Podsumowanie środy 1.maja.2019.

  • Published in News
cz-piłka.pl. piłka nożna, Częstochowa, football, Waldemar Deska, football photo gallery, football photos, Skra Częstochowa - Raków Częstochowa

Derby w IV Lidze zakończyły się zwycięstwem Polonii Poraj, myszkowianie ulegli liderowi, Zieloni zagrają za tydzień.  W „Okręgówce” lider minimalnie wygrał w Kłomnicach,  Czarni Starcza awansem pokonali Pilicę  Koniecpol i chyba powoli mogą się szykować do awansu.

Polonia Poraj - Raków II Częstochowa 4:0
Polonia Bytom - MKS Myszków 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 20’Patryk Stefański
2:0 70’Piotr Makowski
MKS Myszków:
1.Adam Bensz, 6.Adrian Musiał, 8.Filip Starczewski (66’4.Maciej Obodecki), 13.Bartłomiej Taska (89’33.Szymon Zieliński), 9.Michał Bobryk (55’27.Michał Wiśniewski), 88.Mateusz Borys, 89.Kamil Mokwiński, 5.Bartosz Braksator, 16.Paweł Mazurek, 7.Piotr Nowakowski (73’77.Jakub Sołdecki), 3.Tomasz Zdanowski. Trener: Piotr Trepka.
Rezerwowi:
24.Jakub Lewandowski, 10.Piotr Andrzejewski
Żółte kartki:
Taska, Braksator
Zieloni Żarki - Przemsza Siewierz, przełożony na 8 maja, 18:00

Orzeł Psary/Babienica - Pogoń Kamyk 2:0
MLKS Woźniki - Stradom Częstochowa 1:0 (1:0)
Kamil Sośniak
Gmina Kłomnice - Znicz Kłobuck 1:2 (1:0)
Bartłomiej Szymczyk - Kamil Wojtyra, Maciej Wolski
Warta Kamieńskie Młyny - Lotnik Kościelec 1:4 (0:2)
Kamil Pasternak - 2x Marcin Kiwacz, Łukasz Ciecierski, Adrian Bodanka
Orzeł Kiedrzyn - Sparta Lubliniec 1:2 (0:1)
Jakub Suchański - Arkadiusz Janicki, Rafał Markowski
Olimpia Huta Stara - Olimpia Truskolasy 2:3 (1:1)
Kamil Zasępa, Kacper Banasiak - 2x Cezary Tomziński, Adrian Dymarek
Unia Kalety - Warta Mstów 2:0 (2:0)
Damian Zuber, Adrian Golec
Amator Golce - Piast Przyrów 2:1 (0:1)
Jacek Rokosa, Dawid Gierczak - Karol Hasikowski
Liswarta Krzepice - KS Panki 2:1 (0:0)
Jakub Krakowiak, Mateusz Spaczyński - Tomasz Pasieka

Czarni Starcza - Pilica Koniecpol 3:0 (1:0)
Rafał Nowak, Kamil Trela i Janusz Kamiński.
Liswarta Popów - Błękitni Libidza 3:0 (3:0)
2x Bartłomiej Piłatowski, Wiktor Bąk

Śląsk Koszęcin - Liswarta Lisów 1:4 (0:2)

Łukasz Tyniec - 2x Sławomir Góra, Mateusz Gajda, Marcin Pyka.
Błękitni Herby - Jedność Boronów 1:6 (0:2)
Jacek Rubik - 2x Damian Michna, Mariusz Kucharczyk, Bartłomiej Pilarski, Dariusz Bryś, Marek Brdąkała.
Huragan Jezioro - Płomień Przystajń 4:2
2x Wojciech Łebek, Karol Zdunek, Cezary Janicki -
LKS Sieraków Śląski - Pokój Sadów 2:0 (1:0)
Damian Kaczmarzyk (głową) oraz Piotr Dawiskiba.
Sparta II Lubliniec - Promień Glinica 0:3 (0:1)
2x Mateusz Brol i Krystian Ptok.
Sparta Tworóg - Ruch Kochanowice 3:2
LKS Hadra - Mechanik Kochcice 0:3
Stanisław Grzesik, Dariusz Mizera oraz Błażej Strzoda. Mecz zakończony w 23.minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy, którzy rozpoczęli mecz w „9”.

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account