Dziadzia Giovanni Gooollll

  • Published in News

W sobotę padło wiele zaskakujących rezultatów. Skra po rzucie karnym dla gospodarzy straciła zwycięstwo w Rzeszowie. W IV Lidze cenną wygraną odnieśli Zieloni Żarki, ale nieoczekiwanie wysoko przegrała Polonia Poraj. Cenne wyjazdowe zwycięstwo odniosła Warta Mstów. W Miedźnie wysokiej porażki doznał Lot Konopiska.

Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1 (1:0)
Bramki:
1:0 43’Miłosz Szczepański
1:1 48’ Filip Burkhardt
2:1 62’Sebastian Musiolik
Raków Częstochowa: 1.Michał Gliwa, 28.Arkadiusz Kasperkiewicz, 6.Andrzej Niewulis, 14.Kamil Kościelny, 13.Piotr Malinowski (90’27.Daniel Bartl), 17.Petr Schwarz, 30.Miłosz Szczepański, 19.Marcin Listkowski (87’2.Tomáš Petrášek), 11.Dariusz Formella (76’26.Łukasz Góra), 23.Patryk Kun, 96.Sebastian Musiolik. Trener: Marek Papszun
Rezerwowi: 29.Jakub Szumski, 8.Adam Radwański, 9.Maciej Domański, 32.Szymon Lewicki.
Bytovia Bytów: 27.Andrzej Witan, 6.Jakub Kuzdra, 3.Łukasz Wróbel, 28.Maciej Dampc, 21.Dawid Witkowski (83’9.Gracjan Jaroch), 45.Arsenij Procyszyn (57’11.Maksymilian Hebel), 7.Sławomir Duda (46’18. Bartosz Wolski), 10.Juliusz Letniowski, 25.Filip Burkhardt, 77.Michał Jakóbowski, 14. Mateusz Kuzimski. Trener: Adrian Stawski
Rezerwowi: 1.Mateusz Oszmaniec, 4.Patryk Burzyński, 19.Kacper Chodyna, 20.Łukasz Wasiak.
Sędziowali: Zbigniew Dobrynin, Piotr Szubielski, Maciej Majewski i Albert Różycki.
Żółte kartki: Listkowski, Schwarz - Duda, Kuzdra, Letniowski.
Widzów: 2611.

Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 2:2 (1:1)
Bramki:
1:0 8’Sebastian Zalepa (głową)
1:1 44’Mariusz Holik (głową)
1:2 48’Damian Nowak
2:2 73’ Wadym Straszkewycz (karny)
Resovia Rzeszów: 98.Bartłomiej Banek, 19.Mirosław Kmiotek, 30.Sebastian Zalepa, 13.Bartłomiej Makowski (54’6.Radosław Adamski), 4.Rafał Mikulec, 10. Michał Ogrodnik (54’21.Paweł Hass), 8.Konrad Domoń, 7.Dariusz Frankiewicz, 14.Szymon Kaliniec, 3.Kamil Antonik (88’17. Szymon Feret), 27. Przemysław Pyrdek (68’9.Wadym Straszkewycz). Trener: Szymon Grabowski
Skra Częstochowa: 12.Łukasz Krzczuk, 20.Wojciech Jurek, 21.Adrian Błaszkiewicz, 27.Mariusz Holik, 24.Oktawian Obuchowski, 17.Krzysztof Napora, 26.Adam Olejnik, 5.Kamil Zalewski, 28.Michał Kieca (69’Piotr Nocoń), 23.Dawid Niedbała (68’Maciej Buławski), 9.Damian Nowak (90’Sebastian Siwek). Trener: Paweł Ściebura
Sędziowali: Sebastian Załęski, Marek Witoń, Łukasz Ryfa i Piotr Chojnacki.
Żółte kartki: Kaliniec, Kmiotek - Jurek, Napora, Błaszkiewicz, Obuchowski, Zalewski.

RKS Grodziec - Raków II Częstochowa 7:2 (4:0)
3x Bartosz Nawrocki, 2x Adam Baran, 2x Kamil Zalewski - Aleksander Theus, Adam Mesjasz
Zieloni Żarki - Szombierki Bytom 2:1 (1:1)
Jakub Machura, Marcin Brodziński - Mateusz Morys
Górnik Piaski - MKS Myszków 1:0 (0:0)
Arkadii Herasymov  
Polonia Poraj - Warta Zawiercie 1:5 (0:3)
Marcin Kowalski - 2x Jacek Jarnot, Damian Adamiecki, Fabian Klama i Marcin Smarzyński

Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy 0:1 (0:1)
Dawid Wojtyra
Warta Kamieńskie Młyny - Gmina Kłomnice 3:0 (0:0)
Sebastian Dudek, Kamil Kadłubek, Karol Klyta
Unia Kalety - Piast Przyrów 0:0
Orzeł Babienica/Psary - Warta Mstów 2:4
MLKS Woźniki - KS Panki 1:2
Olimpia Huta Stara - Znicz Kłobuck 0:5 (0:2)
4x Kamil Wojtyra, Maciej Wolski
Orzeł Kiedrzyn - Stradom Częstochowa 1:2 (0:1)
Miłosz Socha - Piotr Nowaczyk, Damian Dul
Amator Golce     - Sparta Lubliniec 4:0
Lotnik Kościelec - Pogoń Kamyk 4:0

