Pięciu niepokonanych

W B-klasach tylko pięć zespołów nie zaznało goryczy porażki. W grupie pierwszej są to Sparta Nowa Wieś, która zamierza powrócić do A-klasy i rezerwy Gminy Kłomnice. W drugiej Unia Masłońskie, która bezskutecznie od kilku lat walczy o awans, spadkowicz z Cynkowa i niespodziewanie KS Kotowice, który cztery lata temu grał w A-klasie.

Junior Szarlejka - Pogoń Blachownia 3:1 (0:0)
Junior wykorzystał nadarzającą się okazję na pokonanie Pogoni Blachownia. Było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych Mateusza Głąb, którzy wcześniej zaliczyli dwa remisy z rezerwami Gminy Kłomnice i Olimpii Truskolasy. Pogoń po krótkiej przerwie wznowiła rozgrywki, ale wymaga trochę czasu na dotarcie się składu, a zadba o to doświadczony trener, Michał Kręblewski. Bramki dla zwycięzców zdobyli Bartosz Hłąd, Jakub Koćwin i w doliczonym czasie gry Bartosz Chudzik, dla przyjezdnych Robert Pasieka.
Sparta Nowa Wieś - Gmina II Kłomnice 2:2 (0:1)
Lider w ostatnich minutach uratował bezcenny remis, a duża w tym zasługa Dawida Turka, zdobywcy dwóch bramek. Ma on na koncie już sześć trafień i przewodzi w klasyfikacji strzelców. Doskonałe okazje zmarnowali Adrian Dewódzki, który chyba jeszcze do dziś zastanawia się jak mógł nie trafić z metra do bramki. Również Marek Kasprzyk nie zdołał wykorzystać strzału z „wapna”. Dla kłomniczan po dwóch kwadransach gola zdobył  Ernest Kuna, a podwyższył Patryk Zawodniak.
Biała Gwiazda Krasice - Płomień Lgota Mała 2:1 (1:0)
Krasiczanie wygrali drugi mecz na własnym obiekcie, a podopieczni Łukasza Ciecierskiego odnieśli drugą porażkę w delegacji. Pierwszą bramkę zdobył Tomasz Gęsiarz, który w barwach BGK zamierza zakończyć karierę, ale nadal zdobywa bramki. Podwyższył w 80.minucie Michał Mizgała, a w doliczonym czasie gry Krzysztof Knaś zdobył honorowego gola.
Polonia/Unia Widzów - Orły Kusięta 3:0 (0:0)
Polonia/Unia po raz pierwszy ograła przeciwnika na własnym obiekcie i wygrała drugi mecz z rzędu. Orły nadal pozostają bez zwycięstwa na wyjeździe. Po powrocie na obiekt w Kusiętach, stali się drużyną własnego boiska, gdzie jeszcze nie przegrali. Bramki dla widzowian strzelili Kamil Krzemiński, Jakub Król i Łukasz Wlazło.
Maraton Waleńczów     - Olimpia II Truskolasy 3:1 (0:1)
Spadkowicz z delegacji nie przywiózł jeszcze punktów, ale na własnym obiekcie jest bezbłędny. Trzy zwycięstwa dają czwartą pozycję, ale droga do awansu jeszcze bardzo daleka. Rezerwy Olimpii nadal pozostają bez sukcesu w delegacji. Pierwszą bramkę zdobył Robert Brzykcy, wyrównał Sebastian Najman, a dalsze bramki zdobyli Marcin Kacprzak i Bartosz Bodus.
Mała Panew Cynków - Polonia II Poraj 2:1 (1:1)
Grająca do tej pory bezbłędnie Mała Panew w 21.minucie straciła bramkę po strzale Aleksandra Góreckiego. Po dwudziestu minutach  gol Radosława Matyja zapewnił wyrównanie. Grzegorz Sierka po godzinie gry zapewnił podopiecznym Oskara Napory czwarte zwycięstwo w tych rozgrywkach. Cynkowianie mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Wartą Myszków.
Unia Masłońskie - MKS II Myszków 3:0 (0:0)
Lider dopiero w drugiej części pojedynku uporał się z rezerwami MKS-u. Dwie bramki zdobył Daniel Kozieł, a jedną dołożył Dawid Szecówka. Była to trzecia domowa wygrana podopiecznych Tomasza Duszy i czwarta w rozgrywkach. Myszkowianie jeszcze nie zdobyli punktów i zajmują ostatnią pozycję w tabeli.
Lelovia Lelów - Iskra Mokrzesz 1:2 (1:1)
Lelovia przegrała po raz pierwszy na swoim obiekcie. Dokonali tego piłkarze Iskry Mokrzesz, dla których była to pierwsza victoria na obcym obiekcie. Po dwóch porażkach sprawili swoim sympatykom nie lada niespodziankę. Jej sprawcami byli Maciej Wójcik i Łukasz Zębik. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Piotr Mróz.
KS Kotowice - GLKS Siedlec Duży 4:0 (1:0)
Wzmocnieni przed sezonem kotowiczanie stali się wymagającym rywalem. Jedyne punkty stracili w Lelovie w remisowym pojedynku z Lelovią, gdzie pewne zwycięstwo stracili w końcówce spotkania. Tym razem nie dali rywalom większych szans po bramkach Mateusza Wydrycha i Michała Surowiec, którzy po dwa razy pokonali bramkarza GLKS-u.
Grom Poczesna - Warta Myszków 3:0 (1:0)
Grom rozstrzygnął na swoją korzyść drugie spotkanie na swoim boisku. W drugiej kolejce pokonał Lelovię wygrywając 1:0 po bramce Jakuba Radka. Tym razem na listę strzelców wpisali się Patryk Kłoda, Mateusz Kaźmierczak i Kamil Mrożek. Warta w czterech rozegranych meczach zaliczyła „oczko” w starciu z Unią Masłońskie, a pozostałe pojedynki przegrała.