Tajne łamane przez poufne

  • Published in News

Rozegrany w Brzegu, w połowie drogi między Legnicą a Częstochową, mecz był zamknięty dla kibiców i mediów. Trenerzy nie podali nawet składów i strzelców bramek. Niebawem zobaczymy co mieli do ukrycia. Wszystko i tak zweryfikuje boisko.  Udało się ustalić wynik konfrontacji 1:1 (1:0). Bramki zdobyli Fabian Piasecki i Dariusz Formella.

Rafał Tkaczyk został nowym szkoleniowcem Płomienia Czarny Las. Zastąpił on na tym stanowisku Michała Lelonka, który po roku pracy w Czarnym Lesie musiał zrezygnować z prowadzenia Płomienia. Zajęcia z nowym trenerem odbyły się w czwartek i było na nich 17. zawodników. - Trzon drużyny pozostał, jeżeli nastąpią zmiany, to raczej tylko kosmetyczne - powiedział Łukasz Stefański.  

Przemysław Chobot nowym trenerem Sokoła Olsztyn. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Krawczyka. Zajęcia rozpoczną się już za tydzień. - Przez rok odpocząłem od piłki i teraz z dużymi nadziejami rozpocznę pracę w Olsztynie. Logistycznie Olsztyn jest dla mnie wymarzonym miejscem, świetna baza i doskonali zawodnicy. Sokół przez wiele sezonów dobijał się do Ligi Okręgowej, ale ciągle czegoś brakowało. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy to „coś” i uzyskamy promocję - powiedziała Przemysław Chobot.

Wychowanek Liswarty Krzepice, Przemysław Mońka, przedłużył kontrakt z Rozwojem Katowice. Umowa obowiązuje do 30. czerwca 2020 roku. Był gracz Rakowa w minionym sezonie zagrał w 30 meczach II ligi i strzelił dwa gole. Występuje wspólnie z innym byłym zawodnikiem czerwono-niebieskich, Tomaszem Wróblem.

Karol Jaksik, wychowanek Jedności Boronów i gracz Sparty Lubliniec, podpisał z Górnikiem Zabrze swój pierwszy profesjonalny kontrakt, wziął udział w przedsezonowej prezentacji drużyny i został zgłoszony do oficjalnych rozgrywek. 19-letni boronowianin podpisał z Górnikiem roczną umowę z możliwością przedłużenia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account