Przegląd tygodnia 22/23.06.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa
Dobiegają do końca rozgrywki w Podokręgu Lubliniec. Za tydzień zawodnicy z A-klasy zagrają pożegnalny mecz podzieleni na zespoły  - Zachód (Przystajń, Sieraków, Glinica, Kochcice, Lubliniec, Sadów, Tworóg) i Wschód (Jezioro, Boronów, Hadra, Koszęcin, Lisów, Herby, Kochanowice).
Liswarta Lisów - Sparta Tworóg (nie odbył się, goście nie dotarli do Lisowa)
Płomień Przystajń - Promień Glinica 1:1
Śląsk Koszęcin - LKS Sieraków Śląski 3:1
Błękitni Herby - Pokój Sadów 4:7 (2:4)
- 5x Daniel Nowak, Patryk Jureczko, Szymon Kaczmarek
Mechanik Kochcice - Ruch Kochanowice 4:2 (2:0)
Dariusz Mizera, Bartosz Danielczok, Grzegorz Kazior, Jakub Kocyba - Maciek Cebula, Tomasz Hanszla.
Jedność Boronów - Sparta II Lubliniec 7:1 (4:1)
2x Kacper Dodat, Karol Ślęzok, Krzysztof Kowalikowski, Mariusz Kucharczyk, Damian Michna, Michał Bełkot – Mateusz Michalak
LKS Hadra - Huragan Jezioro 5:3 (4:1)
2x Sylwester Seliga, 2x Tomasz Borek, Łukasz Praszczyk – Jarosław Szymanek, 2x Wojciech Łebek
 
Płomień Borowe - Rybak Ciasna 4:5
Dragon Rusinowice - Victoria Strzebiń 3:0 (2:0)
3x Przemysław Mandla
Unia Lubecko - Płomień Łagiewniki Wielkie 4:1 (3:1)
Mateusz Strzoda, 3x Arkadiusz Serwatka – Dawid Skubała
Orzeł Pawonków - Unia Lisowice 3:2 (1:2)
Daniel Janik, Dawid Wypych, Patryk Kaczmarzyk - 2x Łukasz Sobalski
LKS Wierzbie - Promień II Glinica 4:0 (przerwany po 38.minutach)
2x Sebastian Hindera, Sebastian Mroczek, Paweł Janiczek.
Tajfun Harbułtowice - Zieloni Zborowskie 3:1 (1:0) (awansem, 31 marca)
Patryk Sowa, Wojciech Krawczyk, Marek Imiołczyk – Mateusz Seget
 
Alkas Aleksandria - KS Złoty Potok 1:1 (0:0) (2:2 dogrywka) (2:3 karne)
Marcin Matławski, Janusz Bryła - Damian Partyka, Sebastian Kurpiewski
Alkas zdegradowany do B-klasy.
 
Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account