Piłkarze Rakowa podnieśli przyłbice

  • Published in News

W amfiteatrze zlokalizowanym na Promenadzie im. Czesława Niemena, po dwóch rozegranych wcześniej spotkaniach, pojawiła się ekipa Marka Papszuna, która zaprezentowała się zebranym kibicom. Już za tydzień wznowią rozgrywki pojedynkiem przy Limanowskiego z Puszczą Niepołomice.

Podczas prezentacji pożegnano trenerów Rakowa związanych z tym klubem na dobre i na złe od zawsze. Wręczono im pamiątkowe podziękowania i zapewniano, że drzwi Rakowa są dla nich otwarte. Sadząc jednak z ich min nie bardzo wierzyli w zapewnienia prezesa Krzysztofa Kołaczyka.
Po raz pierwszy zaprezentowano publicznie jak ma wyglądać stadion Rakowa po modernizacji. Projektant obiektu przy Limanowskiego, Artur Grodziński,  omówił plany modernizacji, określił przypuszczalny koszt (30.mln.zł.) i termin zakończenia inwestycji (30.czerwca 2020.roku). Kibice przyjęli to z zadowoleniem i z wielkimi nadziejami, ale poza akceptacją projektu przez PZPN reszta pozostaje jeszcze w fazie ustaleń i dogrywania szczegółów.


Kibice z niecierpliwością czekali na pojawienie się piłkarzy, którzy powalczą w tym sezonie o awans do Ekstraklasy. Ci zajechali pod scenę „piętrusem” jeżdżącym  po ulicach miasta z turystami i zaprezentowali się kibicom. W ramach oprawy przygotowanej przez sympatyków czerwono-niebieskich zapłonęły race, zaczęły się wspólne śpiewy, a piłkarze odwdzięczyli się zaproszeniami na sobotni mecz z Puszczą Niepołomice.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account