Podsumowanie weekendu 01/02.czerwca.2019

  • Published in News

W piątek w Boronowie miało miejsce wielkie święto z okazji awansu i powrotu Jedności do Ligi Okręgowej  po sezonie banicji. Z awansu cieszą się już również kibice Rakowa Częstochowa, Znicza Kłobuck, Sparty Nowa Wieś i Unii Masłońskie. Kto następny?

Slavia Ruda Śląska - Raków II Częstochowa 3:2
Zieloni Żarki - Sarmacja Będzin 3:1
MKS Myszków - Przemsza Siewierz 0:0
Polonia Poraj - Unia Kosztowy 1:2 (1:0)
Bramki:
1:0 17’Marcin Kowalski
1:1 67’Michał Chrabąszcz
1:2 74’Patryk Jarosz
Polonia Poraj: 1.Mateusz Kępka, 17.Mateusz Mielczarek (68’16.Eryk Krupa), 7.Alan Jaworski, 15.Piotr Góralczyk, 10.Mateusz Piątkowski (73’3.Jakub Kaziszyn), 14. Paweł Konieczko, 9.Marcin Kowalski, 11.Sławomir Piwiński, 6.Bartłomiej Płatkowski, 8.Rafał Psonka, 18.Maciej Swatek. Trener: Rafał Psonka.
Rezerwowi: 96.Emil Widawski, 4.Mateusz Pawłowski, 2.Dawid Ligus, 13.Oskar Mazerant, 5.Dominik Nietresta
Żółte kartki: Swatek, Kowalski, Kępka, Psonka - Matera, Kamiński.
Śląsk Świętochłowice - Zieloni Żarki, środa, 5 czerwca, 18:00. (zaległy)

Warta Kamieńskie Młyny - Piast Przyrów 1:2
Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Huta Stara 1:0
Lotnik Kościelec - KS Panki 2:1 (2:0)
Krzysztof Małolepszy, Michał Gawron - Krzysztof Pietrzykowski
Orzeł Psary/Babienica - Olimpia Truskolasy 1:5
Unia Kalety - Znicz Kłobuck 1:0
Warta Mstów - Sparta Lubliniec 7:1 (4:1)
3x Kacper Tyras, 2x Michał Kowalczyk, Andrzej Bogucki, Mateusz Kyzioł - Szymon Perkowski
Amator Golce - Gmina Kłomnice 1:4 (1:3)
Michał Wróblewski - 2x Tomasz Kowalczyk, Andrzej Karmazin, Daniel Fidler
MLKS Woźniki - Liswarta Krzepice 2:2 (1:0)
2x Wiktor Najder - 2x Kacper Nagłowski
Pogoń Kamyk - Stradom Częstochowa 0:3 (0:0)
Dawid Nabiałek, 2x Daniel Przewieżlik

Płomień Częstochowa - Victoria Częstochowa 0:3 (v.o)
Lot Konopiska - Błękitni Libidza 6:1
Oksza Łobodno - Ajaks Częstochowa 1:0
Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia 4:2
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka 3:0 (1:0)
Piotr Góra, Bartłomiej Piłatowski, Artur Ryś
Alkas Aleksandria - Grom Cykarzew 3:4 (2:1)
3x Janusz Bryła - 2x Tomasz Kutak, Marcin Kotyla, Mariusz Gębski.
Grom Miedźno - Płomień Czarny Las 4:0

Czarni Starcza - Jura Niegowa 3:0
LZS Mrzygłód - Sparta Szczekociny 1:3
2x Krzysztof Minor, Wrona Krzysztof - Malczewski Przemysław
Metal Rzeki Wielkie - Sokół Olsztyn 3:4 (0:3)
Damian Woch, 2x Marcin Mielczarek - Adrian Wójcik, Kamil Biś, 2x Mateusz Zębik
Orkan Rzerzęczyce - Pilica Koniecpol 2:2 (1:1)
Dominik Wołek, Mateusz Pruban - 2x Krystian Skiba
LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok 1:3 (1:1)
Rafał Trajdos - Bartosz Dłubała, Krystian Dors, Tomasz Mrożek
Start Soborzyce - Kmicic Kruszyna 3:3 (0:1)
Sebastian Łopuszyński, Norbert Struski, Artur Mysłek - 2x Kacper Kowalski, Artur Łągiewka
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Unia Rędziny 0:5

