Orzeł Cup wystartował

W Pawonkowie trwa IX cykl turniejów dla dzieci, młodzieży, seniorów i kobiet , który potrwa przez miesiąc. Zorganizowana przez miejscowego Orła rywalizacja przyciąga wielu uczestników, którzy przez pięć kolejnych weekendów walczą o cenne trofea. Już w najbliższy weekend na parkiecie pojawią się trampkarze i juniorzy starsi.

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Skrzat. W turnieju wzięło udział 10 drużyn – Orzeł Pawonków, Ajaks I Częstochowa, Ajaks II Częstochowa, Orlik I Blachownia, Orlik II Blachownia, KKS Katowice, Lot Konopiska, MKS Zaborze Zabrze, MGOKiS Praszka. Turniej odbył się bez klasyfikacji końcowej, zespoły zostały podzielony na 2 grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 4 mecze plus jeden mecz w fazie głównej z równoległą drużyną z drugiej grupy. Na zakończenie każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal!
Wyniki Grupy A:
1. Orlik I Blachownia 3 – 0 Lot Konopiska,
2. KKS Katowice 1 – 0 Orzeł Pawonków,
3. Lot Konopiska 0 – 1 KKS Katowice,
4. Ajaks I Częstochowa 0 – 1 Orlik I Blachownia,
5. KKS Katowice 2 – 0 Ajaks I Częstochowa,
6. Orzeł Pawonków 1 – 0 Lot Konopiska,
7. Ajaks I Częstochowa 0 – 0 Orzeł Pawonków,
8. Orlik I Blachownia 3 – 0 KKS Katowice,
9. Orzeł Pawonków 1 – 0 Orlik I Blachownia,
10. Lot Konopiska 0 – 0 Ajaks I Częstochowa,
Tabela Informacyjna Grupy A:
1. Orlik I Blachownia – 9 PKT - 7-1,
2. KKA Katowice – 9 PKT – 4-3,
3. Orzeł Pawonków – 7 PKT – 2-1,
4. Ajaks I Częstochowa – 2 PKT – 0-3,
5. Lot Konopiska – 1 PKT – 0-5,
Wyniki Grupa B:
1. Ajaks II Częstochowa 0 – 0 MGOKiS Praszka,
2. Orlik II Blachownia 0 – 3 MKS Zaborze Zabrze,
3. MGOKiS Praszka 5 – 0 Orlik II Blachownia,
4. Niepokorni Orzesze 0 – 3 Ajaks II Częstochowa,
5. Orlik II Blachownia 1 – 3 MGOKiS Praszka,
6. MKS Zaborze Zabrze 1 – 1 MGOKiS Praszka,
7. Niepokorni Orzesze 1 – 2 MKS Zaborze Zabrze,
8. Ajaks II Częstochowa 3 – 0 Orlik II Blachownia,
9. MKS Zaborze Zabrze 1 – 0 Ajaks II Częstochowa,
10. MGOKiS Praszka 0 – 0 Niepokorni Orzesze,
Tabela Informacyjna Grupy B:
1. MKS Zaborze Zabrze – 10 PKT – 7-2,
2. Ajaks II Częstochowa – 7 PKT – 6-1,
3. MGOKiS Praszka – 6 PKT – 6-1,
4. Niepokorni Orzesze – 4 PKT – 4-6,
5. Orlik II Blachownia – 0 PKT – 1-11,
Faza główna:
Lot Konopiska 4 – 0 Orlik II Blachownia,
Ajaks I Częstochowa 0 – 1 Niepokorni Orzesze,
Orzeł Pawonków 3 – 2 MGOKiS Praszka,
KKS Katowice 0 – 1 Ajaks II Częstochowa,
Orlik I Blachownia 0 – 1 MKS Zaborze Zabrze,
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik(Zawodniczka): Julia Szymczyk – KKS Katowice
Najlepszy Bramkarz: Paweł Pawlikowski – Orlik I Blachownia
Najlepszy Strzelec: Maciej Gęsikowski – MKS Zaborze Zabrze.

