Sensacja w Żarkach

  • Published in News

Olimpia Truskolasy stała się katem liderów. Tydzień temu pokonała Orła Kiedrzyn, a w sobotę rozprawiła się z liderem, Zielonymi Żarki. Do Olsztyna na mecz nie dojechali goście z Cynkowa.

Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Adam Czerkas - Dominik Kun

Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa, wtorek, 5 czerwca, 18:00

MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice 2:1 (1:0)
2x Piotr Andrzejewski - Dawid Hewlik
Ruch Radzionków - Sparta Lubliniec 1:1 (0:0)
Andrzej Piecuch - Maksym Kravets
Szombierki Bytom - Polonia Poraj 2:2
Raków II Częstochowa - Polonia Łaziska Górne 1:7


Zieloni Żarki - Olimpia Truskolasy 1:2 (0:1)
Kamil Kurpios - Dawid Wojtyra (k), Marcin Zalewski
MLKS Woźniki - Płomień Kuźnica Marianowa 3:1
LZS Mrzygłód - Amator Golce 3:1
Stradom Częstochowa - Jedność Boronów 2:1
Lotnik Kościelec - KS Panki 2:2 (1:2)
Bartłomiej Małolepszy, Damian Kotas - Tomasz Pasieka, Dawid Świtała 
Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice 2:3 (1:0)
Denys Dushkin, Maciej Wolski - 2x Tomasz Kowalczyk, Krystian Jasnos (samobój)
Orzeł Psary/Babienica - Pogoń Kamyk 3:2 (1:1)
Marcin Żmuda, Adam Młynek, Krzysztof Glafik - Konrad Nowak, Filip Stelmach
Victoria Częstochowa - Warta Mstów 1:4 (1:4)
Piotr Lenartowski - 2x Andrzej Bogucki, Michał Kowalczyk, Adrian Jura
Sparta Szczekociny - Warta Kamieńskie Młyny 2:0


Maraton Waleńczów - Junior Szarlejka 6:1 (2:0)
2x Jacek Przygoda, 2x Bartosz Pagacz, Mateusz Sośniak, Marcin Kacprzak
Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy 3:2 (1:1)
Rafał Kudroń, Tomasz Turek, Mateusz Ściebura - Dominik Kobyłkiewicz, Bartosz Jędrczak
Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza 2:1 (1:1)
Krzysztof Wesołowski, Tomasz Stefański - Mateusz Traczyk
Orlik Blachownia - Grom Cykarzew 3:3 (2:1)
- Tomasz Kutak, Mariusz Gębski, Jakub Bobel
Alkas Aleksandria - Grom Miedźno 2:6 (0:3)
Mateusz Dudek, Adrian Posmyk - 2x Tomasz Żurek, 2x Marcin Szewczyk, Sylwester Miętkiewicz, Piotr Morawiec
Znicz Kłobuck - Liswarta Krzepice 3:1 (1:1)
Karol Kasprzyk, Krzysztof Łazowski, Kamil Wojtyra - Mateusz Spaczyński
Sokół Wręczyca Wielka - Liswarta Popów 7:0 (2:0)
4x Jakub Skoczek, 3x Mariusz Stelmaszczyk

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Piast Przyrów 0:4 (0:1)
Norbert Biniek, Kamil Smoleń, Mateusz i Bartłomiej Wiśniewski
Orkan Rzerzęczyce - Pilica Koniecpol 4:0 (1:0)
Bartłomiej Rak, Mateusz Mielczarek, Dominik Wołek, Jakub Jędrzejczak
Olimpia Huta Stara - Jura Niegowa 5:2
2x Marek Błaszak, Krzysztof Pietrzykowski, Maciej Bilski, Michał Sitek - Łukasz Będkowski, Damian Kusaj
KS Złoty Potok - Czarni Starcza 2:1 (1:0)
Sebastian Ostalski, Daniel Błaszczyk (samobój) - Patryk Jędrzejczyk
Unia Rędziny - LKS Kamienica Polska 5:2 (2:0)
2x Marcin Kawecki, Michał Malczewski, Mateusz Mateja, Damian Niezgoda - Cyprian Neugebauer, Arkadiusz Nitecki
Kmicic Kruszyna - Sparta Siedlec Duży 3:0 (v.o.)
Sokół Olsztyn - Mała Panew Cynków 3:0 (v.o.)

Sparta Nowa Wieś - Metal Rzeki Wielkie 4:3 (2:2)
3x Marek Kasprzyk, Krzysztof Warzyszyński - 2x Marcel Mielczarek, Łukasz Kowalczyk
Polonia/Unia Widzów - Płomień Lgota Mała 3:0 (3:0)
Ernest Kuna, Konrad Stajszczak, Konrad Organa
Biała Gwiazda Krasice - Znicz II Kłobuck 3:1
Kamil Boral, Maciej Boral, Michał Mizgała -
Iskra Mokrzesz - Start Soborzyce 2:6
2x Kamil Sztymala, 2x Artur Mysłek, Sebastian Łopuszyński, Wojciech Wodzisławski -
Olimpia II Truskolasy - Warta Zawada 6:0 (2:0)
3x Bartosz Sowa, 2x Dominik Korzekwa, Bartłomiej Kurzacz

KS Kotowice - Lot Konopiska 1:9
Grom Poczesna - Ajaks Częstochowa 0:6
Orły Kusięta - MKS II Myszków 5:2
Lelovia Lelów - Unia Masłońskie 0:2 (0:1)
2x Kamil Kozieł

Unia Kalety - Błękitni Herby 15:1 (7:1)
7x Arnold Imiołczyk, 2x Sebastian Starczewski, 2x Adrian Golec, Dawid Różański, Mariusz Urbańczyk, Michał Bambynek, Dawid Baron - Bartłomiej Imach
Rybak Ciasna - LKS Sieraków Śląski 2:5 (1:4)
Joachim Poloczek, Daniel Jenszczok - 3x Kamil Wiechoczek, Kamil Pietrucha, Mateusz Kinscher
Pokój Sadów - Promień Glinica 2:2 (0:1)
Przemysław Janik, Marcin Cieślik - 2x Jarosław Nahajowski
Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 3:0
Sparta Tworóg - Płomień Przystajń 0:1 (0:1)
Piotr Matyja
Orzeł Pawonków - Liswarta Lisów 0:5 (0:0)
3x Mateusz Korzekwa, Kajetan Kmieć, Tomasz Białas
Sparta II Lubliniec - Huragan Jezioro 1:3

Zieloni Zborowskie - Victoria Strzebiń 0:4 (0:2)
Patryk Musik, Patryk Płonka, Miłosz Uschnast, Dawid Musik
Śląsk Koszęcin - LKS Hadra 0:3
2x Sylwester Seliga, Łukasz Tyniec
Unia Lisowice - Dragon Rusinowice 1:3 (1:0)
Bartosz Kaczmarzyk - 2x Przemysław Mandla, Marcin Mandla
Tajfun Harbułtowice - LKS Wierzbie 0:0
Promień II Glinica - Płomień Łagiewniki Wielkie 2:0 (1:0)
Michał Pietrzyk, Łukasz Małczak
Unia Lubecko - LKS Droniowice 3:0 (v.o.)

Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj 1:3
Polonia Tychy - MKS Myszków 0:0
UKS Gamów - MKS Myszków 0:3 (v.o.)

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account