Pogoń lepsza w światłach lamp

  • Published in News

Pogoń udanie rozpoczęła piłkarski weekend pewnie pokonując w piątkowy wieczór faworyzowaną Spartę. Miłą niespodziankę sprawiły zawodniczki Gola, które pokonały w Białce Tatrzańskiej, Rysy Bukowina Tatrzańska, które w środę awansowały do 1/8 P.P., a w sobotę uległy częstochowiankom. Sypnęło niespodziankami w Lidze Okręgowej, gdzie wszystkie zespoły lublinieckie poniosły porażki. Dziękujemy klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 14’Andrzej Niewulis
2:0 53’Maciej Domański
Raków Częstochowa: 1.Michał Gliwa, 28.Arkadiusz Kasperkiewicz, 6.Andrzej Niewulis, 14.Kamil Kościelny, 27.Daniel Bartl (81’13.Piotr Malinowski), 19.Marcin Listkowski, 17.Petr Schwarz, 30.Miłosz Szczepański (85’8.Adam Radwański), 9.Maciej Domański (90’25.Karol Mondek), 23.Patryk Kun, 96.Sebastian Musiolik. Trener: Marek Papszun
Rezerwowi: 29.Jakub Szumski, 2.Tomas Petrasek, 10.Adam Czerkas, 20.Mateusz Zachara.
Sandecja Nowy: 88.Marek Kozioł, 17.Adrian Basta, 5.Dawid Szufryn, 28.Michal Piter-Bučko. 27.Damian Chmiel, 33.Bartłomiej Kasprzak, 7.Grzegorz Baran (74’13.Radosław Kanach), 8.Maciej Małkowski, 34.Miłosz Kałahur, 10.Dawid Flaszka (62’24.Mariusz Gabrych), 91.Mateusz Klichowicz (74’21.Davit Manoyan). Trener: Tomasz Kafarski.
Rezerwowi: 1.Paweł Kapsa, 4.Marcin Flis, 37.Bartłomiej Dudzic, 55.Hubert Maślanka.
Sędziowali: Paweł Pskit, Marcin Hankiewicz, Piotr Szubielski, Mateusz Anielak.
Żółte kartki: Szczepański, Listkowski - Baran, Flaszka.
Widzów: 2411.

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramka:
0:1 28’Michał Kieca
Pogoń Siedlce: 12.Rafał Misztal, 77.Adam Pazio (83’7.Paweł Garyga), 8.Tomasz Margol, 19.Maciej Wichtowski, 11.Dariusz Brągiel (62’9.Kamil Walków), 17.Mateusz Bochnak (83’24.Sebastian Pociecha), 21.Piotr Marciniec (70’21.Damian Mosiejko), 16.Bartosz Wiktoruk, 18.Andrzej Rybski, 6.Adam Mójta, 87.Adrian Paluchowski.
Skra Częstochowa: 12.Łukasz Krzczuk, 20.Wojciech Jurek, 21.Adrian Błaszkiewicz, 27.Mariusz Holik, 24.Oktawian Obuchowski, 17.Krzysztof Napora (86’11.Karol Tomczyk), 5.Kamil Zalewski (77’25.Sławomir Ogłaza), 26.Adam Olejnik, 7.Piotr Nocoń, 28.Michał Kieca (89’22. Maciej Buławski), 9.Damian Nowak (47’23.Dawid Niedbała). Trener: Paweł Ściebura.
Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Żółte kartki: Margol, Misztal, Wichtowski, Mosiejko - Obuchowski, Ogłaza.
Widzów: 926.

Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa 3:2
Zieloni Żarki - Śląsk Świętochłowice 2:2
Polonia Poraj - Szombierki Bytom 2:2
MKS Myszków - Slavia Ruda Śląska 1:0 (0:0)
Piotr Andrzejewski

