia Rędziny 2:0 Orkan Rzerzęczyce
LKS Kamienica Polska 0:1 Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży 1:5 Czarni Starcza
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
19. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sparta Siedlec Duży 10:0 Warta Zawada
Czarni Starcza 2:1 LKS Kamienica Polska
Sokół Olsztyn 3:2 Unia Rędziny
Orkan Rzerzęczyce 3:1 Orły Kusięta
Sparta Szczekociny 2:4 LZS Mrzygłód
Kmicic Kruszyna 5:2 Jura Niegowa
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
20. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 1:0 Kmicic Kruszyna
Jura Niegowa 1:4 Sparta Szczekociny
LZS Mrzygłód 7:0 Orkan Rzerzęczyce
Orły Kusięta 0:5 Sokół Olsztyn
Unia Rędziny 2:3 Czarni Starcza
LKS Kamienica Polska 1:4 Sparta Siedlec Duży
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
21. Kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
LKS Kamienica Polska 4:0 Warta Zawada
Sparta Siedlec Duży 4:2 Unia Rędziny
Czarni Starcza 8:0 Orły Kusięta
Sokół Olsztyn 0:1 LZS Mrzygłód
Orkan Rzerzęczyce 3:0 Jura Niegowa
Sparta Szczekociny 2:4 Kmicic Kruszyna
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa II Częstochowa sezon 2015/2016.
22. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Warta Zawada 1:11 Sparta Szczekociny
Kmicic Kruszyna 2:4 Orkan Rzerzęczyce
Jura Niegowa 2:3 Sokół Olsztyn
LZS Mrzygłód 0:3 Czarni Starcza
Orły Kusięta 2:4 Sparta Siedlec Duży
Unia Rędziny 1:0 LKS Kamienica Polska
X

Right Click

No right click