Młodzi Gniewni zabrali Puchar na Zachętę

  • Published in News

W hali sportowej w Pankach rozegrano szóstą edycję turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Najlepszą drużyną została ekipa Młodych Gniewnych, którzy na podium wyprzedzili Kadrę Młodego Piechniczka i Z Borków Partyzantkę. Było to ich trzecie zwycięstwo w turnieju. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Królem strzelców sportowej imprezy został Mikołaj Szymonik. Najlepszym piłkarzem turnieju organizatorzy uznali Patryka Kudłę, a najlepszym bramkarzem Łukasza Gąsienicę.

Przebieg meczów (system „każdy z każdym”, 1 x 12 minut):
Kadra Młodego Piechniczka - Dar-Bud 3:1
(Mikołaj Szymonik x3 - Przemysław Drewicz)
Przemytnicy Rzeżuchy - Abstynenci z Olesna 1:2
(Patryk Antczak - Adam Polak, Damian Gmyrek)
JM Mebel System - Młodzi Gniewni 0:3
(Patryk Kudła, Mariusz Brzęczek x2)
Kadra Młodego Piechniczka - Z Borków Partyzantka 3:2
(Mikołaj Szymonik, Kacper Kierat, Bartosz Piechel - Kornel Zejler, Michał Mirek)
Dar-Bud - Przemytnicy Rzeżuchy 3:1
(Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Bartosz Pagacz - Dominik Kempiński)
Abstynenci z Olesna - JM Mebel System 2:2
(Adam Polak, Denis Wilczek - Andrzej Słomian x2)
Przemytnicy Rzeżuchy - Z Borków Partyzantka 0:4
(Kornel Zejler x2, Michał Mirek x2)
Kadra Młodego Piechniczka - Młodzi Gniewni 1:3
(Mikołaj Szymonik - Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, samobójcza)
Dar-Bud - Abstynenci z Olesna 0:2
(Adam Polak, Jakub Pierzyna)
Kadra Młodego Piechniczka - JM Mebel System 4:0
(Mikołaj Szymonik x2, Kacper Kierat, Michał Korzekwa)
Przemytnicy Rzeżuchy - Młodzi Gniewni 0:2
(Patryk Kudła, Piotr Wręczycki)
Dar-Bud - Z Borków Partyzantka 0:1
(Grzegorz Kemuś)
Kadra Młodego Piechniczka - Abstynenci z Olesna 3:3
(Mikołaj Szymonik x3 - Wojciech Kulik x3)
JM Mebel System - Z Borków Partyzantka 2:2
(Dorian Matyja x2 - Michał Mirek x2)
Abstynenci z Olesna - Młodzi Gniewni 0:0
Przemytnicy Rzeżuchy - JM Mebel System 2:0
(Karol Kleszcz, Bartosz Bąk)
Abstynenci z Olesna - Z Borków Partyzantka 5:6
(Damian Gmyrek x2, Wojciech Kulik x2, Denis Wilczek - Kornel Zejler x3, Sebastian Dobosz x2, Grzegorz Kemuś)
Dar-Bud - Młodzi Gniewni 1:1
(Przemysław Drewicz - Jakub Chrzęstek)
Kadra Młodego Piechniczka - Przemytnicy Rzeżuchy 5:1
(Bartosz Piechel x3, Mikołaj Szymonik x2 - Patryk Antczak)
JM Mebel System - Dar-Bud 0:3
(Kamil Ciapa, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz)
Młodzi Gniewni - Z Borków Partyzantka 5:0
(Patryk Kudła x3, Jakub Chrzęstek, samobójcza)
Tabela końcowa:
1. Młodzi Gniewni - 14 pkt
2. Kadra Młodego Piechniczka - 13 pkt
3. Z Borków Partyzantka - 10 pkt
4. Abstynenci z Olesna - 9 pkt
5. Dar-Bud - 7 pkt
6. Przemytnicy Rzeżuchy - 3 pkt
7. JM Mebel System - 2 pkt
Klasyfikacja końcowa:
1.Młodzi Gniewni: Łukasz Gąsienica (br), Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Przemysław Pietrzak.
