Najlepszy Hattrick

Po pierwszym dniu rywalizacji w VIII Memoriale Przemysława Kożucha w stawce 16 zespołów najlepsze na półmetku okazały drużyny Hattrick Głuchołazy oraz Widoku Skierniewice, które wygrały rywalizację w swoich grupach. W niedzielnych rozgrywkach te ekipy spotkały się po raz pierwszy i wygrali głuchołazianie 1:0. Los sprawił, że te dwa zespoły spotkały się również w wielkim finale i ponownie górą był Hattrick.

Po pierwszym dniu zmagań zespoły Widoku Skierniewice, Sportowej Częstochowy, Soccer College Opole, Ajaksu Częstochowa z grupy B, oraz Hattricka Głuchołazy, UKS Gol Opole, WKS Wieluń i Skry Częstochowa awansowały do „Ligi Mistrzów” i w niedzielę rozegrały decydujące mecze w HSC przy ulicy Żużlowej. Z kolei MKS Kluczbork, Skra 09' Częstochowa, Juventus Piekary Śląskie, MUKP Dąbrowa Górnicza, Sokół Wręczyca, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, Olimpia Huta Stara i Bronowianka Kraków to ekipy, które w niedzielę w Hali Sportowej w Mykanowie walczyły o trofea w ramach „Ligi Europy”.
- To była bardzo udana impreza – tak zgodnie ocenili zmagania uczestnicy VIII Memoriału im. Przemysława Kożucha. 

- Tegoroczny turniej był bardzo wyrównany, znacznie bardziej niż choćby przed rokiem – skwitował wiceprezes Skry, Tomasz Musiał.

Liga Europy - Hala Sportowa w Mykanowie,  ul. Słoneczna 144
Olimpia Huta Stara - MKS Kluczbork 0 - 4
Bronowianka Kraków - Skra 09' Częstochowa 1 - 6
Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Juventus Piekary Śląskie 4 - 5
Sokół Wręczyca Wielka - MUKP Dąbrowa Górnicza 0 - 6
Olimpia Huta Stara - Skra 09' Częstochowa 5 - 2
Bronowianka Kraków - MKS Kluczbork 3 - 0
Mazovia Tomaszów Mazowiecki - MUKP Dąbrowa Górnicza 2 - 6
Sokół Wręczyca Wielka - Juventus Piekary Śląskie 0 - 4
Olimpia Huta Stara - MUKP Dąbrowa Górnicza     0 - 3
Bronowianka Kraków - Juventus Piekary Śląskie 5 - 1
Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Skra 09' Częstochowa 3 - 3
Sokół Wręczyca Wielka - MKS Kluczbork 0 - 4
Olimpia Huta Stara - Juventus Piekary Śląskie 2 - 1
Bronowianka Kraków - MUKP Dąbrowa Górnicza 2 - 3
Mazovia Tomaszów Mazowiecki - MKS Kluczbork 1 - 4
Sokół Wręczyca Wielka - Skra 09' Częstochowa 1 - 4
Tabela Ligi Europy :
1 MUKP Dąbrowa Górnicza     7     18     32 - 11     
2 Bronowianka Kraków     7     14     25 - 6     
3 Olimpia Huta Stara     7     13     14 - 13     
4 MKS Kluczbork     7     12     18 - 15     
5 Juventus Piekary Śląskie     7     12     21 - 19     
6 Skra 09' Częstochowa     7     7     15 - 25     
7 Mazovia Tomaszów Mazowiecki     7     5     14 - 21     
8 Sokół Wręczyca Wielka    7     0     3 - 33     
Półfinały Ligi Europy - Pucharowy system rozgrywek
O miejsca 5 - 8 (półfinał B) Juventus Piekary Śląskie - Sokół Wręczyca Wielka 4 - 1
O miejsca 5 - 8 (półfinał B) Skra 09' Częstochowa - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 2 - 3
O miejsca 1 - 4 (półfinał A) MUKP Dąbrowa Górnicza - MKS Kluczbork 2 - 5
O miejsca 1 - 4 (półfinał A) Bronowianka Kraków - Olimpia Huta Stara 3 - 0
Finały - Liga Europy                       
O VII miejsce Lidze Mistrzów Sokół Wręczyca Wielka - Skra 09' Częstochowa 0 - 4
O V miejsce Lidze Mistrzów Juventus Piekary Śląskie - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 2 - 4
O III miejsce Lidze Mistrzów MUKP Dąbrowa Górnicza - Olimpia Huta Stara 3 - 0
Finał Ligi Mistrzów Bronowianka Kraków - MKS Kluczbork 4 - 1
Klasyfikacja końcowa Memoriału IM. Przemysława Kożucha - Liga Europy:
1. Bronowianka Kraków
2. MKS Kluczbork
3. MUKP Dąbrowa Górnicza
4. Olimpia Huta Stara
5. Mazovia Tomaszów Mazowiecki
6. Juventus Piekary Śląskie
7. Skra 09' Częstochowa
8. Sokół Wręczyca Wielka
Wyróżnienia Indywidualne -  VIII Memoriału P. Kożucha - Liga Europy:
Najlepszy bramkarz turnieju Liga Europy: Szydlik Jan - MKS Kluczbork
Król strzelców turnieju Liga Europy: Pokora Dawid - MUKP Dąbrowa Górnicza - 11 goli.


