Znicz śrubuje rekord

  • Published in News

Porażka Skry, remis Rakowa. Pierwsi zakończyli długą passę domowych meczów bez przegranej. Raków nadal pozostaje bez porażki. Niesamowitą serię zwycięstw przedłużyli piłkarze Znicza, którzy bez strat przeszli A-klasę i teraz kontynuują ją w Lidze Okręgowej. W sumie jest to 38. zwycięstw z rzędu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 23.Wojciech Fabisiak, 2. Filip Modelski, 4.Kamil Wiktorski, 24.Mavroudís Bougaidis, 91.Paweł Oleksy, 41.Przemysław Płacheta, 7.Guga Palawandiszwili, 90.Adrian Rakowski (80’19.Michał Rzuchowski), 14.Chopi (74’70.Miłosz Kozak), 11.Łukasz Sierpina, 9.Grzegorz Goncerz (55’21.Kacper Kostorz).
Raków Częstochowa: 1.Michał Gliwa, 28.Arkadiusz Kasperkiewicz, 6.Andrzej Niewulis, 14.Kamil Kościelny, 13.Piotr Malinowski, 17.Petr Schwarz, 30.Miłosz Szczepański (84’21.Chidiebere Nwakali), 19.Marcin Listkowski, 11.Dariusz Formella (75’8.Adam Radwański), 23.Patryk Kun, 96.Sebastian Musiolik (78’32.Szymon Lewicki). Trener: Marek Papszun
Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
Żółte kartki: Palawandiszwili, Bougaidis, Kostorz - Niewulis, Musiolik, Radwański, Niewulis.
Czerwona kartka: Niewulis
Widzów: 2492.

Skra Częstochowa - Elana Toruń 1:2 (1:2)
Bramki:
0:1 31’Filip Kozłowski
1:1 34’Damian Nowak
1:2 39’Kordian Górka
Skra Częstochowa: 13.Mikołaj Biegański, 20.Wojciech Jurek, 27.Mariusz Holik, 29.Konrad Poprawa, 11.Karol Tomczyk, 5.Kamil Zalewski, 28.Michał Kieca (54’30.Sebastian Siwek), 22.Maciej Buławski, 26.Adam Olejnik, 23.Dawid Niedbała (81’8.Łukasz Kowalczyk), 9.Damian Nowak. Trener: Paweł Ściebura
Rezerwowi: 12.Łukasz Krzczuk, 6.Piotr Mastalerz, 10.Adrian Musiał, 16.Konrad Gerega, 25.Sławomir Ogłaza.
Elana Toruń: 33.Michał Nowak, 23.Jan Andrzejewski, 6.Patryk Urbański, 5.Maciej Felsch, 3.Kordian Górka, 17.Dominik Kościelniak (90’68.Kacper Jóźwicki), 18.Maciej Stefanowicz, 7.Artur Lenartowski, 20.Mateusz Stryjewski (72’10.Patryk Aleksandrowicz), 16.Krzysztof Wołkowicz (87’11.Damian Lenkiewicz), 15.Filip Kozłowski (90’24.Damian Zagórski). Trener: Rafał Górak
Rezerwowi: 1.Bartosz Mrozek, 4.Adam Dobosz, 22.Jakub Banach.
Sędziowali: Paweł Horożaniecki, Dominik Wrona, Jarosław Gałązka, Bartłomiej Szczecina.
Żółte kartki: Tomczyk - Stryjewski, Urbański, Kościelniak.
Widzów: 370.

MKS Myszków - Polonia Poraj 1:0
Unia Kosztowy - Zieloni Żarki 4:0
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie 4:0

Znicz Kłobuck - Liswarta Krzepice 3:0 (0:0)
Kamil Wojtyra, Konrad Skoczylas, Łazowski Krzysztof
Pogoń Kamyk - Warta Kamieńskie Młyny 1:1 (1:1)
Kacper Sukiennik - Kamil Pasternak
Warta Mstów - Lotnik Kościelec 2:2 (2:1)
Mateusz Kyzioł, Andrzej Bogucki - Krzysztof Małolepszy, Michał Gawron
Piast Przyrów     - Orzeł Psary/Babienica 5:2
Stradom Częstochowa - Amator Golce 0:3
Olimpia Truskolasy - MLKS Woźniki 2:4 (1:2)
Adrian Dymarek, Dawid Wojtyra - 2x Mateusz Malec, 2x Filip Jaworski
Gmina Kłomnice - Olimpia Huta Stara 5:2
Sparta Lubliniec - Unia Kalety 0:2
2x Adrian Golec
KS Panki - Orzeł Kiedrzyn 12:1

