Znicz w „Okręgówce”

Zwycięstwem nad Błękitnymi Libidza piłkarze Znicza Kłobuck przypieczętowali awans do Ligi Okręgowej. Polał się szampan, a piłkarze w geście tryumfu odtańczyli swój taniec radości i podziękowali swoim najwierniejszym kibicom. Wiele powodów do zadowolenia mieli w Lubinie podopieczni Pawła Ściebury po pokonaniu rezerw Zagłębia.

GKS Tychy - Raków Częstochowa, niedziela, 14 maja, 18:00

Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa 2:3 (0:2)
2x karny Martin Nešpor - 2x Daniel Rumin, Adrian Błaszkiewicz

MKS Myszków - Piast II Gliwice 7:1
2x Piotr Andrzejewski, 2x Michał Bobryk, Karol Pstuś, Jakub Sołdecki i Jarosław Bąk
Polonia Łaziska Górne - Sparta Lubliniec 7:2 (4:1)
Damian Kosiński, Maksym Kravets
Górnik Piaski - Polonia Poraj 1:0
Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 1:6

Orzeł Kiedrzyn - Amator Golce 8:3 (3:2)
4x Maciej Wolski, 3x Jan Gładysz, Denys Dushkin - 2x Dawid Jelonek, Bartosz Bartelak
MLKS Woźniki - Stradom Częstochowa 2:2 (0:2)
Lotnik Kościelec - LZS Mrzygłód 7:2 (1:2)
3x Piotr Jabłoński, 2x Damian Kotas, Krzysztof Małolepszy i Tomasz Żydek
Zieloni Żarki - Płomień Kuźnica Marianowa 6:1 (2:1)
Orzeł Psary/Babienica - Jedność Boronów 3:0 (1:0)
Victoria Częstochowa - Olimpia Truskolasy 1:2 (0:0)
Sebastian Radecki - 2x Marcin Zalewski
Warta Mstów - Gmina Kłomnice 5:4 (1:1)
2x Damian Kowalczyk, Krzysztof Pijor, Marcel Morawiak, Michał Maciejczyk - Mateusz Perliński, Jakub Koza, Kacper Łysakowski, Michał Ogończyk
Warta Kamieńskie Młyny - Pogoń Kamyk 0:2 (0:0)
Tomasz Piątkiewicz, Konrad Nowak
Sparta Szczekociny - KS Panki 3:3

Błękitni Libidza - Znicz Kłobuck 0:6 (0:2)
3x Kamil Wojtyra oraz Łukasz Kmieć, Karol Kasprzyk i Krzysztof Łazowski
Liswarta Krzepice - Maraton Waleńczów 9:0 (2:0)
2x Kacper Nagłowski, 2x Rafał Kasprzak, 2x Grzegorz Noga, Jakub Chrzan, Maciej Pilśniak, Jakub Krakowiak.
Grom Miedźno - Liswarta Popów 1:1 (0:1)
Marcin Szewczyk - Arkadiusz Kawka
Grom Cykarzew - Sokół Wręczyca Wielka 5:2
4x Tomasz Kutak, Mariusz Gębski (k) -
Junior Szarlejka - Orlik Blachownia 0:3 (0:2)
2x Adrian Szymański, Kamil Pajtaś
Oksza Łobodno - Płomień Czarny Las 2:1
Naprzód Ostrowy - Alkas Aleksandria 4:1

Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska 1:0 (0:0)
Janusz Kamiński
Jura Niegowa - Unia Rędziny 1:0
Cyprian Czyż
Pilica Koniecpol - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 0:1 (0:1)
Jakub Dura
Mała Panew Cynków - Olimpia Huta Stara 1:4 (1:1)
Rafał Dworaczek (k) - 2x Paweł Kowalczyk, Krzysztof Pietrzykowski, Kamil Zasępa
Kmicic Kruszyna - Orkan Rzerzęczyce 5:1 (3:1)
Piast Przyrów - Sokół Olsztyn 2:1
Sparta Siedlec Duży - KS Złoty Potok 0:3 (v.o.)

Start Soborzyce - Metal Rzeki Wielkie 2:1 (1:1)
Hubert Wodzisławski, Tomasz Piekacz - Damian Woch
Polonia/Unia Widzów - Iskra Mokrzesz 5:1 (1:0)
Konrad Organa, Dawid Kępa, Erest Kuna, Kamil Krzemiński, Konrad Stajszczak - Michał Bajor
Płomień Lgota Mała - Sparta Nowa Wieś 2:4 (1:0)
Warta Zawada - Znicz II Kłobuck 1:5
Olimpia II Truskolasy - Biała Gwiazda Krasice 4:3

MKS II Myszków - Lelovia Lelów 2:2
Ajaks Częstochowa - Unia Masłońskie 0:0
Warta Myszków - KS Kotowice 2:2
Orły Kusięta - Grom Poczesna 3:2

Unia Kalety - Pokój Sadów 2:0 (1:0)
Arnold Imiołczyk, Michał Bambynek
Sparta II Lubliniec - Promień Glinica 1:1
Huragan Jezioro - Mechanik Kochcice 2:1
Patryk Mańka, Łukasz Kaczmarzyk -
Ruch Kochanowice - Rybak Ciasna 3:0
Sparta Tworóg - Błękitni Herby 3:1
Orzeł Pawonków - LKS Sieraków Śląski 1:3
Liswarta Lisów - Płomień Przystajń 2:2

Tajfun Harbułtowice - LKS Hadra 1:1
- Sylwester Seliga
Śląsk Koszęcin – Unia Lubecko 4:0
Unia Lisowice - Płomień Borowe 7:0
Zieloni Zborowskie - Dragon Rusinowice 0:3
Płomień Łagiewniki Wielkie - LKS Wierzbie 3:2
Victoria Strzebiń - LKS Droniowice 3:0 (v.o.)

Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta 3:1 (2:0)
Oliwia Pająk, Natalia Klyta, Patrycja Falborska -

Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2:2
Górnik Bobrowniki Śląskie - Stradom Częstochowa 0:5
UKS Gamów - Polonia Poraj 0:3 (v.o.)

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account