Falstart B-klasy

  • Published in News

W B-klasie rozgrywki rozpoczęły się również na raty. Nie zdołały zadebiutować nowe zespoły z Poraja oraz spadkowicze z Szarlejki i Cynkowa. Miejmy nadzieję, że kolejne rundy przebiegną bez dodatkowych atrakcji.

Maraton Waleńczów - Polonia/Unia Widzów 2:1
Z wiadomych przyczyn mecz odbył się bez udziału sędziów i w związku z tym wywołał wiele kontrowersji. Wygrali gospodarze po bramkach Bartosza Pagacza i Bartosza Smorąga. Honorowego gola zdobył Kamil Krzemiński.
Sparta Nowa Wieś - Biała Gwiazda Krasice 2:1 (1:1)
W Nowej Wsi na rozjemcę wybrano zawodnika Sparty, posiadającego uprawnienia sędziowskie, Piotra Podkarczemnego, a na jego pomocników osoby z Krasic. Bramki dla zwycięzców zdobyli Marek Kasprzyk z rzutu karnego oraz Konrad Mędrek, dla gości trafił Patryk Chmielarz. Udany debiut na ławce trenerskiej zaliczył Piotr Zroślak, który wcześniej szkolił młodzież w Konopiskach i Wręczycy Wielkiej.
Gmina II Kłomnice - Pogoń Blachownia 9:1
Pierwszym liderem rozgrywek B-klasy grupy pierwszej zostały rezerwy Gminy Kłomnice. Trzy bramki zdobył Andrzej Karmazin, który został liderem w klasyfikacji strzelców, dwie Przemysław Misiewicz oraz po jednej Maciej Szymczyk, Sebastian Wrzalik, Patryk Zawodniak i Kordian Gonera. Jedynego gola dla reaktywowanej Pogoni strzelił Albert Kasprzyk.
Unia Masłońskie - Grom Poczesna 4:1 (3:1)
W Unii spore zmiany i prawdopodobnie na lepsze. Odeszła część zawodników, która zasiliła utworzone rezerwy Polonii Poraj, doszli między innymi Dominik Nietresta i Dominik Szecówka, którzy otworzyli wynik spotkania. Pozostałe dwie bramki zdobyli Dariusz Wróbel i Michał Lupa. Dla drużyny gości strzelił Jakub Radek.
Warta II Mstów - GLKS Siedlec Duży 3:0
Lelovia Lelów - KS Kotowice 3:3
Junior Szarlejka - Orły Kusięta, przełożony na 27 października, 14:00
Olimpia II Truskolasy - Płomień Lgota Mała, przełożony na 28 października, 14:00
Polonia II Poraj - Iskra Mokrzesz, przełożony na 11.listopada, 17.00.
Mała Panew Cynków - Warta Myszków, przełożony na 18.listopada, 14.00.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account