II Liga 2015/2016

II LIGA, SEZON 2015/2016
Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw R P Bramki
1. Stal Mielec 34 69 20 9 5 56:27
2. Znicz Pruszków 34 64 18 10 6 53:33
3. GKS Tychy 34 59 17 8 9 46:27
4. Wisła Puławy 34 57 16 9 9 47:30
5. Raków Częstochowa 34 53 15 8 11 59:48
6. Siarka Tarnobrzeg 34 53 16 5 13 47:43
7. Puszcza Niepołomice 34 50 12 14 8 40:29
8. Radomiak Radom 34 50 14 8 12 44:34
9. Kotwica Kołobrzeg 34 48 12 12 10 33:33
10. Legionovia KZB Legionowo 34 47 13 8 13 41:35
11. Polonia Bytom 34 44 13 6 15 42:44
12. Błękitni Stargard Szczeciński 34 42 11 9 14 37:36
13. ROW 1964 Rybnik 34 38 9 11 14 37:47
14. Olimpia Zambrów 34 37 9 10 15 37:54
15. Stal Stalowa Wola 34 37 9 10 15 36:48
16. Nadwiślan Góra 34 34 10 4 20 38:61
17. Gryf Wejherowo 34 33 8 9 17 35:51
18. Okocimski Brzesko 34 25 7 4 23 23:71

 

Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
1. Kolejka - 01/02 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Olimpia Zambrów 1:1 ROW 1964 Rybnik
GKS Tychy 0:2 Wisła Puławy
Polonia Bytom 1:1 Stal Mielec
Puszcza Niepołomice 0:3 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak 1910 Radom 0:0 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 2:1 Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa 1:1 Okocimski Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 1:0 Legionovia KZB Legionowo
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
2. Kolejka - 08/09 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 3:2 Legionovia KZB Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Gryf Wejherowo
Okocimski Brzesko 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra 0:2 Raków Częstochowa
Radomiak 1910 Radom 2:0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Znicz Pruszków
Stal Mielec 2:1 Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy 2:1 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1:2 GKS Tychy
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
3. Kolejka - 15/16 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
GKS Tychy 3:1 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 2:0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 1:1 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 1:2 Stal Mielec
Stal Stalowa Wola 1:1 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 3:2 Radomiak 1910 Radom
Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 Nadwiślan Góra
Gryf Wejherowo 1:1 Okocimski Brzesko
Legionovia KZB Legionowo 1:1 Kotwica Kołobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
4. Kolejka - 22/23 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Kotwica Kołobrzeg 3:1 ROW 1964 Rybnik
Okocimski Brzesko 0:1 Legionovia KZB Legionowo
Nadwiślan Góra 2:3 Gryf Wejherowo
Radomiak 1910 Radom 2:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg 0:3 Raków Częstochowa
Stal Mielec 3:0 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 1:3 Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów 0:0 Puszcza Niepołomice
GKS Tychy 2:1 Polonia Bytom
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
5. Kolejka - 26 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Polonia Bytom 1:1 ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice 0:0 GKS Tychy
Znicz Pruszków 0:2 Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola 1:0 Wisła Puławy
Raków Częstochowa 1:2 Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 0:1 Radomiak 1910 Radom
Legionovia KZB Legionowo 3:2 Nadwiślan Góra
Kotwica Kołobrzeg 2:0 Okocimski Brzesko
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
6. Kolejka - 29/30 sierpnia
Drużyna Wynik Drużyna
Energetyk ROW Rybnik 0:1 Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra 1:0 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak 1910 Radom 1:2 Legionovia KZB Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Gryf Wejherowo
Stal Mielec 3:2 Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy 1:0 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 0:0 Stal Stalowa Wola
GKS Tychy 1:1 Znicz Pruszków
Polonia Bytom 4:5 Puszcza Niepołomice
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
7. Kolejka - 05/06 września
Drużyna Wynik Drużyna
Puszcza Niepołomice 3:0 ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków 3:0 Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola 1:1 GKS Tychy
Raków Częstochowa 5:2 Olimpia Zambrów
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Wisła Puławy
Gryf Wejherowo 1:2 Stal Mielec
Legionovia KZB Legionowo 0:1 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Radomiak 1910 Radom
Okocimski Brzesko 0:2 Nadwiślan Góra
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
8. Kolejka - 12/13 września
