Przegląd tygodnia 4/5.maja.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Raków do przerwy remisuje z GKS-em Tychy i taki wynik utrzymał się do końca meczu. Skra przegrała w Stargardzie, Myszków zremisował z przedostatnim Górnikiem Piaski. Znicz przypieczętował awans do czwartej ligi i po 27.latach powrócił na ten szczebel rozgrywkowy. Gratulujemy ekipie prezesa Daniela Zalskiego i trenera Tomasza Juszczyka.

Raków Częstochowa - GKS Tychy 0:0
Raków Częstochowa: 29.Jakub Szumski, 17.Petr Schwarz, 26.Łukasz Góra, 28.Arkadiusz Kasperkiewicz, 27.Daniel Bartl (76, 13.Piotr Malinowski), 7.Rafał Figiel, 19.Marcin Listkowski, 30.Miłosz Szczepański, 21.Franciszek Wróblewski (86’9.Maciej Domański), 23.Patryk Kun, 96.Sebastian Musiolik (63’32.Szymon Lewicki). Trener: Marek Papszun.
Rezerwowi: 1.Michał Gliwa, 20.Mateusz Zachara, 25.Karol Mondek, 45.Patryk Friday Eze.
GKS Tychy: 91.Konrad Jałocha, 5.Maciej Mańka, 4.Marcin Biernat, 6.Marcin Kowalczyk (84’3.Łukasz Sołowiej), 33.Dawid Abramowicz (65’13.Mateusz Grzybek), 77.Kacper Piątek (78’23.Omar Monterde), 17.Sebastian Steblecki, 16.Jakub Piątek, 8.Łukasz Grzeszczyk, 21.Hubert Adamczyk, 9.Jakub Vojtuš. Trener: Ryszard Tarasiewicz.
Rezerwowi: 53.Marek Igaz, 27.Mateusz Piątkowski, 79.Paweł Szołtys, 93.Łukasz Bogusławski.
Sędziowali: Konrad Kiełczewski, Piotr Podbielski, Katarzyna Wójs, Michalina Diakow.
Żółte kartki: Kasperkiewicz - Abramowicz, Biernat, J.Piątek.

Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3:0 (0:0)
Bramki:
1:0 49’Przemysław Brzeziański
2:0 86’Adrian Kwiatkowski
3:0 90’Filip Karmański
Błękitni Stargard: 57.Mariusz Rzepecki, 20.Jakub Szrek, 25.Wojciech Błyszko, 2.Patryk Baranowski, 21.Grzegorz Rogala, 23.Mateusz Kwiatkowski (90’27.Jakub Ostrowski), 7.Michał Cywiński, 15.Junpei Shimmura, 9.Piotr Kurbiel (72’6.Filip Karmański), 17.Adrian Kwiatkowski (90’14.Bartosz Sitkowski),10.Przemysław Brzeziański (89’16.Błażej Starzycki).
Skra Częstochowa: 1.Mikołaj Biegański,20. Bartosz Skowron (80’23.Dawid Niedbała), 2.Konrad Poprawa, 21.Adrian Błaszkiewicz, 24.Oktawian Obuchowski, 28. Michał Kieca (68’17.Krzysztof Napora), 5.Kamil Zalewski (75’30.Sebastian Siwek), 26.Adam Olejnik, 7.Piotr Nocoń, 22.Dominik Marek, 10.Damian Nowak. Trener: Paweł Ściebura
Sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
Żółte kartki: Shimmura, Karmański - Marek.