Pogoń Kamyk     - Sparta Lubliniec 3:2 (3:1)
2x Patryk Czyż, Kamil Trójczak -  Roland Skolik, Łukasz Chmiel
Warta Kamieńskie Młyny - Liswarta Krzepice 1:2
MLKS Woźniki - Olimpia Huta Stara 0:1 (0:1)
Wiktor Dobosz
Unia Kalety - Olimpia Truskolasy 0:1 (0:1)
Dawid Wojtyra
Orzeł Psary/Babienica - KS Panki 1:2 (1:1)
Marcin Żmuda, Damian Kaciczak (samobójcza) - Łukasz Rabiniak
Lotnik Kościelec - Stradom Częstochowa 1:2 (1:0)
Damian Kotas - Ariel Wiśniowski, Mateusz Pietrzyk
Warta Mstów - Piast Przyrów 6:1
Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice (odwołany)
Amator Golce - Znicz Kłobuck 2:2 (2:1)
Radosław Werer, Patryk Chajduś -Dawid Korczak, Jakub Juszczyk

Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa 1:3
Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca Wielka 5:2
Liswarta Popów - Płomień Czarny Las 0:4
Grom Miedźno - Grom Cykarzew 1:0
Alkas Aleksandria - Ajaks Częstochowa 1:3
Oksza Łobodno - Błękitni Libidza 2:4 (1:2)
Łukasz Kostek - 2x Amadeusz Polak, Łukasz Toborek, Michał Łągwa (samobójcza), Mateusz Traczyk
Lot Konopiska - Płomień Kuźnica Marianowa 9:0
5x Mariusz Figzał, 2x Przemysław Nawizowski oraz Konrad Ciuk i Sebastian Sapała

Start Soborzyce - LZS Mrzygłód 4:1 (3:0)
2x Norbert Struski, Sebastian Łopuszyński i Hubert Wodzisławski -
LKS Kamienica Polska - Czarni Starcza 0:4 (0:0)
2x Łukasz Nowak, Patryk Korzec, Janusz Kamiński
Jura Niegowa     - Pilica Koniecpol 3:4
- Kamil Nidziński, Kamil Rak, Dawid Banasiński, Paweł Nidziński
Orkan Rzerzęczyce - Unia Rędziny 1:3
Metal Rzeki Wielkie - Kmicic Kruszyna 1:2
Sparta Szczekociny - KS Złoty Potok 0:1
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Sokół Olsztyn 5:7

Junior Szarlejka - Orły Kusięta 4:1
Olimpia II Truskolasy - Płomień Lgota Mała 3:1

MKS II Myszków - GLKS Siedlec Duży 2:1
Polonia II Poraj - Warta Myszków 6:2
Warta II Mstów - Grom Poczesna 4:5
Mała Panew Cynków - KS Kotowice 3:2
Unia Masłońskie - Lelovia Lelów, niedziela, 28 października, 13:00

Promień Glinica - Liswarta Lisów 2:4 (1:0)
Patryk Płonka, Mateusz Brol - 3x Mateusz Korzekwa, Sławomir Góra
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin 2:2 (2:1)
- D.Bryś (rzut karny) i K.Dobosz
LKS Sieraków Śląski - Huragan Jezioro 2:0 (0:0)
2x Martin Brzezina
Płomień Przystajń - Błękitni Herby 6:1
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice 2:4
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów 0:7
Sparta II Lubliniec - LKS Hadra 4:1

Płomień Łagiewniki Wielkie - Unia Lubecko 2:7 (1:3)
2x S.Guzy, 2x A.Serwatka, Mat.Koza, M.Franciszczok oraz samobójcza.
Zieloni Zborowskie - Tajfun Harbułtowice 3:0 (1:0)
Mateusz Kubosz, Wojciech Gros (rzut karny), Grzegorz Roj
Rybak Ciasna - Płomień Borowe 1:0
Unia Lisowice     - Orzeł Pawonków 2:1
Victoria Strzebiń - Dragon Rusinowice 7:2
Promień II Glinica - LKS Wierzbie 2:0

Rysy Bukowina Tatrzańska - Gol Częstochowa 1:3

MKS Myszków - AKS Mikołów 1:1
Polonia Poraj - LKS Goczałkowice Zdrój 2:1
MTS Knurów - Stradom Częstochowa 0:4

Kmicic Częstochowa - MTS Knurów 10:3 (3:1)
2x Kamil Suliński, 2x Grzegorz Kędzierski, 2x Dawid Gierczak, Oskar Korbela, Daniel Przewiężlik, Paweł Marchewka, Damian Kraska (samobójcza) - Damian Kraska, Arkadiusz Suchiński, Grzegorz Górka.  



cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account