Podsumowanie weekendu 08/09.06.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa
Piłkarki Gola utrzymały się w pierwszej lidze, Jedność Boronów postawiła przysłowiową kropkę nad „i”. W A-klasie udany finisz Unii Rędziny i Gromu Cykarzew, co można uznać za sporą niespodziankę.  W myśl powiedzenie - gdzie się dwóch bije, tam Grom....
Raków II Częstochowa - Zieloni Żarki 7:1
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj 2:1
Szombierki Bytom - MKS Myszków 1:0 (0:0)(rozegrany awansem)
Bramka:
1:0 63’Amadeusz Zając
MKS Myszków: 21.Adam Bensz, 13.Bartłomiej Taska, 14.Mateusz Borys, 89.Kamil Mokwiński (72’9.Michał Bobryk), 10.Piotr Andrzejewski, 5.Bartosz Braksator, 16.Paweł Mazurek, 7.Piotr Nowakowski (66’27.Jakub Sołdecki), 20.Sebastian Stankiewicz, 3.Tomasz Zdanowski, 15.Szymon Zieliński. Trener: Piotr Trepka
Rezerwowi: 6.Adrian Musiał, 24.Jakub Lewandowski, 8.Igor Sychowicz
Żółte kartki: Kowalczyk – Stankiewicz
Zieloni Żarki – Sarmacja Będzin 3:1 (0:1) (zaległy)
Bramki:
0:1 30’Kacper Zawadzki
1:1 55’Bartosz Gliński
2:1 64’Bartosz Gliński
3:1 76’Marcin Brodziński
Zieloni Żarki: 1.Tomasz Stańczyk, 22.Kajetan Sikora, 10.Bartosz Zachara, 17.Daniel Flak, 4.Mateusz Bik, 45.Marcin Brodziński (90’21.Wiktor Gordel), 8.Dawid Frukacz, 18.Damian Garcarz, 6.Bartosz Gliński, 27.Kamil Kurpios (59’7.Jan Gładysz), 23.Dawid Skrzypczyk. Trener: Karol Pilis
Rezerwowi: 13.Adrian Kaźmierczak, 11.Krzysztof Czerwik.
Żółte kartki: Gliński, Skrzypczyk, Sikora - Dankowski, Michalski.
 
Gmina Kłomnice - Unia Kalety 3:2
Olimpia Truskolasy - Lotnik Kościelec 2:2
Sparta Lubliniec - Piast Przyrów 6:0 (2:0)
4x Damian Kosiński, Roland Skolik, Piotr Krawczyk
Znicz Kłobuck - Orzeł Psary/Babienica 5:2 (4:1)
2x Dawid Korczak, Mariusz Pawelec, Tomasz Rados, Maciej Wolski -
KS Panki - Pogoń Kamyk 0:3 (0:1)
Sławomir Zając, Filip Ziomek, Mateusz Wojciechowski
MLKS Woźniki - Warta Kamieńskie Młyny 7:2 (3:0)
2x Krzysztof Kowalski, 2x Wiktor Najder, 2x Radosław Paliga, Wojciech Famuła – Maksym Brezdeniuk, Sebastian Janecki.
Liswarta Krzepice - Orzeł Kiedrzyn 0:2 (0:1)
2x Miłosz Socha
Stradom Częstochowa - Warta Mstów 2:1 (2:0)
2x Dawid Nabiałek - Ernest Mazanek
Olimpia Huta Stara - Amator Golce 2:2 (1:2) (rozegrany awansem)
Paweł Kowalczyk, Łukasz Wlazło – Kamil Suliński, Michał Wróblewski
 
Victoria Częstochowa - Naprzód Ostrowy 1:2
Grom Cykarzew - Oksza Łobodno 3:1
Ajaks Częstochowa - Lot Konopiska 2:1
Błękitni Libidza - Płomień Częstochowa 3:0 (v.o.)
Płomień Czarny Las - Alkas Aleksandria 3:0
Orlik Blachownia - Liswarta Popów 0:4 (0:1)
Paweł Piotrowski, 2x Bartłomiej Piłatowski, Łukasz Pilarz
Sokół Wręczyca Wielka - Grom Miedźno 0:1 (0:0)
Martin Gierich
 
KS Złoty Potok - Jura Niegowa 1:0
Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce 4:0
Unia Rędziny - Metal Rzeki Wielkie 2:1
Kmicic Kruszyna - LZS Mrzygłód 5:4
Pilica Koniecpol - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 2:0 (0:0)
Mateusz Nowak, Dawid Banasiński
Sokół Olsztyn - Start Soborzyce 5:1 (2:1)
2x Sebastian Karoń, 2x Aleksander Janiak, Mateusz Zębik – Hubert Wodzisławski
Sparta Szczekociny - LKS Kamienica Polska 4:0 (1:0)
2x Krzysztof Minor, Sebastian Sułkiewicz, Grzegorz Jastrząb
 
KS Kotowice - Mała Panew Cynków 6:1 (4:0)
3x Paweł Maślanka, Mateusz Wydrych, Kamil Wydrych, Kamil Szczechla – Oskar Napora
Warta Myszków - Polonia II Poraj 3:7
GLKS Siedlec Duży - MKS II Myszków 3:1 (1:1)
2x Paweł Skuła, Albert Krajewski – Kacper Dąbrowski
Grom Poczesna - Warta II Mstów 4:2
Lelovia Lelów - Unia Masłońskie 1:4
 
Liswarta Lisów - Promień Glinica 1:4 (0:2)
Kamil Josek – Marcin Makles, 2x Jacek Główka, Krystian Ptok
Błękitni Herby - Płomień Przystajń 5:6 (3:2)
3x Marcin Chętkowski, Jarosław Janik, Bartłomiej Imach – 2x Mariusz Brzęczek, 2x Damian Olszewski, 2x Piotr Matyja
Mechanik Kochcice - Pokój Sadów 1:1 (0:1)
Bartosz Danielvzok – Szymon Cichoń
Jedność Boronów - Ruch Kochanowice 9:2 (6:0)
5x Damian Michna, 2x Karol Ślęzok, Marek Brdąkała, Bartłomiej Pilarski - Łukasz Żuk (samobójcza), Marcin Puchalski
Śląsk Koszęcin - Sparta Tworóg 3:1
Huragan Jezioro - LKS Sieraków Śląski 2:6 (0:4)
2x Łukasz Kaczmarzyk – 3x Martin Brzezina, 2x Piotr Dawiskiba, Michał Wiechoczek
LKS Hadra - Sparta II Lubliniec 1:4
 
Tajfun Harbułtowice - Unia Lisowice 3:7
LKS Wierzbie - Victoria Strzebiń 4:2
Unia Lubecko - Płomień Borowe 8:4
Orzeł Pawonków - Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1
Dragon Rusinowice - Rybak Ciasna 0:2
Promień II Glinica - Zieloni Zborowskie 1:0
 
Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta 5:1 (1:1)
3x Justyna Wójcik, Oliwia Pająk, Dominika Małycha – Julia Basta
 
AKS Mikołów - MKS Myszków 1:2
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Poraj 0:2
Skra Częstochowa - MTS Knurów 8:1 (5:1)
2x Natalia Liczko, 3x Oliwia Młynek, Ewelina Kaczmarzyk, Nicola Wojciechowska, Wiktoria Ślusarczyk – Paulina Laubach
 
Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account