MKS Myszków - Górnik Piaski 1:1 (0:0)
Bramki:
0:1 85’Arkadii Harasymov
1:1 90’+2 Piotr Andrzejewski
MKS Myszków: 1.Adam Bensz, 6.Adrian Musiał, 8.Filip Starczewski (61’4.Maciej Obodecki), 13.Bartłomiej Taska, 9.Michał Bobryk (71’77.Jakub Sołdecki), 88.Mateusz Borys, 89.Kamil Mokwiński (80’5.Bartosz Braksator), 10.Piotr Andrzejewski, 18.Jarosław Bąk, 16.Paweł Mazurek, 3.Tomasz Zdanowski. Trener: Piotr Trepka.
Rezerwowi: 7.Piotr Nowakowski, 24.Wiktor Pikuła, 33.Szymon Zieliński.
Sędziowali: Jakub Kołodziejczyk, Sławomir Sobiesiak i Dariusz Schmid.
Żółta kartka: Kryger.
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec 2:2
Sędziowali: Leszek Lewandowski, Artur Grzesiuk i Przemysław Burliga.
Szombierki Bytom - Zieloni Żarki 1:1 (0:1)
Bramki:
0:1 24’Kajetan Sikora
1:1 62’Dominik Cieszyński
Zieloni Żarki: 1.Tomasz Stańczyk, 22.Kajetan Sikora, 11.Krzysztof Czerwik (66’16.Jakub Juzoń), 17.Daniel Flak, 99.Marcin Brodziński (89’20.Wiktor Gordel), 8.Dawid Frukacz, 18.Damian Garcarz, 6.Bartosz Gliński, 27.Kamil Kurpios, 7.Mateusz Niedbała (82’19.Sebastian Szczepankiewicz), 23.Dawid Skrzypczyk. Trener: Tomasz Jarosz.
Rezerwowi: 14.Jan Gładysz, 10.Bartosz Zachara.
Sędziowali: Sebastian Szczotka, Leszek Niemczyk i Łukasz Pydych.
Żółte kartki: Cichecki, Balul - Kurpios
Warta Zawiercie - Polonia Poraj, przełożony na środę, 15 maja, 17:30

Gmina Kłomnice - Warta Kamieńskie Młyny 3:4 (2:0)
2x Bartłomiej Szymczyk, Adam Mielczarek - 2x Karol Klyta, Krzysztof Markowski, Marcin Płaszczymąka
Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn 2:0 (1:0)
Ariel Wiśniowski, Dawid Nabiałek
Sparta Lubliniec - Amator Golce 2:1 (1:0)
Damian Kosiński, Arkadiusz Janicki - Tomasz Czok
Piast Przyrów - Unia Kalety 3:3 (1:0)
Tomasz Walioszczyk, Kamil Smoleń, Bartłomiej Wiśniewski - Mateusz Urbańczyk, Damian Zuber, Kamil Pilarski.
Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice 4:1 (1:0)
3x Cezary Tomziński, Adrian Dymarek - Mateusz Mońka
Znicz Kłobuck - Olimpia Huta Stara 8:0 (3:0)
5x Kamil Wojtyra, Maciej Wolski, Karol Kasprzyk i Jakub Juszczyk
Warta Mstów - Orzeł Psary/Babienica 6:3 (2:3)
3x Andrzej Bogucki, 2x Ernest Mazanek, Michał Kowalczyk - Jakub Matyl, Adam Młynek, Krzysztof Glafik
Pogoń Kamyk - Lotnik Kościelec 1:0 (0:0)
Sebastian Słowikowski
KS Panki - MLKS Woźniki 5:0 (4:0)
4x Tomasz Pasieka, Patryk Kudła

Liswarta Popów - Błękitni Libidza 3:0 (3:0), rozegrany awansem 1. maja
Wiktor Bąk, 2x Bartłomiej Piłatowski.
Grom Miedźno - Płomień Częstochowa, goście nie dojechali
Naprzód Ostrowy - Ajaks Częstochowa 1:2 (0:2)
Marcin Pełka - Kacper Błachowicz, Mateusz Dziewoński
Orlik Blachownia - Grom Cykarzew 0:1 (0:0)
Marcin Kotyla
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa 2:0 (1:0)
Tomasz Górnik, Dawid Pietrzak
Alkas Aleksandria - Lot Konopiska 1:5 (1:2)
Marcin Matławski - 2x Przemysław Nawizowski, 2x Mariusz Figzał, Marek Mastalerz,
Sokół Wręczyca Wielka - Płomień Czarny Las 3:1

Orkan Rzerzęczyce - LZS Mrzygłód 5:1 (2:0)
2x Wojciech Politański, Adam Tasarz, Damian Bekus, Mateusz Pruban - Mateusz Rusek.
LKS Kamienica Polska - Sokół Olsztyn 5:1 (2:1)
2x Damian Caban, Przemysław Sikora, Radosław Karasiński, Bartosz Hacaś - Sebastian Karoń
Czarni Starcza - Pilica Koniecpol 3:0 (1:0), rozegrany awansem 1. maja.
Rafał Nowak, Kamil Trela, Janusz Kamiński.
Metal Rzeki Wielkie - Sparta Szczekociny 2:2 (2:1)
Damian Woch, Adrian Olesiak - Krzysztof Minor, Krzysztof Wrona.
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Start Soborzyce 2:1 (2:1)
Daniel Struski, Jakub Dura - Damian Sztymala
KS Złoty Potok - Unia Rędziny 1:4 (0:1)
Krystian Dors - 2x Michał Komorowski, Paweł Malczewski
Jura Niegowa - Kmicic Kruszyna 3:1 (2:0)
Rafał Bacior, Artur Resiak, Michał Jawura - Kacper Kowalski

