Remis przed Turcją

  • Published in News

W połowie drogi, w piastowskim Brzegu, spotkały się  zespoły z Legnicy i Częstochowy. Raków przed wyjazdem do Turcji zmierzył się z sąsiadem w ligowej tabeli, Miedzią. W Katowicach Skra, pokonała Rozwój, do którego powrócił z Limanowskiego Tomasz Wróbel.

KS Panki - OKS-u Olesno 2:0.
Tomasz Pasieka i Sebastian Dobosz
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa  0:1 (0:1)
33’ Piotr Nocoń
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 3:3 (1:3)
Bramki:
0:1 2’ Dariusz Formella
1:1 11’Grzegorz Bartczak 11'
2:1 34’samobójcza
3:1 43’Wojciech Łobodziński
3:2 72’ Adam Czerkas
3:3 78’ Adam Czerkas
Lotnik Kościelec - Grom Cykarzew 4:0
Testowani x3, Damian Kotas
Lot Konopiska - LKS Kamienica Polska 6:3 (2:1)
Testowani x5, Plaza -
Jedność Boronów – Oksza Łobodno 7:0 (4:0)
Bramki:
1:0 27’Marcin Bąk    
2:0 29’Marek Brdąkała
3:0 42’ Marek Brdąkała
4:0 45’Dariusz Kucharczyk  
5:0 62’ Marek Brdąkała
6:0 70’Adam Mańka
7:0 82’Mateusz Majchrzyk   
Sędziował: Leszek Będkowski


Orlik Blachownia – Start Lgota Wielka 2:0
Błaszczyk i Janik
WKS Wieluń – KS Panki 1:3 (0:2)
Tomasz Pasieka x3
Czarni Starcza - Orły Kusięta 7:1 (1:0)
Łukasz Krzyczmanik x4, Patryk Korzec, Daniel Błaszczyk i Michał Hoffman - Adrian Pala
Sędziował: Zenon Surma
Sokół Wręczyca Wielka – Olimpia Huta Stara 0:6
Paweł Kowalczyk x4 oraz Łukasz Wlazło i Kuziorowicz
Promień Glinica - Start Dobrodzień 4:1 (2-1)
T. Wiśniewski, P. Płonka, B. Borszcz i W. Małczak - Jerominek
Grom Miedźno - Stradom Częstochowa 2:4 (1:2)
Sylwester Miętkiewicz, Marcin Szewczyk -
Victoria Częstochowa - Unia Sulmierzyce 5:1 (3:0)
Orzeł Kiedrzyn - RKS Radomsko 2:4 (2:2)
Unia Turza Śląska - Polonia Poraj 4:1 (2:1)
Bramka dla Polonii, Sławomir Piwiński
Ajaks Częstochowa - Liswarta Popów 3:3 (1:1)
- B.Wiskulski, N.Bzdak oraz M.Korkus
Piast Przyrów - KS Niedośpielin 1:0 (0:0)
Z karnego Paweł Nowakowski
Sparta Szczekociny - Zieleń Żelisławice 3:0
Bramki zdobywali: Krzysztof Minor, Kamil Piszczek, Dawid Seweryn
Hetman Dłużec – Start Soborzyce 3:9
Bramki dla Startu zdobyli : Hubert Wodzisławski x3, Kuba Wodzisławski x2, Kuba Zygoń, Tomek Piekacz, Michał Grabowski i Sebastian Łopuszyński.
Małapanew Cynków - Unia Masłońskie 4:4 (1:3)
Oskar Napora, Dawid Szatan, Grzegorz Sierka i Testowany -
Liswarta Lisów - Orzeł Psary/Babienica odwołany

P.s. Dziękujemy Klubom za pomoc w redagowaniu zestawienia.

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska



 

 

 

Log in or create an account