Porażki Rakowa i Skry

  • Published in News

Rozgrywki ligowe zainaugurowały na wyjazdach Raków i Skra, niestety bez sukcesów. Rozegrano ćwierćfinały Pucharu Polski. Za tydzień na boiska wybiegną zawodniczki III ligi kobiet oraz czwartoligowcy i piłkarze B-klasy częstochowskiej.

GKS Katowice - Raków Częstochowa 2:1 (2:0)
2x Wojciech Kędziora - Andrzej Niewulis
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa 3:1 (2:1)
Mystkowski, Osyra, Konderak - Rumin
MKS Myszków - KS Olkusz 3:0
Szymon Surdacki, Karol Pstuś, Testowany
LOT Konopiska - Sokół Olsztyn 4:4
- Nicjo Strączyński
Orlik Blachownia - Błękitni Herby 3:0
Jan Kożuch, Konrad Pasieka i Mariusz Błaszczyk
Oksza Łobodno - KS Panki 3:2
2x Arkadiusz Hyra, Tomasz Pasieka
Znicz II Kłobuck - Grom Miedźno 2:2 (1:1)
Dawid Idasz i Paweł Motyka - Marcin Szewczyk i Tomasz Żurek
Zieloni Żarki - Raków II Częstochowa 3:5 (2:3) (1/4 PP)
Bartosz Gliński, Kajetan Sikora, Mateusz Bik -
Liswarta Krzepice - Unia Kalety 5:1 (1:1)
- Arnold Imiołczyk
Nitron Krupski Młyn - Pokój Sadów 2-3 (1-2)
- 2x D. Michna, Dz. Kaczmarek
Sparta Tworóg - Unia Lasowice 3-3 (1-2)
K. Baran (2), D. Zuber -
Dragon Rusinowice - Unia Lubecko 3-1 (0-1)
Przemysław Mandla, Sebastian Dziuk i samobójcza -
LKS Sieraków Śląski - Warta Kamieńskie Młyny 3:6 (1/4 PP)
2x Kamil Wiechoczek, Michał Wiechoczek
Orzeł Nakło Śląskie - Jedność Boronów 2:3 (1:1)
- 2x Marek Brdąkała, Karol Nancka
Śląsk Koszęcin - Promień Glinica 1-2 (0-1)
P. Pawełczyk - M. Brol, J. Nahajowski
Olimpia Truskolasy - Liswarta Lisów 4-1
- Kajetan Kmieć
Czarni Starcza - Mała Panew Cynków 6:2
Sparta Szczekociny – Skalniak Kroczyce 2:1
Pogoń Kamyk – Sokół Wręczyca Wielka 3:3
Błękitni Libidza – Płomień Kuźnica Marianowa 2:8
Victoria Częstochowa – LKS Kamienica Polska 1:2
Łazowianka Łazy – Polonia Poraj 1:5
Znicz Kłobuck - Amator Golce 4:1 (1:1) (1/4 PP)
2x Kamil Wojtyra, Miłosz Bielecki i Dawid Korczak -
W półfinale zawodnicy Znicza zagrają z czwartą drużyną ligi okręgowej po rundzie jesiennej zespołem Gmina Kłomnice.

Niedziela 11.03.2018.
Mechanik Kochcice - MLKS Woźniki 0:7 (1/4 PP)
Polonia/Unia Widzów - Warta Zawada 7:1
Łukasz Wlazło, Ernest Kuna, Michał Górecki, 2x Konrad Organa, 2x Dawid Kępa
Lelovia Lelów - Start Soborzyce 1:1
- Sebastian Łopuszyński.
Tajfun Harbułtowice - Ruch Kochanowice 2:2
Bramki dla Ruchu: Puchalski i Dobrzyński
LKS Żwirex Hadra - KS "Płomień" Przystajń 4:1    
Wołowczyk, Seliga, Raj, samobójcza -
Orzeł Pawonków - Unia Lisowice 1-1 (1-1)
M. Smyła (rzut karny) - Łukasz Sobalski
Płomień Borowe – Orły Kusięta 1:5
Unia Masłońskie – Sparta Nowa Wieś 6:4
LKS Wierzbie - Zieloni Zborowskie 7:2
3x Maciej Michoń, Paweł Janiczek (rzut karny), Eugeniusz Kopyto, Daniel Gansiniec i Sebastian Mroczek.

Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account