Podsumowanie weekendu 25/26.05.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Czwartoligowy Myszków podzielił się punktami z rezerwami Rakowa, Poraj i Żarki przegrały swoje pojedynki. Żarczanom pozostały już tylko matematyczne szanse na pozostanie. W A-klasie nie odbył się mecz Lotu z Płomieniem Częstochowa, który postanowił się wycofać z rozgrywek, a to nie jedyny klub, który boryka się z problemami kadrowymi.

Zieloni Żarki - RKS Grodziec 1:2
MKS Myszków - Raków II Częstochowa 2:2 (0:1)
Bramki:
0:1 26’Franciszek Wróblewski
1:1 47’ Piotr Andrzejewski
1:2 54’Krystian Ślęzak
2:2 66’Piotr Andrzejewski
MKS Myszków: 1.Adam Bensz, 6.Adrian Musiał, 8.Filip Starczewski, 89.Kamil Mokwiński (46’9.Michał Bobryk), 4.Maciej Obodecki, 20.Jakub Sołdecki, 10.Piotr Andrzejewski, 18.Jarosław Bąk, 16.Paweł Mazurek, 7.Piotr Nowakowski, 3.Tomasz Zdanowski. Trener: Piotr Trepka.
Rezerwowi: 13.Bartłomiej Taska, 24.Wiktor Pikuła, 27.Igor Sychowicz, 14.Szymon Zieliński.
Raków II Częstochowa: 1.Kacper Trelowski, 13.Danian Pavlas, 11.Krystian Ślęzak, 6.Bartosz Waśkiewicz, 9.Jakub Bator (46’8.Oskar Januszewski), 10.Adam Czerkas, 5.Oskar Krzyżak, 7.Franciszek Wróblewski, 2.Jakub Budnicki, 4.Bartosz Chłód, 3.Michał Zębik (66’19.Dawid Jargosz). Trener: Tomasz Kuźma.
Rezerwowi: 17.Adrian Bajkiewicz, 12.Dawid Sztekler, 18.Michał Kobyłkiewicz.
Sędziowali: Leszek Lewandowski, Jacek Konieczny, Mateusz Płowiec.
Żółte kartki: Budnicki, Czerkas (Raków)
Polonia Poraj - Przemsza Siewierz 1:3 (1:2)
Bramki:
0:1  6’Rafał Nowak
1:1  7’Mateusz Mielczarek
1:2 44’Rafa Nowak
1:3 60’Szymon Tutaj
Polonia Poraj: 1.Mateusz Kępka, 16.Mateusz Mielczarek (72’7.Alan Jaworski), 15.Oskar Mazerant, 46.Eryk Krupa, 20.Piotr Góralczyk, 11.Mateusz Piątkowski (89’19.Mateusz Pawłowski), 14.Paweł Konieczko, 88.Marcin Kowalski, 6.Bartłomiej Płatkowski, 8.Rafał Psonka (72’17.Jakub Kaziszyn), 18.Maciej Swatek. Trener: Rafał Psonka.
Rezerwowi: 96.Emil Widawski, 3.Dawid Ligus, 5.Michał Mizgała, 24.Dominik Nietresta.
Sędziowali: Miroslaw Górecki, Maciej Kuropatwa i Grzegorz Szymanek.
Żółte kartki: Kępa, Psonka, Konieczko, Płatkowski, Jaworski - Niesyto.

Gmina Kłomnice - Orzeł Kiedrzyn 1:0 (0:0)
Andrzej Karmazin
Piast Przyrów - Warta Mstów 2:2 (2:1)
Mateusz Wiśniewski, Bartłomiej Wiśniewski - 2x Ernest Mazanek
Liswarta Krzepice - Warta Kamieńskie Młyny 1:0
Olimpia Huta Stara - MLKS Woźniki 1:4
Znicz Kłobuck - Amator Golce 5:3 (1:0)
2x Kamil Wojtyra, 2x Maciej Wolski, Konrad Skoczylas - 2x Paweł Suchanek, Kamil Suliński
Olimpia Truskolasy - Unia Kalety 4:2
KS Panki - Orzeł Psary/Babienica 13:0
Stradom Częstochowa - Lotnik Kościelec 1:1 (0:1)
Bramki:
0:1 21’10.Damian Kotas
1:1 61’17.Ariel Wiśniowski
Stradom Częstochowa: 25.Maciej Janta, 6.Mateusz Chęciński, 5.Robert Kowalczyk, 16.Maciej Groszek, 14.Piotr Nowaczyk, 4.Piotr Jarzyn, 7.Rafał Skwarczyński (88’2.Jakub Skoczek), 10.Piotr Maciejewski (60’19.Kacper Synowiec), 17.Ariel Wiśniowski, 8.Mateusz Teodorczyk, 21.Dawid Nabiałek (91’15.Dawid Gawroński). Trener: Karol Kuczera.
Rezerwowi: 1.Wojciech Kuczera, 3.Daniel Małek, 11.Michał Kaczmarczyk, 13.Kamil Siedlecki.
Lotnik Kościelec: 1.Dawid Majchrzak, 11.Michał Gawron (76’15.Piotr Knapik), 13.Marek Juszczyk, 3.Tomasz Kielan, 5.Sebastian Kaniowski (70’22.Kacper Radziuk), 20.Albert Janeczko, 16.Mateusz Chobot, 7.Łukasz Ciecierski, 10.Damian Kotas, 23.Krzysztof Małolepszy, 17.Adrian Bodanka. Trener: Cezary Siwy.
Rezerwowy: 12.Maciej Pyrz.
Sędziowali: Przemysław Polaczek, Marcin Sałajczyk, Marcin Pilarski.
Żółte kartki: Wiśniowski, Skwarczyński - Chobot
Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk 2:1

