Klasa A grupa I

Klasa A, SEZON 2015/2016, Grupa I
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Olimpia Truskolasy 22 51 16 3 3 88:26
2. Płomień Czarny Las 22 51 16 3 3 68:29
3. Orzeł Kiedrzyn 22 45 14 3 5 69:23
4. Oksza Łobodno 22 42 13 3 6 67:37
5. Sokół Wręczyca Wielka 22 38 12 2 8 54:31
6. Pogoń Blachownia 22 36 10 6 6 32:24
7. Znicz Kłobuck 22 34 9 7 6 46:31
8. Naprzód Ostrowy 22 25 7 4 11 38:41
9. Błękitni Libidza 22 22 6 4 12 42:66
10. Grom Cykarzew 22 17 5 2 15 45:69
11. Orlik Blachownia 22 16 5 1 16 35:62
12. Maraton Waleńczów 22 0 0 0 22 13:158

9

Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
1. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orzeł Kiedrzyn 13:0 Maraton Waleńczów
Orlik Blachownia 2:1 Znicz Kłobuck
Płomień Czarny Las 5:0 Grom Cykarzew
Olimpia Truskolasy 3:0 Oksza Łobodno
Naprzód Ostrowy 0:3 Pogoń Blachownia
Błękitni Libidza 3:3 Sokół Wręczyca Wielka
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
2. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów  0:8 Sokół Wręczyca Wielka
Pogoń Blachownia  2:2 Błękitni Libidza
Oksza Łobodno  4:1 Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew  3:6 Olimpia Truskolasy
Znicz Kłobuck  2:3 Płomień Czarny Las
Orzeł Kiedrzyn  3:0 Orlik Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
3. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Orlik Blachownia  7:0 Maraton Waleńczów
Płomień Czarny Las  2:1 Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy  1:3 Znicz Kłobuck
Naprzód Ostrowy  1:2 Grom Cykarzew
Błękitni Libidza  3:3 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka  0:2 Pogoń Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
4. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:4 Pogoń Blachownia
Oksza Łobodno 2:0 Sokół Wręczyca Wielka
Grom Cykarzew 6:4 Błękitni Libidza
Znicz Kłobuck 4:1 Naprzód Ostrowy
Orzeł Kiedrzyn 3:2 Olimpia Truskolasy
Orlik Blachownia 2:5 Płomień Czarny Las
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
5. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
Płomień Czarny Las 3:0 Maraton Waleńczów
Olimpia Truskolasy 4:0 Orlik Blachownia
Naprzód Ostrowy 2:1 Orzeł Kiedrzyn
Błękitni Libidza 2:3 Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka 3:0 Grom Cykarzew
Pogoń Blachownia 0:2 Oksza Łobodno
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
6. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:5 Oksza Łobodno
Grom Cykarzew 0:3 Pogoń Blachownia
Znicz Kłobuck 2:2 Sokół Wręczyca Wielka
Orzeł Kiedrzyn 1:0 Błękitni Libidza
Orlik Blachownia 0:4 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 4:1 Olimpia Truskolasy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
7. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Truskolasy 19:0 Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy 1:2 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 8:2 Orlik Blachownia
Sokół Wręczyca Wielka 1:4 Orzeł Kiedrzyn
Pogoń Blachownia 1:1 Znicz Kłobuck
Oksza Łobodno 3:2 Grom Cykarzew
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
8. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:5 Grom Cykarzew
Znicz Kłobuck 1:1 Oksza Łobodno
Orzeł Kiedrzyn 5:0 Pogoń Blachownia
Orlik Blachownia 1:2 Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Czarny Las 10:0 Błękitni Libidza
Olimpia Truskolasy 5:3 Naprzód Ostrowy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
9. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
Naprzód Ostrowy 3:0 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 1:7 Olimpia Truskolasy
Sokół Wręczyca Wielka 5:2 Płomień Czarny Las
Pogoń Blachownia 0:2 Orlik Blachownia
Oksza Łobodno 1:0 Orzeł Kiedrzyn
Grom Cykarzew 1:1 Znicz Kłobuck
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
10. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:8 Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn 6:2 Grom Cykarzew
Orlik Blachownia 0:2 Oksza Łobodno
Płomień Czarny Las 2:0 Pogoń Blachownia
Olimpia Truskolasy 1:0 Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy 2:2 Błękitni Libidza
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
11. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Libidza 3:2 Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Naprzód Ostrowy
Pogoń Blachownia 1:1 Olimpia Truskolasy
Oksza Łobodno 3:2 Płomień Czarny Las
Grom Cykarzew 6:2 Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck 0:1 Orzeł Kiedrzyn
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
12. Kolejka - 31 października
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:17 Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck 1:1 Orlik Blachownia
Grom Cykarzew 1:5 Płomień Czarny Las
Oksza Łobodno 0:5 Olimpia Truskolasy
Pogoń Blachownia 1:0 Naprzód Ostrowy
Sokół Wręczyca Wielka 4:1 Błękitni Libidza
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
13. Kolejka - 7/8 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Sokół Wręczyca Wielka 9:0 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 0:2 Pogoń Blachownia
Naprzód Ostrowy 2:5 Oksza Łobodno
Olimpia Truskolasy 4:1 Grom Cykarzew
Płomień Czarny Las 2:1 Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia 0:2 Orzeł Kiedrzyn
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
14. Kolejka - 14/15 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:9 Orlik Blachownia
Orzeł Kiedrzyn 0:0 Płomień Czarny Las
Znicz Kłobuck 3:3 Olimpia Truskolasy
Grom Cykarzew 0:4 Naprzód Ostrowy
Oksza Łobodno 7:0 Błękitni Libidza
Pogoń Blachownia 2:0 Sokół Wręczyca Wielka
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
15. Kolejka - 19/20 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Blachownia 3:0 Maraton Waleńczów
Sokół Wręczyca Wielka 5:3 Oksza Łobodno
Błękitni Libidza 4:0 Grom Cykarzew
Naprzód Ostrowy 2:0 Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy 5:0 Orzeł Kiedrzyn
Płomień Czarny Las 5:1 Orlik Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
16. Kolejka - 26/27 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:2 Płomień Czarny Las
Orlik Blachownia 0:1 Olimpia Truskolasy
Orzeł Kiedrzyn 2:2 Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck 2:1 Błękitni Libidza
Grom Cykarzew 0:2 Sokół Wręczyca Wielka
Oksza Łobodno 2:2 Pogoń Blachownia
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
17. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Oksza Łobodno 8:1 Maraton Waleńczów
Pogoń Blachownia 2:1 Grom Cykarzew
Sokół Wręczyca Wielka 2:2 Znicz Kłobuck
Błękitni Libidza 3:1 Orzeł Kiedrzyn
Naprzód Ostrowy 1:0 Orlik Blachownia
Olimpia Truskolasy 5:1 Płomień Czarny Las
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
18. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 0:6 Olimpia Truskolasy
Płomień Czarny Las 2:2 Naprzód Ostrowy
Orlik Blachownia 1:2 Błękitni Libidza
Orzeł Kiedrzyn 2:0 Sokół Wręczyca Wielka
Znicz Kłobuck 1:0 Pogoń Blachownia
Grom Cykarzew 0:5 Oksza Łobodno
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
19. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Grom Cykarzew 2:1 Maraton Waleńczów
Oksza Łobodno 1:2 Znicz Kłobuck
Pogoń Blachownia 0:2 Orzeł Kiedrzyn
Sokół Wręczyca Wielka 3:0 Orlik Blachownia
Błękitni Libidza 1:2 Płomień Czarny Las
Naprzód Ostrowy 1:3 Olimpia Truskolasy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
20. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:5 Naprzód Ostrowy
Olimpia Truskolasy 4:0 Błękitni Libidza
Płomień Czarny Las 4:0 Sokół Wręczyca Wielka
Orlik Blachownia 1:2 Pogoń Blachownia
Orzeł Kiedrzyn 3:2 Oksza Łobodno
Znicz Kłobuck 2:1 Grom Cykarzew
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
21. Kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz Kłobuck 5:0 Maraton Waleńczów
Grom Cykarzew 0:0 Orzeł Kiedrzyn
Oksza Łobodno 6:0 Orlik Blachownia
Pogoń Blachownia 1:1 Płomień Czarny Las
Sokół Wręczyca Wielka 1:2 Olimpia Truskolasy
Błękitni Libidza 0:0 Naprzód Ostrowy
Terminarz rozgrywek A-klasa grupa I Częstochowa sezon 2015/2016.
22. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Maraton Waleńczów 1:5 Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy 1:2 Sokół Wręczyca Wielka
Olimpia Truskolasy 0:0 Pogoń Blachownia
Płomień Czarny Las 4:1 Oksza Łobodno
Orlik Blachownia 4:3 Grom Cykarzew
Orzeł Kiedrzyn 2:1 Znicz Kłobuck
X

Right Click

No right click