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 1:0 Nadwiślan Góra
Radomiak 1910 Radom 1:0 Okocimski Brzesko
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Kotwica Kołobrzeg
Stal Mielec 1:1 Legionovia KZB Legionowo
Wisła Puławy 2:0 Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów 3:3 Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Tychy 1:2 Raków Częstochowa
Polonia Bytom 1:1 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 0:1 Znicz Pruszków
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
9. Kolejka - 19/20 września
Drużyna Wynik Drużyna
Znicz Pruszków 3:0 ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola 1:0 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 0:2 Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 GKS Tychy
Gryf Wejherowo 2:2 Olimpia Zambrów
Legionovia KZB Legionowo 1:2 Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Stal Mielec
Okocimski Brzesko 4:0 Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra 2:1 Radomiak 1910 Radom
Terminarz rozgrywek II ligi sezon 2015/2016. Runda jesienna
10. Kolejka - 26/27 września
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 0:3 Radomiak 1910 Radom
Siarka Tarnobrzeg 3:1 Nadwiślan Góra
Stal Mielec 4:1 Okocimski Brzesko
Wisła Puławy 2:2 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 2:0 Legionovia KZB Legionowo
GKS Tychy 1:0 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 1:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice 1:1 Raków Częstochowa
Znicz Pruszków 1:4 Stal Stalowa Wola
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
11. Kolejka - 03/04 października
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Stalowa Wola 0:0 ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa 1:1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 0:4 Polonia Bytom
Legionovia KZB Legionowo 1:0 GKS Tychy
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Olimpia Zambrów
Okocimski Brzesko 0:1 Wisła Puławy
Nadwiślan Góra 1:3 Stal Mielec
Radomiak 1910 Radom 4:0 Siarka Tarnobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
12. Kolejka - 10/11 października
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 3:2 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 1:1 Radomiak 1910 Radom
Wisła Puławy 3:2 Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów 3:5 Okocimski Brzesko
GKS Tychy 1:1 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 2:2 Legionovia KZB Legionowo
Puszcza Niepołomice 4:0 Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków 0:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola 1:1 Raków Częstochowa
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
13. Kolejka - 17/18 października
Drużyna Wynik Drużyna
Raków Częstochowa 2:0 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 0:2 Znicz Pruszków
Legionovia KZB Legionowo 1:2 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Polonia Bytom
Can-Pack Okocimski Brzesko 1:1 GKS Tychy
Nadwiślan Góra 0:2 Olimpia Zambrów
Radomiak 1910 Radom 1:2 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Stal Mielec
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
14. Kolejka - 24/25 października
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 2:0 Stal Mielec
Wisła Puławy 3:1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 3:1 Radomiak 1910 Radom
GKS Tychy 2:0 Nadwiślan Góra
Polonia Bytom 1:1 Can-Pack Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice 0:0 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 2:1 Legionovia KZB Legionowo
Stal Stalowa Wola 3:0 Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa 3:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
15. Kolejka - 31 października
Drużyna Wynik Drużyna
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 1:3 Raków Częstochowa
Legionovia KZB Legionowo 2:0 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1:1 Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko 2:0 Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra 2:1 Polonia Bytom
Radomiak 1910 Radom 1:0 GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg 3:0 Olimpia Zambrów
Stal Mielec 2:0 Wisła Puławy
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
16. Kolejka - 07/08 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 0:1 Wisła Puławy
Olimpia Zambrów 0:1 Stal Mielec
GKS Tychy 2:1 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom 2:1 Radomiak 1910 Radom
Puszcza Niepołomice 1:0 Nadwiślan Góra
Znicz Pruszków 1:0 Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola 3:0 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 3:0 Legionovia KZB Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 Gryf Wejherowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
