Raków przygotowuje się do CLJ

  • Published in News

Młodzi piłkarze Rakowa Częstochowa U15 (rocznik 2004) w czwartek, 26. lipca, rozpoczną  przygotowania do nowego sezonu i występów w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni trenera Łukasza Stawickiego i II trenera, Adama Studnickiego, który zastąpił na tym stanowisku Pawła Puchałę, 18. sierpnia rozegrają swój pierwszy mecz na szczeblu centralnym.

Zespół z ulicy Limanowskiego, po treningach na własnych obiektach w pierwszej fazie okresu przygotowawczego, uda się na zgrupowanie do zakopiańskiego Ośrodka API, gdzie będzie szlifował swoją formę przed nowym sezonem. Oprócz jednostek treningowych i testów motorycznych sztab szkoleniowy zaplanował dwa mecze kontrolne, które odbędą się podczas obozu pod Giewontem. Rywalami czerwono – niebieskich będą drużyny MOP Białystok oraz Dunajec Nowy Sącz. Po powrocie przez tydzień będą przygotowywać się na własnych obiektach i debiut w CLJ, bo przypomnijmy, że w zeszłym sezonie z powodzeniem rywalizował starszy rocznik 2003 podopiecznych trenerów Filipa Raczkowskiego i Łukasza Tomczyka. Tym samym zapewnili młodszym kolegom możliwość kontynuowania gry w tych rozgrywkach. Beniaminkami będą Rozwój Katowice i FC Wrocław Academy, którzy wygrali swoje mecze barażowe odpowiednio z OKS Olesno oraz Wartą Gorzów Wielkopolski.
Centralna Liga Juniorów U15 Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin,Śląsk Wrocław, Podbeskidzie Bielsko - Biała, Odra Opole,Miedź Legnica,  Rozwój Katowice (beniaminek), FC Wrocław Academy (beniaminek).

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account