Sokół Wręczyca Wielka - Naprzód Ostrowy 4:2 (2:2)
2x Bartosz Stemplewski, Jakub Chrzan, Mikołaj Jarząbek - Kacper Krawczyk, Jerzy Chłód
Płomień Czarny Las - Liswarta Popów 2:3 (0:2)
Rafał Stefański, Krzysztof Wesołowski - Arkadiusz Kawka, Paweł Piotrowski, Damian Radoliński (samobójcza)
Grom Cykarzew - Grom Miedźno 6:1 (0:0)
3x Tomasz Kutak, 2x Michał Turek, Marcin Kotyla - Piotr Grygiel
Ajaks Częstochowa - Alkas Aleksandria 2:1 (0:0)
Alex Bednarek, Maciej Nabiałek - Marcin Matławski
Płomień Częstochowa - Lot Konopiska 0:3 (v.o.)
Victoria Częstochowa - Orlik Blachownia 6:0
Błękitni Libidza - Oksza Łobodno, czwartek, 30 maja, 18:00

Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska 3:2 (2:2)
2x Łukasz Nowak, Patryk Pijet - 2x Przemysław Sikora
Pilica Koniecpol - Jura Niegowa 0:4 (0:3)
2x Rafał Bacior, Artur Resiak, Dawid Siwek
Unia Rędziny - Orkan Rzerzęczyce 3:1 (1:0)
Oskar Operacz, Michał Komorowski, Damian Niezgoda - Wojciech Politański
Kmicic Kruszyna - Metal Rzeki Wielkie 1:4
LZS Mrzygłód - Start Soborzyce 1:0
KS Złoty Potok - Sparta Szczekociny 1:2
Sokół Olsztyn - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 4:0

Orły Kusięta - Gmina II Kłomnice 0:4
Płomień Lgota Mała - Pogoń Blachownia 5:1
Polonia/Unia Widzów - Olimpia II Truskolasy, niedziela, 26 maja, 17:00
Biała Gwiazda Krasice - Junior Szarlejka 6:4
Sparta Nowa Wieś - Maraton Waleńczów 7:1

KS Kotowice - Polonia II Poraj, sobota, 25 maja, 15:00
Warta Myszków - Iskra Mokrzesz 2:1 (1:0)
Aleksander Szerszeń, Adrian Abresz - Martin Caban
Unia Masłońskie - Mała Panew Cynków 1:0
Lelovia Lelów - Warta II Mstów 3:0
Grom Poczesna - MKS II Myszków 2:0

Śląsk Koszęcin - Promień Glinica 0:1 (0:1)
Marcin Makles
Błękitni Herby - Mechanik Kochcice 2:8
Liswarta Lisów - Płomień Przystajń 7:2 (2:0)
4x Kamil Josek, Mateusz Gajda, Kamil Wypych, Michał Bartocha - Bartosz Rokosa,  Mateusz Piśniak
Jedność Boronów - Pokój Sadów 1:0 (0:0)
Krzysztof Kowalikowski (karny)
Huragan Jezioro - Sparta Tworóg 4:1 (1:1)
Adrian Grzeszczyk, Mateusz Jelonek, Wojciech Łebek, Łukasz Kaczmarzyk - Mateusz Hulin
LKS Sieraków Śląski - Sparta II Lubliniec 3:0 (3:0)
Martin Brzezina, Piotr Dawiskiba, Marcin Wiechoczek
LKS Hadra - Ruch Kochanowice 2:4


Tajfun Harbułtowice - Płomień Łagiewniki Wielkie 2:1
Unia Lubecko - Orzeł Pawonków 1:1
Dragon Rusinowice - Płomień Borowe 0:0
LKS Wierzbie - Rybak Ciasna 4:2
Promień II Glinica - Unia Lisowice 2:4
Zieloni Zborowskie - Victoria Strzebiń 2:5

Gol Częstochowa - Rysy Bukowina Tatrzańska 0:0

Skra Częstochowa - Gwarek Ornontowice 3:0 (1:0)
Natalia Grajcar, Natalia Liczko, Paulina Piekarska
Polonia Poraj - MKS Myszków 3:0

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account