2.Kadra Młodego Piechniczka: Karol Hejno (br), Bartosz Piechel, Michał Korzekwa, Kacper Kierat, Mikołaj Szymonik.
3.Z Borków Partyzantka: Wojciech Antczak (br), Kornel Zejler, Sebastian Dobosz, Michał Mirek, Bartłomiej Pruszyński, Grzegorz Kemuś, Tomasz Brzęczek, Bartosz Bala.
4.Abstynenci z Olesna: Damian Piotrowski (br), Mateusz Pierzyna, Jakub Pierzyna, Adam Polak, Denis Wilczek, Damian Gmyrek, Wojciech Kulik.
5.Dar-Bud: Dariusz Sobolewski (br), Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz, Jacek Sosnowski, Dawid Pietrzak, Tomasz Górnik.
6.Przemytnicy Rzeżuchy: Daniel Kała (br), Karol Kleszcz, Aleks Cajler, Patryk Antczak, Dominik Kempiński, Bartosz Bąk, Michał Pluskota, Konrad Porada, Karol Wojtala.
7.JM Mebel System: Bartosz Parkitny (br), Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Dorian Matyja, Dawid Dyła, Mariusz Barakoński, Jarosław Koszal.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Mikołaj Szymonik (Kadra Młodego Piechniczka) - 12 bramek
Najlepszy piłkarz: Patryk Kudła (Młodzi Gniewni)
Najlepszy bramkarz: Łukasz Gąsienica (Młodzi Gniewni)
Najlepszy młodzieżowiec: Bartosz Piechel (Kadra Młodego Piechniczka)
Najlepszy oldboy: Wojciech Kulik (Abstyneci)
Najlepsi strzelcy:
1.Mikołaj Szymonik - 12 goli.
2.Kornel Zejler - 6 goli.
3.Patryk Kudła, Michał Mirek, Wojciech Kulik - 5 goli.
6.Bartosz Piechel - 4 gole.
7.Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Adam Polak, Damian Gmyrek, Przemysław Drewicz - 3 gole.
Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach i Klub Sportowy Panki
Kierownicy turnieju: Stanisław Wrzesiński, Grzegorz Kemuś
Sekretarz turnieju: Jan Krok
Sędziowie: Krzysztof Kierat, Krzysztof Troczka
Dotychczasowi triumfatorzy turnieju o „Puchar Na Zachętę”:
2018 - JM Mebel System (Michał Wójcik, Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Konrad Korzekwa, Przemysław Strzelczyk, Szymon Strzelczyk, Dorian Matyja, Jarosław Filak, Jakub Matysiak, Mariusz Barakoński, Mateusz Gałęziewski)
2015 - Młodzi Gniewni (Łukasz Gąsienica, Patryk Kudła, Jakub Chrzęstek, Sławomir Tyrała, Mateusz Pawełczak, Przemysław Pietrzak, Mariusz Brzęczek, Krzysztof Wręczycki, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki)
2014 - Młodzi Gniewni (Przemysław Pietrzak, Krzysztof Wręczycki, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Patryk Kudła, Łukasz Gąsienica, Jakub Chrzęstek, Mateusz Pawełczak)
2013 - Orły Furmanka (Kacper Tomczyk, Kornel Zejler, Michał Głąb, Grzegorz Kemuś, Mariusz Konieczko, Sławomir Brzęczek, Dawid Chrzęstek, Mateusz Mońka, Michał Mirek, Kamil Korzonek)
2012 - Orły Furmanka (Mateusz Sochacki, Kacper Tomczyk, Grzegorz Kemuś, Kornel Zejler, Mariusz Konieczko, Dawid Chrzęstek, Michał Głąb, Mateusz Mońka, Michał Mirek)


cz-piłka.pl, tekst, foto: Grzegorz Kemuś

Log in or create an account