IV liga gr. I śląska

IV LIGA, Grupa I SEZON 2015/2016
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Gwarek Tarnowskie Góry 30 71 21 8 1 71:17
2. Ruch Radzionków 30 62 20 2 8 84:31
3. Sarmacja Będzin 30 60 18 6 6 71:37
4. RKS Grodziec 30 57 17 6 7 62:35
5. MKS Myszków 30 56 17 5 8 53:41
6. Polonia Poraj 30 50 14 8 8 59:39
7. GKS II Katowice 30 46 14 4 12 62:36
8. Przemsza Siewierz 30 46 14 4 12 57:47
9. Slavia Ruda Śląska 30 45 13 6 11 66:55
10. Concordia Knurów 30 43 13 4 13 58:51
11. Raków II Częstochowa 30 39 11 6 13 61:57
12. Górnik Piaski 30 37 11 4 15 50:54
13. Górnik Wesoła 30 26 7 4 18 30:83
14. Zieloni Żarki 30 19 5 5 21 31:66
15. Przyszłość Ciochowice 30 3 2 0 28 11:138
16. Unia Ząbkowice 30 19 5 4 21 29:69

 

Terminarz rozgrywek IV Liga grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I na sezon 2015/2016. Runda jesienna
1. Kolejka - 08/09 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Przyszłość Ciochowice 0:2 MKS Myszków
RKS Grodziec 2:1 Unia Ząbkowice
Ruch Radzionków 5:0 Górnik Piaski
Górnik Wesoła 1:0 Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 Przemsza Siewierz
Polonia Poraj 4:1 Concordia Knurów
Slavia Ruda Śląska 0:0 Sarmacja Będzin
Zieloni Żarki 1:0 GKS II Katowice
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I na sezon 2015/2016. Runda jesienna
2. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 1:0 GKS II Katowice
Sarmacja Będzin 1:1 Zieloni Żarki
Concordia Knurów 3:3 Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz 4:1 Polonia Poraj
Raków II Częstochowa 1:2 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski 1:2 Górnik Wesoła
Unia Ząbkowice 2:0 Ruch Radzionków
Przyszłość Ciochowice 0:7 RKS Grodziec
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I na sezon 2015/2016. Runda jesienna
3. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
RKS Grodziec 0:0 MKS Myszków
Ruch Radzionków 7:0 Przyszłość Ciochowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4:1 Unia Ząbkowice
Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 Górnik Piaski
Polonia Poraj 3:0 Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska 0:1 Przemsza Siewierz
Zieloni Żarki 1:3 Concordia Knurów
GKS II Katowice 5:1 Sarmacja Będzin
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
4. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:0 Sarmacja Będzin
Concordia Knurów 2:1 GKS II Katowice
Przemsza Siewierz 2:1 Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa 1:1 Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski 1:4 Polonia Poraj
Unia Ząbkowice 3:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice 0:1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
RKS Grodziec 0:2 Ruch Radzionków
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
5. Kolejka - 5/6 września
Drużyna Wynik Drużyna
Ruch Radzionków 5:0 MKS Myszków
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1:1 RKS Grodziec
Gwarek Tarnowskie Góry 3:0 Przyszłość Ciochowice
Polonia Poraj 0:0 Unia Ząbkowice
Slavia Ruda Śląska 1:2 Górnik Piaski
Zieloni Żarki 1:3 Raków II Częstochowa
GKS II Katowice 5:2 Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin 4:2 Concordia Knurów
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
6. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 1:1 Concordia Knurów
Przemsza Siewierz 0:3 Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa 1:4 GKS II Katowice
Górnik Piaski 2:1 Zieloni Żarki
Unia Ząbkowice 0:2 Slavia Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice 1:5 Polonia Poraj
RKS Grodziec 0:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków 6:0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
7. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3:4 MKS Myszków
Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 Ruch Radzionków
Polonia Poraj 4:2 RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska 4:0 Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki 1:1 Unia Ząbkowice
GKS II Katowice 2:0 Górnik Piaski
Sarmacja Będzin 7:3 Raków II Częstochowa
Concordia Knurów 2:1 Przemsza Siewierz
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
8. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 3:0 Przemsza Siewierz
Raków II Częstochowa 4:1 Concordia Knurów
Górnik Piaski 1:2 Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice 0:3 GKS II Katowice
Przyszłość Ciochowice 1:6 Zieloni Żarki
RKS Grodziec 6:2 Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków 3:0 Polonia Poraj
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0:2 Gwarek Tarnowskie Góry
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
9. Kolejka - 3/4 października
Drużyna Wynik Drużyna
Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 MKS Myszków
Polonia Poraj 1:1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Slavia Ruda Śląska 2:4 Ruch Radzionków
