Zieloni nie przeszli Warty

  • Published in News

W rozegranym w piątek meczu IV Ligi Zieloni ulegli w Żarkach Warcie Zawiercie. Raków po raz piąty zagrał za trzy punkty i na zero z „tyłu”. Skra niestety przegrała, ale minimalnie, w Pruszkowie.

Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)
2x Szymon Lewicki

Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2:1 (2:0)
Mateusz Długołęcki, Paweł Tarnowski - Maciej Buławski

Zieloni Żarki - Warta Zawiercie 0:2
2x Marcin Smarzyński
Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 4:1 (3:1)
Maciej Wolny, Daniel Jacenik, Daniel Kowalski, Konrad Jakubczyk - Adam Mesjasz
Sarmacja Będzin - MKS Myszków 0:0
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj 0:0

Sparta Lubliniec - Gmina Kłomnice 5:2
Unia Kalety - Warta Kamieńskie Młyny 1:1
Orzeł Psary/Babienica - Amator Golce 2:2 (1:0)
Piotr Klabis, Marcin Żmuda - Adam Kąkol (sam), Michał Wróblewski
Lotnik Kościelec - Orzeł Kiedrzyn 2:2 (2:0)
Pogoń Kamyk - MLKS Woźniki 2:1
Warta Mstów - Liswarta Krzepice 1:1 (0:0)
Michał Kowalczyk - Grzegorz Noga
Piast Przyrów - Olimpia Huta Stara 3:2
Stradom Częstochowa - Znicz Kłobuck 1:2
KS Panki - Olimpia Truskolasy 2:2

Ajaks Częstochowa - Victoria Częstochowa 3:1 (1:0)
Tomasz Stachera, Alex Bednarek, Kamil Kasztelan - Bartłomiej Ciura
Grom Cykarzew - Błękitni Libidza 2:1 (0:0)
Tomasz Jarczok, Tomasz Kutak - Mateusz Traczyk
Płomień Czarny Las - Płomień Kuźnica Marianowa 3:1 (2:1)
Rafał, Łukasz, Tomasz Stefańscy - Marcin Gajda
Sokół Wręczyca Wielka - Lot Konopiska 4:5
Orlik Blachownia - Oksza Łobodno 0:6 (0:3)
2x Damian Turek, Sebastian Turek, Tomasz Turek, Tomasz Górnik, Kacper Barzak
Liswarta Popów - Grom Miedźno 1:2
Naprzód Ostrowy - Alkas Aleksandria 1:1

Sokół Olsztyn - Sparta Szczekociny 2:0 (2:0)
Piotr Jabłoński, Mateusz Zębik
Unia Rędziny - Kmicic Kruszyna 3:0
Pilica Koniecpol - LZS Mrzygłód 0:6 (0:2)
3x Piotr Prusko, Mateusz Wosik, Przemysław Malczewski, Dawid Kierzkowski
KS Złoty Potok - Metal Rzeki Wielkie 3:3
LKS Kamienica Polska - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:1 (2:1)
2x Przemysław Sikora, Bartosz Hacaś, Radosław Karasiński, Damian Woźniak - Przemysław Rak
Start Soborzyce - Czarni Starcza 0:5
Jura Niegowa - Orkan Rzerzęczyce 1:1

Gmina II Kłomnice - Olimpia II Truskolasy 6:0
Polonia/Unia Widzów - Sparta Nowa Wieś 1:3
Orły Kusięta - Maraton Waleńczów 2:0
Płomień Lgota Mała - Junior Szarlejka 2:1
Pogoń Blachownia - Biała Gwiazda Krasice 3:4

Grom Poczesna - Lelovia Lelów 1:0
Warta Myszków - Unia Masłońskie 1:1
GLKS Siedlec Duży - Mała Panew Cynków 1:3
Iskra Mokrzesz - Warta II Mstów 4:1
MKS II Myszków - Polonia II Poraj 1:2

Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby 0:4 (0:2)
3x Marcin Chętkowski, Daniel Beim
Jedność Boronów - LKS Hadra 13:0
Mechanik Kochcice - LKS Sieraków Śląski 0:0
Promień Glinica - Ruch Kochanowice 2:3
Płomień Przystajń - Sparta II Lubliniec 0:3
Pokój Sadów - Sparta Tworóg 4:0
Liswarta Lisów - Huragan Jezioro, przełożony na 18 listopada, 14:00

Tajfun Harbułtowice - Unia Lubecko 3:2
Dragon Rusinowice - LKS Wierzbie 1:3
Orzeł Pawonków - Promień II Glinica 6:1
Płomień Borowe - Zieloni Zborowskie 3:3
Płomień Łagiewniki Wielkie - Victoria Strzebiń 3:5
Rybak Ciasna - Unia Lisowice 0:3

Stradom Częstochowa - LKS Goczałkowice Zdrój 4:0
Polonia Tychy - Polonia Poraj 0:5
Czarni II Sosnowiec - MKS Myszków 2:0

cz-piłka.pl, foto: Grzegorz Przygodziński

Log in or create an account