Płomień Czarny Las - Victoria Częstochowa 2:1 (2:0)
Łukasz Stefański, Łukasz Kubica - Robert Grządziel
Grom Miedźno - Lot Konopiska 7:0 (4:0)
3x Krzysztof Kaczyński, 2x Krzysztof Smolarek oraz  Piotr Grygiel i Sylwester Miętkiewicz.
Sokół Wręczyca Wielka - Grom Cykarzew 0:1 (0:1)
Tomasz Jarczok
Orlik Blachownia - Ajaks Częstochowa 0:3 (0:2)
2x Kamil Jaros, Kacper Błachowicz
Alkas Aleksandria - Oksza Łobodno 2:1
Liswarta Popów - Płomień Kuźnica Marianowa 0:3 (0:2)
Mateusz Pasiuk, Dominik Dziadczyk i Daniel Klyta
Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza 4:1

Unia Rędziny - Czarni Starcza 1:0 (1:0)
Oskar Operacz
Pilica Koniecpol - Sparta Szczekociny 0:2 (0:1)
Sebastian Sułkiewicz, Damian Nowak
LKS Kamienica Polska - Kmicic Kruszyna 3:1 (1:0)
Marcel Dobosz, Bartosz Hacaś, Bartłomiej Dobosz - Oskar Małolepszy
Jura Niegowa - LZS Mrzygłód 3:3
Orkan Rzerzęczyce - Start Soborzyce 2:2     
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Metal Rzeki Wielkie 2:0 (2:0)
Mateusz Rak, Damian Mofina
KS Złoty Potok - Sokół Olsztyn, wtorek, 2 października, 17:00

Pogoń Blachownia - Orły Kusięta 0:3 (0:0)
2x Mateusz Pluta, Przemysław Jaksander
Płomień Lgota Mała - Polonia-Unia Widzów 3:1
Gmina II Kłomnice - Biała Gwiazda Krasice 0:1
Olimpia II Truskolasy - Sparta Nowa Wieś 1:1 (0:0)
Grzegorz Łebek - Marek Kasprzyk
Junior Szarlejka - Maraton Waleńczów 2:2 (2:1)
Mateusz Lipka, Bartosz Chudzik - Bartosz Pagacz, Tymoteusz Tekieli

GLKS Siedlec Duży - Grom Poczesna  1:5 (0:1)
Albert Krajewski - 2x Wojciech Rosa, Patryk Kamiński, Marcin Mrożek i Łukasz Malinowski
Iskra Mokrzesz - KS Kotowice 3:6 (1:2)
Kordian Bekus, Wojciech Suliga i Michał Bagnecki - 2x Paweł Maślanka, 2x Mateusz Fiuto, Wojciech Wiślak i Marcel Błachowicz(samobójcza)
MKS II Myszków - Lelovia Lelów 4:0 (1:0)
Mateusz Ginter, Szymon Zieliński, Mateusz Mucha (samobójcza), Karol Dziura (samobójcza)
Polonia II Poraj - Unia Masłońskie 1:3
Warta II Mstów - Mała Panew Cynków 1:2

Sparta Tworóg - Sparta II Lubliniec 0:6 (0:3)
3x Eryk Wesołowski, Roland Skolik, Rafał Markowski i Grzegorz Grzywna
Mechanik Kochcice - Jedność Boronów 0:2 (0:0)
Krzysztof Pietrek, Marcin Bąk
Promień Glinica - Huragan Jezioro 5:1 (0:1)
2x Mateusz Brol, 2x Bartłomiej Borszcz, Kamil Brol - Łukasz Kaczmarzyk
Ruch Kochanowice - LKS Sieraków Śląski 0:3
Płomień Przystajń - Śląsk Koszęcin 6:5
Pokój Sadów - LKS Hadra 11:1 (7:0)
5x Mateusz Rokosa, 4x Daniel Nowak, Mirosław Pietrzak i Szymon Kaczmarek - Sylwester Seliga
Liswarta Lisów - Błękitni Herby 6:1 (3:1)
3x Mateusz Korzekwa, 2x Kamil Josek, Przemysław Ledwoń - Marcin Chętkowski

Płomień Borowe - Dragon Rusinowice 3:4
4x Paweł Jendrzejczyk
Orzeł Pawonków - Unia Lubecko 2:1 (0:1)
Mikołaj Kuberski, Patryk Kaczmarzyk - Arkadiusz Serwatka
Płomień Łagiewniki Wielkie - Tajfun Harbułtowice 0:3
Rybak Ciasna - LKS Wierzbie 1:2 (1:1)
Joachim Poloczek, Sebastian Mroczek - Paweł Janiczek
Unia Lisowice     - Promień II Glinica 0:1 (0:1)
Patryk Płonka
Victoria Strzebiń - Zieloni Zborowskie 2:1 (2:0)
Adrian Richter, Patryk Musik - Kamil Lewański

ROW II Rybnik - Polonia Poraj 2:1
Czarni II Sosnowiec - Stradom Częstochowa 2:0 (0:0)
Klaudia Tobiczyk, Karolina Wieczorek
MTS Knurów - MKS Myszków 2:1

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account