Raków na antenie TV

  • Published in News

Najważniejsze spotkanie drużyn z naszego regionu zostanie rozegrane w niedzielę przy Limanowskiego. Raków będzie podejmował Chrobrego Głogów i będzie można obejrzeć ten pojedynek również na antenie Polsatu Sport. Skra niestety wróciła na tarczy z Zabrza. Również nasi czwartoligowcy nie będą mile wspominać XX rundy.

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:3 (0:2)
Andrzej Niewulis -

Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa 3:1 (1:0)
- Piotr Nocoń

Warta Zawiercie - Sparta Lubliniec 2:1
Sarmacja Będzin - Polonia Poraj 4:0
Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa 6:1 (3:1)
- Dominik Kurek
MKS Myszków - RKS Grodziec 1:1

MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn 2:4 (0:2)
2x Adrian Sieradzki - 2x Maciej Wolski, Mateusz Teodorczyk, Cezary Mazurkiewicz
Orzeł Babienica/Psary - Zieloni Żarki 1:3 (1:2)
Marcin Żmuda - 2x Bartosz Zachara, Bartosz Gliński
Victoria Częstochowa - Stradom Częstochowa 0:2 (0:1)
Maciej Malinowski, Michał Kaczmarczyk
Warta Mstów - LZS Mrzygłód 0:0
Pogoń Kamyk - Amator Golce 2:0 (1:0)
Damian Skoczylas, Konrad Skoczylas
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów 1:0 (1:0)
Tomasz Kowalczyk
Olimpia Truskolasy - KS Panki 0:0
Warta Kamieńskie Młyny - Płomień Kuźnica Marianowa 6:1 (3:1)
2x Damian Daniel, 2x Michał Zych, Karol Klyta, Kamil Pasternak - Dawid Gierczak
Sparta Szczekociny - Lotnik Kościelec 0:5

Błękitni Libidza - Grom Miedźno 2:0 (0:0)
Michał Bugaj, Dominik Bugaj
Grom Cykarzew - Maraton Waleńczów 3:1 (1:1)
2x Tomasz Kutak, Mariusz Gębski - Marcin Kasprzak
Naprzód Ostrowy - Liswarta Krzepice 1:4 (1:2)
Bartosz Jędrczak - 2x Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Mateusz Mońka
Junior Szarlejka - Liswarta Popów 0:1 (0:1)
Michał Różański
Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca Wielka 3:0 (2:0)
2x Rafał Kudroń, Przemysław Zielonka
Płomień Czarny Las - Znicz Kłobuck 0:4
2x Kamil Wojtyra, Jakub Juszczyk, Karol Kasprzyk
Orlik Blachownia - Alkas Aleksandria 0:1 (0:0)
Mateusz Dudek

Pilica Koniecpol - Czarni Starcza 0:2 (0:1)
Patryk Pijet, Łukasz Krzyczmanik
Sparta Siedlec Duży - Piast Przyrów 0:3 (v.o.)
Mała Panew Cynków - LKS Kamienica Polska 2:1 (0:0)
2x Bartosz Kocznur - Dariusz Madejski
Kmicic Kruszyna - Unia Rędziny 0:2 (0:0)
Paweł Malczewski, Dariusz Kawecki
Orkan Rzerzęczyce - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:3 (2:2)
3x Bartłomiej Rak, Jakub Jędrzejczak, Mateusz Rak (sam) - Jakub Dura, Przemysław Rak, Krzysztof Łągiewka
Olimpia Huta Stara - KS Złoty Potok,  2:0 (2:0)
Mariusz Kuziorowicz, Krzysztof Pietrzykowski
Jura Niegowa - Sokół Olsztyn 2:1

Start Soborzyce - Olimpia II Truskolasy 7:1
Warta Zawada - Znicz II Kłobuck 2:5 (0:2)
Dawid Groszek, Jakub Posak - Tomasz Kowalik, 2x Bartosz Smorąg, Dawid Idasz, Patryk Biernacki
Sparta Nowa Wieś - Metal Rzeki Wielkie 1:6
Płomień Lgota Mała - Iskra Mokrzesz 1:4 (0:1)
Michał Piechowicz - Przemysław Jędrzejczyk, Kordian Bekus, Mateusz Weżgowiec, Łukasz Zębik
Biała Gwiazda Krasice - Polonia/Unia Widzów 2:1 (1:0)
Michał Mizgała, Kamil Boral

Lot Konopiska - Lelovia Lelów 1:0
Warta Myszków - Unia Masłońskie 1:4 (1:3)
Karol Gałus - Patryk Skoczyński, Daniel Kozieł, Dawid Szecówka, Konrad Noszczyk
Orły Kusięta - MKS II Myszków 1:3 (0:0)
Łukasz Pala - Dominik Ociepa, Daniel Piżuch, Damian Wojtasik
Grom Poczesna - KS Kotowice 2:1

Mechanik Kochcice - LKS Sieraków Śląski 4:0 (1:0)
Szymon Strzoda, Mateusz Leszczyński, 2x Dariusz Mizera
Promień Glinica - Unia Kalety 0:3 (0:2)
Roland Płonka, Adrian Golec, Arnold Imiołczyk
Błękitni Herby - Płomień Przystajń 1:2 (0:1)
Bartosz Pasieka - Piotr Matyja, Przemysław Sadziak
Ruch Kochanowice - Sparta II Lubliniec 3:2 (2:0)
2x Marek Kosa, Adam Gajderowicz - 2x Szymon Kasprzak
Sparta Tworóg - Orzeł Pawonków 0:0
Rybak Ciasna - Liswarta Lisów 2:6 (0:3)
Kamil Biernacki, Krzysztof Poloczek - 3x Kajetan Kmieć, 2x Bartłomiej Gajda, Piotr Białas
Pokój Sadów - Huragan Jezioro 5:2 (2:1)
3x Damian Michna, Paweł Borosz, Karol Greupner - 2x Dawid Greliński

LKS Hadra - LKS Wierzbie 5:1 (1:0)
3x Patryk Wołowczyk, 2x Sylwester Seliga - Piotr Szejok
Płomień Borowe - Płomień Łagiewniki Wielkie 7:0
Unia Lubecko Zieloni Zborowskie 2:4
Unia Lisowice - Victoria Strzebiń 2:3
Tajfun Harbułtowice - Promień II Glinica 0:4

Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec 3:1
SWD II Wodzisław Śląski - Stradom Częstochowa 6:0
ROW II Rybnik - MKS Myszków 2:0

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account