17. Kolejka - 14/15 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Gryf Wejherowo 0:4 ROW 1964 Rybnik
Legionovia KZB Legionowo 1:2 Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg 3:5 Raków Częstochowa
Okocimski Brzesko 1:0 Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra 0:2 Znicz Pruszków
Radomiak 1910 Radom 0:0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Polonia Bytom
Stal Mielec 1:0 GKS Tychy
Wisła Puławy 1:2 Olimpia Zambrów
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
18. Kolejka - 21/22 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 1:1 Olimpia Zambrów
Wisła Puławy 3:0 GKS Tychy
Stal Mielec 4:3 Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg 0:1 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 4:2 Radomiak 1910 Radom
Nadwiślan Góra 2:2 Stal Stalowa Wola
Okocimski Brzesko 3:1 Raków Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia KZB Legionowo 1:1 Gryf Wejherowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda jesienna
19. Kolejka - 28/29 listopada
Drużyna Wynik Drużyna
Legionovia KZB Legionowo 0:0 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 5:0  Okocimski Brzesko
Raków Częstochowa 6:0 Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola 2:3 Radomiak 1910 Radom
Znicz Pruszków 0:4 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 0:0 Stal Mielec
Polonia Bytom 0:3 Wisła Puławy
GKS Tychy 3:2 Olimpia Zambrów
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
20. Kolejka - 5/6 marca
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 0:0 GKS Tychy
Olimpia Zambrów 1:0 Polonia Bytom
Wisła Puławy 1:1 Puszcza Niepołomice
Stal Mielec 3:1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Stal Stalowa Wola
Radomiak 1910 Radom 1:0 Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra 1:2 Błękitni Stargard Szczeciński
Okocimski Brzesko 0:3 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Legionovia KZB Legionowo
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
21. Kolejka - 12/13 marca
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 2:1 Kotwica Kołobrzeg
Legionovia KZB Legionowo 3:0 Okocimski Brzesko
Gryf Wejherowo 3:0 Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 Radomiak 1910 Radom
Raków Częstochowa 3:1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1:1 Stal Mielec
Znicz Pruszków 1:0 Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice 2:1 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 0:1 GKS Tychy
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
22. Kolejka - 19/20 marca
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 0:1 Polonia Bytom
GKS Tychy 1:1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0:4 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 4:1 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 3:0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 0:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak 1910 Radom 2:1 Gryf Wejherowo
Nadwiślan Góra 2:0 Legionovia KZB Legionowo
Okocimski Brzesko 0:3 Kotwica Kołobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
23. Kolejka - 26 marca
Drużyna Wynik Drużyna
Okocimski Brzesko 0:3 ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Nadwiślan Góra
Legionovia KZB Legionowo 1:1 Radomiak 1910 Radom
Gryf Wejherowo 2:0 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Stal Mielec
Raków Częstochowa 2:1 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 0:1 Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków 0:0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 3:0 Polonia Bytom
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
24. Kolejka - 2/3 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 1:2 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 1:4 Znicz Pruszków
GKS Tychy 2:0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 1:1 Raków Częstochowa
Wisła Puławy 0:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec 2:1 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 2:0 Legionovia KZB Legionowo
Radomiak 1910 Radom 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Nadwiślan Góra 3:0 Okocimski Brzesko
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
25. Kolejka - 9/10 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Nadwiślan Góra 2:1 ROW 1964 Rybnik
Okocimski Brzesko 0:3 Radomiak 1910 Radom
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia KZB Legionowo 2:0 Stal Mielec
Gryf Wejherowo 0:0 Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 1:8 GKS Tychy
Stal Stalowa Wola 2:3 Polonia Bytom
Znicz Pruszków 1:1 Puszcza Niepołomice
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