Pogoń Blachownia - Junior Szarlejka 2:1 (0:0)
2x Łukasz Czerw - Jakub Koćwin
Orły Kusięta - Polonia/Unia Widzów 2:1 (1:1)
2x Piotr Czajkowski - Michał Jędrzejczyk
Olimpia II Truskolasy - Maraton Waleńczów 1:2 (0:1)
Grzegorz Łebek - Marcin Kacprzak, Mateusz Stargała
Gmina II Kłomnice - Sparta Nowa Wieś 2:1 (1:1)
2x Maciej Szymczyk - Kacper Łysakowski (samobójcza)
Płomień Lgota Mała - Biała Gwiazda Krasice 1:5 (0:2)
Paweł Kruk - 2x Dominik Dudek, Patryk Chmielarz, Michał Mizgała, Mateusz Kała.

Polonia II Poraj - Mała Panew Cynków 2:2 (1:1)
2x Bartłomiej Płatkowski - Radosław Matyja, Rafał Dworaczek
MKS II Myszków - Unia Masłońskie 0:1 (0:0)
Patryk Skoczyński
Iskra Mokrzesz - Lelovia Lelów 1:3 (0:2)
Przemysław Jędrzejczyk - Grzegorz Jędruszek, 2x Piotr Mróz
GLKS Siedlec Duży - KS Kotowice 0:4 (0:2)
3x Kamil Szczechla, Mateusz Wydrych
Warta Myszków - Grom Poczesna 1:2 (0:1)
Jan Pawlik - Mateusz Żukiewicz, Bartosz Kaźmierczak

Sparta Tworóg - Błękitni Herby 0:1 (0:0)
Paweł Cieślak
Ruch Kochanowice - Sparta II Lubliniec 2:0 (0:0)
2x Szymon Kasprzak
Promień Glinica - LKS Sieraków Śląski 3:1 (2:0)
Mateusz Brol, Marcin Makles, Kamil Biernacki - Sebastian Radek
Mechanik Kochcice - Śląsk Koszęcin 1:2 (0:1)
Łukasz Pawełczyk - 2x Denis Dobros
Liswarta Lisów - Jedność Boronów 0:2 (0:1)
Karol Ślęzok, Marcin Bąk.
Pokój Sadów - Huragan Jezioro 3:2 (1:1)
Mateusz Kaszuba, Patryk Jureczko, Daniel Nowak - Wojciech Łebek, Łukasz Kaczmarzyk
Płomień Przystajń - LKS Hadra 4:5 (1:2)
2x Mateusz Piśniak, Dariusz Szczepaniak, Dawid Pisarek (samobójcza) - 2x Sylwester Seliga, 2x Łukasz Praszczyk, Andrzej Kachel

Płomień Borowe - Promień II Glinica 1:0 (0:0)
Marcin Ćwielong
Rybak Ciasna - Victoria Strzebiń 3:2 (1:2)
Mikołaj Pradelok, Adam Świercok, Kewin Kaczmarzyk - 2x Dawid Musik
Płomień Łagiewniki Wielkie - Zieloni Zborowskie 8:0 (5:0)
4x Marcin Ulfik, Joachim Śledziona, Łukasz Skubała, Dawid Skubała i Bartek Kempa
Unia Lisowice - Unia Lubecko 3:1
Orzeł Pawonków - LKS Wierzbie 3:0
Dragon Rusinowice - Tajfun Harbułtowice 3:2 (1:0)
Przemysław Mandla, Dawid Małeska, Dariusz Mandla - Marek Jaroń, Dawid Jeziorski

MUKS Tomaszów Mazowiecki - Gol Częstochowa 1:1 (1:0), rozegrany awansem 6. kwietnia.
Daria Dąbrowska - Natalia Krawczyk

Polonia Tychy - Skra Częstochowa, mecz się nie odbył z powodu nieprzygotowanego boiska.
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj 3:2
ROW II Rybnik - MKS Myszków, przełożony na środę, 8 maja, 17:30.

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

 

 

Log in or create an account