Victoria Częstochowa - Oksza Łobodno 3:2
Lot Konopiska - Alkas Aleksandria 2:1
Błękitni Libidza - Liswarta Popów 4:0 (2:0)
2x Daniel Kamiński, Łukasz Toborek, Mateusz Grzybowski
Ajaks Częstochowa - Naprzód Ostrowy 3:0 (2:0)
3x Alex Bednarek
Grom Cykarzew - Orlik Blachownia 2:1 (2:0)
2x Tomasz Kutak - Mariusz Błaszczyk
Płomień Czarny Las - Sokół Wręczyca Wielka 1:3 (0:1)
Oskar Czyż - 2x Dminik Grzyb, Wojciech Turek
Płomień Kuźnica Marianowa - Grom Miedźno 2:3

Start Soborzyce - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 7:1
LZS Mrzygłód - Orkan Rzerzęczyce 3:2 (0:1)
Adam Dąbrowski (samobójcza), Piotr Prusko, Mateusz Wosik - Adam Dąbrowski, Kamil Ołdakowski
Kmicic Kruszyna - Jura Niegowa 1:0 (0:0)
Łukasz Serwa
Sokół Olsztyn - LKS Kamienica Polska 0:0
Pilica Koniecpol - Czarni Starcza  1:5
Sparta Szczekociny - Metal Rzeki Wielkie 0:0
Unia Rędziny - KS Złoty Potok, wtorek, 9 października, 16:00

Orły Kusięta - Płomień Lgota Mała 3:1 (2:0)
2x Mateusz Pluta, Przemysław Purgal
Maraton Waleńczów - Pogoń Blachownia 4:2
Sparta Nowa Wieś - Junior Szarlejka, niedziela 1:0
Biała Gwiazda Krasice - Olimpia II Truskolasy 6:2
Polonia/Unia Widzów - Gmina II Kłomnice 2:3

Unia Masłońskie - Warta II Mstów 1:0
KS Kotowice -     MKS II Myszków 8:1
Grom Poczesna - Iskra Mokrzesz 1:1
Warta Myszków - GLKS Siedlec Duży 1:0
Lelovia Lelów - Polonia II Poraj 0:8

LKS Sieraków Śląski -     Sparta Tworóg 2:0 (2:0)
Martin Brzezina (karny), Mateusz Kinscher
Huragan Jezioro - Ruch Kochanowice 2:2 (1:2)
Łukasz Kaczmarzyk (karny), Maeusz Jelonek (karny) - Maciek Cebula, Rafał Dobrzyński
LKS Hadra - Promień Glinica 1:6 (1:3)
Andrzej Kachel - 2x Mateusz Brol, Patryk Płonka, Kamil Brol, Dawid Brol, Krystian Ptok.
Śląsk Koszęcin - Pokój Sadów 1:2 (0:2)
Dariusz Bryś - 2x Daniel Nowak
Jedność Boronów - Płomień Przystajń 2:0 (2:0)
Szymon Maruszczyk, Krzysztof Kowalikowski (karny)
Sparta II Lubliniec - Błękitni Herby (goście nie dojechali)
Liswarta Lisów - Mechanik Kochcice 3:1 (1:0)
2x Piotr Białas, Sławomir Gra (karny) - Dariusz Mizera (głową)

Dragon Rusinowice - Płomień Łagiewniki Wielkie 4:0
3x Przemysław Mandla, Sebastian Dziuk
Tajfun Harbułtowice - Rybak Ciasna 4:2
Unia Lubecko - Zieloni Zborowskie 1:1
Promień II Glinica - Victoria Strzebiń 1:3
LKS Wierzbie - Unia Lisowice 1:4
Orzeł Pawonków - Płomień Borowe goście nie dojechali

MKS Myszków - SWD II Wodzisław Śląski 0:0
Polonia Poraj     - MTS Knurów 6:1

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account