Pogoń Blachownia - Sparta Nowa Wieś 1:3
Olimpia II Truskolasy - Orły Kusięta 9:4
Maraton Waleńczów - Biała Gwiazda Krasice 0:2, przerwany
Gmina II Kłomnice - Płomień Lgota Mała 3:3
Junior Szarlejka - Polonia/Unia Widzów 2:3 (1:1)
Bramki:
1:0 14’Bartosz Hłąd
1:1 35’Piotr Idziak
1:2 48’Kamil Krzemiński
2:2 69’Bartosz Chudzik
2:3 82’Konrad Stajszczak
Junior Szarlejka: 99.Michał Adler, 14.Michał Korzekwa, 3.Przemysław Moll, 4.Przemysław Strzelczyk (45’6.Konrad Korzekwa), 19.Mateusz Lipka (85’8.Kamil Tajchman), 17.Cezary Kupczyk, 20.Jakub Kamela (45’18.Klaudiusz Mańka),  11.Jakub Koćwin, 9.Bartosz Hłąd (25’10.Kacper Mościński), 7.Mateusz Kozak, 15.Bartosz Chudzik (75’13.Krzysztof Brzęczek). Trener: Jakub Głąb.
Rezerwowy: 5.Mateusz Kobis.
Polonia/Unia Widzów: 12.Miłosz Porada (45’1.Mateusz Krzemiński), 94.Klaudiusz Kmieciak (45’17.Kacper Śliwakowski), 4.Piotr Idziak, 88.Konrad Organa, 13.Michał Jędrzejczyk, 7.Grzegorz Bartnik (80’23.Piotr Karczewski), 8.Jakub Król, 2.Dawid Bobrowski (55’31.Łukasz Wlazło), 97.Kamil Krzemiński (70’27.Denys Lezhnyev), 44.Dawid Kępa, 34.Konrad Stajszczak. Trener: Patryk Włodarek.
Rezerwowy: 10.Michał Górecki.
Sędziowali: Michał Wasilewski, Zenon Dąbrowski, Jan Stolarczyk.
Żółte kartki: Adler - Kępa, Bartnik.

Polonia II Poraj - Grom Poczesna 0:2
Mała Panew Cynków - Lelovia Lelów 3:1
Warta II Mstów - KS Kotowice 2:2
MKS II Myszków - Warta Myszków 2:1
Iskra Mokrzesz - GLKS Siedlec Duży, niedziela, 2 czerwca, 17:30

Promień Glinica - Jedność Boronów 3:5 (0:4)
2x Mateusz Brol, Karol Ślęzok (samobójcza) - 2x Damian Michna, Marcin Bąk, Krzysztof Kowalikowski, Mariusz Kucharczyk.
LKS Sieraków Śląski - Błękitni Herby 4:0
Sparta Tworóg - LKS Hadra 1:1
Sparta II Lubliniec - Huragan Jezioro 3:0
Ruch Kochanowice - Śląsk Koszęcin 1:2
Pokój Sadów - Liswarta Lisów 2:4
Płomień Przystajń - Mechanik Kochcice 4:6

Płomień Borowe - Orzeł Pawonków 3:3
Zieloni Zborowskie - Unia Lubecko 0:3
Victoria Strzebiń - Promień II Glinica, niedziela, 2 czerwca, 17:00
Unia Lisowice - LKS Wierzbie 1:1
Rybak Ciasna - Tajfun Harbułtowice 5:0
Płomień Łagiewniki Wielkie - Dragon Rusinowice 1:5

Sokół Kolbuszowa Dolna - Gol Częstochowa 3:3 (1:1)
Bramki:
1:0   8’Klaudia Korab
1:1 17’Renata Uchnast
1:2 47’Renata Uchnast
2:2 65’Paulina Drapacz (samobójcza)
2:3 78’Dominika Małycha
3:3 88’Aleksandra Mokrzycka
Gol Częstochowa: 1.Klaudia Ciupa, 33.Dominika Małycha, 5.Małgorzata Miniak (55’68.Wiktoria Rak), 19.Natalia Krawczyk, 3.Paulina Drapacz, 20.Martyna Jeziorska, 17.Oliwia Pająk, 13.Renata Uchnast, 12.Dominika Woszczyńska (90’11.Klaudia Wośko), 42.Justyna Wójcik, 16.Justyna Przybylska. Trener: Szymon Mlynek.  

MKS Myszków - LKS Goczałkowice Zdrój 4:0
ROW II Rybnik - Skra Częstochowa 2:0
SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Poraj 3:1

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account