Zieloni Żarki 1:3 RKS Grodziec
GKS II Katowice 10:0 Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin 1:3 Unia Ząbkowice
Concordia Knurów 2:4 Górnik Piaski
Przemsza Siewierz 3:4 Raków II Częstochowa
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
10. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:1 Raków II Częstochowa
Górnik Piaski 3:1 Przemsza Siewierz
Unia Ząbkowice 0:2 Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice 0:6 Sarmacja Będzin
RKS Grodziec 5:0 GKS II Katowice
Ruch Radzionków 3:0 Zieloni Żarki
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0:1 Slavia Ruda Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry 0:0 Polonia Poraj
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
11. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia Poraj 2:0 MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry
Zieloni Żarki 1:3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
GKS II Katowice 2:1 Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin 0:2 RKS Grodziec
Concordia Knurów 9:0 Przyszłość Ciochowice
Przemsza Siewierz 0:4 Unia Ząbkowice
Raków II Częstochowa 5:0 Górnik Piaski
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
12. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 3:2 Górnik Piaski
Unia Ząbkowice 3:1 Raków II Częstochowa
Przyszłość Ciochowice 0:4 Przemsza Siewierz
RKS Grodziec 2:0 Concordia Knurów
Ruch Radzionków 1:2 Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0:4 GKS II Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 Zieloni Żarki
Polonia Poraj 3:1 Slavia Ruda Śląska
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
13. Kolejka - 31 października
Drużyna Wynik Drużyna
Slavia Ruda Śląska 3:2 MKS Myszków
Zieloni Żarki 1:1 Polonia Poraj
GKS II Katowice 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin 9:0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Concordia Knurów 2:2 Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz 1:1 RKS Grodziec
Raków II Częstochowa 10:0 Przyszłość Ciochowice
Górnik Piaski 2:2 Unia Ząbkowice
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
14. Kolejka - 7/8 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:1 Unia Ząbkowice
Przyszłość Ciochowice 0:4 Górnik Piaski
RKS Grodziec 2:3 Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków 2:0 Przemsza Siewierz
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0:2 Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 Sarmacja Będzin
Polonia Poraj 1:1 GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska 4:0 Zieloni Żarki
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda jesienna
15. Kolejka - 14/15 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Zieloni Żarki 0:1 MKS Myszków
GKS II Katowice 4:1 Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin 2:2 Polonia Poraj
Concordia Knurów 1:4 Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz 6:0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Raków II Częstochowa 0:0 Ruch Radzionków
Górnik Piaski 0:1 RKS Grodziec
Unia Ząbkowice 7:0 Przyszłość Ciochowice
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
16. Kolejka - 19/20 marca
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:0 Przyszłość Ciochowice
Unia Ząbkowice 0:3 RKS Grodziec
Górnik Piaski 0:1 Ruch Radzionków
Raków II Częstochowa 2:1 Górnik Wesoła
Przemsza Siewierz 0:2  Gwarek Tarnowskie Góry
Concordia Knurów 1:0 Polonia Poraj
Sarmacja Będzin 3:2 Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice 1:2 Zieloni Żarki
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
17. Kolejka - 26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
GKS II Katowice 0:0 MKS Myszków
Zieloni Żarki 1:2 Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska 5:1 Concordia Knurów
Polonia Poraj 1:1 Przemsza Siewierz
Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 Raków II Częstochowa
Górnik Wesoła 0:5 Górnik Piaski
Ruch Radzionków 3:0 Unia Ząbkowice
RKS Grodziec 3:0 Przyszłość Ciochowice
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
18. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:2 RKS Grodziec
Przyszłość Ciochowice 3:6 Ruch Radzionków
Unia Ząbkowice 0:3 Górnik Wesoła
Górnik Piaski 1:2 Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa 2:0 Polonia Poraj
Przemsza Siewierz 0:2 Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów 4:0 Zieloni Żarki
Sarmacja Będzin 2:0 GKS II Katowice
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
19. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Sarmacja Będzin 0:3 MKS Myszków
GKS II Katowice 4:0 Concordia Knurów
Zieloni Żarki 2:3 Przemsza Siewierz
Slavia Ruda Śląska 3:1 Raków II Częstochowa
Polonia Poraj 2:1 Górnik Piaski
Gwarek Tarnowskie Góry 3:0 Unia Ząbkowice
Górnik Wesoła 3:0 Przyszłość Ciochowice
Ruch Radzionków 1:3 RKS Grodziec
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
20. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 0:2 Ruch Radzionków
RKS Grodziec 1:0 Górnik Wesoła
Przyszłość Ciochowice 0:9 Gwarek Tarnowskie Góryj
Unia Ząbkowice 0:3 Polonia Poraj
Górnik Piaski 3:3 Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa 5:1 Zieloni Żarki
Przemsza Siewierz 1:0 GKS II Katowice
Concordia Knurów 1:3 Sarmacja Będzin
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
21. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Concordia Knurów 0:2 MKS Myszków
Sarmacja Będzin 2:1 Przemsza Siewierz
GKS II Katowice 0:0 Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki 0:1 Górnik Piaski
Slavia Ruda Śląska 3:0 Unia Ząbkowice
Polonia Poraj 4:0 Przyszłość Ciochowice
Gwarek Tarnowskie Góry 0:0 RKS Grodziec
Górnik Wesoła 0:4 Ruch Radzionków
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
22. Kolejka - 27 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 5:2 Górnik Wesoła
Ruch Radzionków 0:2 Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec 3:0 Polonia Poraj
Przyszłość Ciochowice 1:6 Slavia Ruda Śląska
Unia Ząbkowice 0:3 Zieloni Żarki
Górnik Piaski 2:0 GKS II Katowice
Raków II Częstochowa 2:2 Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz 1:0 Concordia Knurów
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
23. Kolejka - 30 kwietnia/1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Przemsza Siewierz 6:2 MKS Myszków
Concordia Knurów 6:0 Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin 3:1 Górnik Piaski
GKS II Katowice 3:0 Unia Ząbkowice
Zieloni Żarki 1:0 Przyszłość Ciochowice
Slavia Ruda Śląska 1:2 RKS Grodziec
Polonia Poraj 1:3 Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 Górnik Wesoła
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
24. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Wesoła 0:4 Polonia Poraj
Ruch Radzionków 5:3 Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec 2:0 Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice 1:0 GKS II Katowice
Unia Ząbkowice 0:3 Sarmacja Będzin
Górnik Piaski 0:0 Concordia Knurów
Raków II Częstochowa 0:0 Przemsza Siewierz
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
25. Kolejka - 14/15 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Raków II Częstochowa 0:3 MKS Myszków
Przemsza Siewierz 1:0 Górnik Piaski
Concordia Knurów 3:0 Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin 3:0 Przyszłość Ciochowice
GKS II Katowice 5:1 RKS Grodziec
Zieloni Żarki 1:6 Ruch Radzionków
Slavia Ruda Śląska 2:2 Górnik Wesoła
Polonia Poraj 1:1 Gwarek Tarnowskie Góry
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
26. Kolejka - 21/22 maja
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 3:1 Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 Slavia Ruda Śląska
Górnik Wesoła 1:1 Zieloni Żarki
Ruch Radzionków 3:0 GKS II Katowice
RKS Grodziec 0:0  Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice 0:2 Concordia Knurów
Unia Ząbkowice 0:3 Przemsza Siewierz
Górnik Piaski 2:2 Raków II Częstochowa
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
27. Kolejka - 25 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Górnik Piaski 3:2 MKS Myszków
Raków II Częstochowa 3:0 Unia Ząbkowice
Przemsza Siewierz 6:1 Przyszłość Ciochowice
Concordia Knurów 1:0 RKS Grodziec
Sarmacja Będzin 1:0 Ruch Radzionków
GKS II Katowice 4:0 Górnik Wesoła
Zieloni Żarki 0:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska 2:3 Polonia Poraj
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
28. Kolejka - 28/29 maja
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 1:2 Slavia Ruda Śląska
Polonia Poraj 3:1 Zieloni Żarki
Gwarek Tarnowskie Góry 3:0 GKS II Katowice
Górnik Wesoła 0:5 Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków 3:1 Concordia Knurów
RKS Grodziec 0:3 Przemsza Siewierz
Przyszłość Ciochowice 0:4 Raków II Częstochowa
Unia Ząbkowice 0:3 Górnik Piaski
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
29. Kolejka - 4/5 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
Unia Ząbkowice 0:3 MKS Myszków
Górnik Piaski 4:0 Przyszłość Ciochowice
Raków II Częstochowa 2:5 RKS Grodziec
Przemsza Siewierz 3:2 Ruch Radzionków
Concordia Knurów 5:0 Górnik Wesoła
Sarmacja Będzin 1:1 Gwarek Tarnowskie Góry
GKS II Katowice 0:4 Polonia Poraj
Zieloni Żarki 0:2 Slavia Ruda Śląska
Terminarz rozgrywek IV liga Grupa śląska I sezon 2015/2016. Runda wiosenna
30. Kolejka - 11/12 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
MKS Myszków 2:1 Zieloni Żarki
Slavia Ruda Śląska 1:4 GKS II Katowice
Polonia Poraj 1:3 Sarmacja Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 Concordia Knurów
Górnik Wesoła 2:2  Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków 2:0 Raków II Częstochowa
RKS Grodziec 3:2 Górnik Piaski
Przyszłość Ciochowice 3:0 Unia Ząbkowice
X

Right Click

No right click