26. Kolejka - 16/17 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 1:1 Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice 0:0 Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom 1:0 Raków Częstochowa
GKS Tychy 1:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów 0:0 Gryf Wejherowo
Wisła Puławy 0:2 Legionovia KZB Legionowo
Stal Mielec 0:1 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 3:0 Okocimski Brzesko
Radomiak 1910 Radom 0:1 Nadwiślan Góra
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
27. Kolejka - 23/24 kwietnia
Drużyna Wynik Drużyna
Radomiak 1910 Radom 1:1 ROW 1964 Rybnik
Nadwiślan Góra 2:2 Siarka Tarnobrzeg
Okocimski Brzesko 0:3 Stal Mielec
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Wisła Puławy
Legionovia KZB Legionowo 1:0 Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo 0:1 GKS Tychy
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Polonia Bytom
Raków Częstochowa 0:0 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 1:3 Znicz Pruszków
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
28. Kolejka - 30 kwietnia/ 1 maja
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 3:0 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 1:0 Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice 3:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom 2:0 Gryf Wejherowo
GKS Tychy 1:2 Legionovia KZB Legionowo
Olimpia Zambrów 1:3 Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy 3:0 Okocimski Brzesko
Stal Mielec 3:0 Nadwiślan Góra
Siarka Tarnobrzeg 2:4 Radomiak 1910 Radom
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
29. Kolejka - 7/8 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Siarka Tarnobrzeg 1:0 ROW 1964 Rybnik
Radomiak 1910 Radom 1:1 Stal Mielec
Nadwiślan Góra 0:1 Wisła Puławy
Okocimski Brzesko 0:3 Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg 0:2 GKS Tychy
Legionovia KZB Legionowo 1:0 Polonia Bytom
Gryf Wejherowo 2:1 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Znicz Pruszków
Raków Częstochowa 2:3 Stal Stalowa Wola
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
30. Kolejka - 11 maja
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 3:1 Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola 0:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków 2:1 Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice 0:0 Legionovia KZB Legionowo
Polonia Bytom 1:0 Kotwica Kołobrzeg
GKS Tychy 3:0 Okocimski Brzesko
Olimpia Zambrów 1:4 Nadwiślan Góra
Wisła Puławy 1:1 Radomiak 1910 Radom
Stal Mielec 2:0 Siarka Tarnobrzeg
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
31. Kolejka - 14/15 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Stal Mielec 3:0 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1:0 Wisła Puławy
Radomiak 1910 Radom 1:2 Olimpia Zambrów
Nadwiślan Góra 0:4 GKS Tychy
Okocimski Brzesko 0:3 Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Puszcza Niepołomice
Legionovia KZB Legionowo 4:0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 1:1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 Raków Częstochowa
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
32. Kolejka - 21/22 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Energetyk ROW Rybnik 0:4 Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa 1:1 Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola 0:5 Legionovia KZB Legionowo
Znicz Pruszków 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice 3:0 Okocimski Brzesko
Polonia Bytom 1:0 Nadwiślan Góra
GKS Tychy 0:1 Radomiak 1910 Radom
Olimpia Zambrów 0:3 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 1:2 Stal Mielec
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
33. Kolejka - 28/29 maja
Drużyna Wynik Drużyna
Wisła Puławy 2:2 ROW 1964 Rybnik
Stal Mielec 0:0 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 2:0 GKS Tychy
Radomiak 1910 Radom 1:0 Polonia Bytom
Nadwiślan Góra 3:2 Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko 0:3 Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Stal Stalowa Wola
Legionovia KZB Legionowo 0:0 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 4:0 Błękitni Stargard Szczeciński
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2015/2016. Runda wiosenna
34. Kolejka - 4/5 czerwca
Drużyna Wynik Drużyna
ROW 1964 Rybnik 2:2 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 Legionovia KZB Legionowo
Raków Częstochowa 3:1 Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola 3:0 Okocimski Brzesko
Znicz Pruszków 3:1 Nadwiślan Góra
Puszcza Niepołomice 1:0 Radomiak 1910 Radom
Polonia Bytom 1:0 Siarka Tarnobrzeg
GKS Tychy 1:0 Stal Mielec
Olimpia Zambrów 0:3 Wisła Puławy

Log in or create an account