Liga Mistrzów - HSC,  ul. Żużlowa, Częstochowa
Hattrick Głuchołazy - Ajaks Częstochowa 1 - 2
UKS Gol Opole - Soccer College Opole     1 - 2
WKS Wieluń - Sportowa Częstochowa     2 - 1
Skra I Częstochowa - Widok Skierniewice 1 - 1
Hattrick Głuchołazy - Soccer College Opole 3 - 0
UKS Gol Opole - Ajaks Częstochowa 4 - 0
WKS Wieluń - Widok Skierniewice 0 - 3
Skra I Częstochowa - Sportowa Częstochowa    3 - 1
Hattrick Głuchołazy - Widok Skierniewice 1 - 0
UKS Gol Opole - Sportowa Częstochowa    1 - 3
WKS Wieluń - Soccer College Opole 1 - 3
Skra I Częstochowa - Ajaks Częstochowa 0 - 1
Hattrick Głuchołazy - Sportowa Częstochowa    3 - 0
UKS Gol Opole - Widok Skierniewice 0 - 6
WKS Wieluń - Ajaks Częstochowa 1 - 3
Skra I Częstochowa - Soccer College Opole 2 - 1
Tabela ligi mistrzów :
1 Hattrick Głuchołazy     7     18     13 - 2     
2 Widok Skierniewice     7     16     17 - 4     
3 Ajaks Częstochowa     7     12     9 - 13     
4 Soccer College Opole     7     9     12 - 13     
5 UKS Gol Opole     7     9     14 - 14     
6 Skra I Częstochowa     7     7     6 - 7     
7 WKS Wieluń     7     6     6 - 19     
8 Sportowa Częstochowa     7     6     8 - 13     
Półfinały ligi mistrzów - pucharowy system rozgrywek
O miejsca 5 - 8 (półfinał b) UKS Gol Opole - Sportowa Częstochowa 1 - 1 k: 0 - 2
O miejsca 5 - 8 (półfinał b) Skra I Częstochowa - WKS Wieluń     4 - 1
O miejsca 1 - 4 (półfinał a) Hattrick Głuchołazy - Soccer College Opole 1 - 0
O miejsca 1 - 4 (półfinał a) Widok Skierniewice - Ajaks Częstochowa 3 - 1
Finały - Liga Mistrzów                       
O VII miejsce w Lidze Mistrzów     UKS Gol Opole     - WKS Wieluń 0 - 4
O V miejsce w Lidze Mistrzów     Skra i Częstochowa - Sportowa Częstochowa 1 - 2
O III miejsce w Lidze Mistrzów     Soccer College Opole - Ajaks Częstochowa 2 - 1
Finał Ligi Mistrzów Hattrick Głuchołazy - Widok Skierniewice 3 - 1
Klasyfikacja końcowa memoriału im. Przemysława Kożucha - Liga Mistrzów:
1. Hattrick Głuchołazy
2. Widok Skierniewice
3. Soccer College Opole
4. Ajaks Częstochowa
5. Sportowa Częstochowa
6. Skra I Częstochowa
7. WKS Wieluń
8. UKS Gol Opole
      
cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account