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Żak. W turnieju wzięło udział 10 drużyn – SMS Łódź, Gwarek I Tarnowskie Góry, Gwarek II Tarnowskie Góry, Orzeł Piątkowisko, GKS Rozbark, MGOKiS Praszka, Ajaks Częstochowa, Górnik Zabrze, Gwarek Zabrze, Lot Konopiska. Zespoły zostały podzielony na 2 grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 4 mecze, 2 najlepsze drużyny z grupy przeszły do półfinałów, reszta grała o miejsca 5-10. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar!
Wyniki Grupy A:
1. Gwarek I Tarnowskie Góry 3 – 0 Ajaks Częstochowa,
2. GKS Rozbark 1 – 3 MGOKiS Praszka,
3. Ajaks Częstochowa 0 – 0 GKS Rozbark,
4. SMS Łódź 1 – 2 Gwarek I Tarnowskie Góry,
5. GKS Rozbark 0 – 1 SMS Łódź,
6. MGOKiS Praszka 5 – 0 Ajaks Częstochowa,
7. SMS Łódź 1 – 2 MGOKiS Praszka,
8. Gwarek I Tarnowskie Góry 1 – 0 GKS Rozbark,
9. MGOKiS Praszka 2 – 1 Gwarek I Tarnowskie Góry,
10. Ajaks Częstochowa 1 – 3 SMS Łódź,
Tabela Grupy A:
1. MGOKiS Praszka – 12 PKT – 12-3,
2. Gwarek I Tarnowskie Góry – 9 PKT – 7-3,
3. SMS Łódź – 6 PKT – 6-5,
4. GKS Rozbark – 1 PKT – 1-5,
5. Ajaks Częstochowa – 1 PKT – 1-11,
Wyniki Grupy B:
1. Gwarek II Tarnowskie Góry 2 – 1 Lot Konopiska,
2. Górnik Zabrze 0 – 9 Gwarek Zabrze,
3. Lot Konopiska 4 – 0 Górnik Zabrze,
4. Orzeł Piątkowisko 2 – 0 Gwarek II Tarnowskie Góry,
5. Górnik Zabrze 0 – 1 Orzeł Piątkowisko,
6. Gwarek Zabrze 3 – 0 Lot Konopiska,
7. Orzeł Piątkowisko 1 – 2 Gwarek Zabrze,
8. Gwarek II Tarnowskie Góry 3 – 0 Górnik Zabrze,
9. Gwarek Zabrze 4 – 0 Gwarek II Tarnowskie Góry,
10. Lot Konopiska 0 – 3 Orzeł Piątkowisko,
Tabela Grupy B:
1. Gwarek Zabrze – 12 PKT – 18-1,
2. Orzeł Piątkowisko – 9 PKT – 7-2,
3. Gwarek II Tarnowskie Góry – 6 PKT – 5-8,
4. Lot Konopiska – 3 PKT – 5-8,
5. Górnik Zabrze – 0 PKT – 0-17,
Faza pucharowa:
Półfinały:
1. MGOKiS Praszka 4 – 0 Orzeł Piątkowisko,
2. Gwarek Zabrze 0 – 2 Gwarek I Tarnowskie Góry,
Mecz o IX miejsce:
Ajaks Częstochowa 2 – 0 Górnik Zabrze,
Mecz o VII miejsce:
GKS Rozbark 2 – 0 Lot Konopiska,
Mecz o V miejsce:
SMS Łódź 3 – 1 Gwarek II Tarnowskie Góry,
Mecz o III miejsce:
Orzeł Piątkowisko 0 – 3 Gwarek Zabrze,
Finał:
MGOKiS Praszka 1 – 1(K.2-0) Gwarek I Tarnowskie Góry,
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – MGOKiS Praszka,
II miejsce – Gwarek I Tarnowskie Góry,
III miejsce – Gwarek Zabrze,
IV miejsce – Orzeł Piątkowisko,
V miejsce – SMS Łódź,
VI miejsce – Gwarek II Tarnowskie Góry,
VII miejsce – GKS Rozbark,
VIII miejsce – Lot Konopiska,
IX miejsce – Ajaks Częstochowa,
X miejsce – Górnik Zabrze,
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik: Fabian Matusiak – MGOKiS Praszka
Najlepszy Bramkarz: Wronka Marcel – Gwarek I Tarnowskie Góry
Najlepszy Strzelec: Eryk Kalemba – MGOKiS Praszka

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Orlik. W turnieju wzięło udział 10 drużyn – Orzeł I Pawonków, Orzeł II Pawonków, Feniks Łódź, WKS Wieluń, UKS Raków Częstochowa, KKS Katowice, Pogoń Kamyk, Piłkarz Sosnowiec, Małapanew Kuczów, AP Champions Bytom. Zespoły zostały podzielony na 2 grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 4 mecze, 2 najlepsze drużyny z grupy przeszły do półfinałów, reszta grała o miejsca 5-10. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar!
Wyniki Grupy A:
1. KKS Katowice 1 – 0 Pogoń Kamyk,
2. Małapanew Kuczów 2 – 3 UKS Raków Częstochowa,
3. Pogoń Kamyk 1 – 0 Małapanew Kuczów,
4. Orzeł I Pawonków 0 – 4 KKS Katowice,
5. Małapanew Kuczów 3 – 0 Orzeł I Pawonków,
6. UKS Raków Częstochowa 1 – 0 Pogoń Kamyk,
7. Orzeł I Pawonków 1 – 2 UKS Raków Częstochowa,
8. KKS Katowice 1 – 0 Małapanew Kuczów,
9. UKS Raków Częstochowa 5 – 0 KKS Katowice,
10. Pogoń Kamyk 5 – 2 Orzeł I Pawonków,
Tabela Grupy A:
1. UKS Raków Częstochowa – 12 PKT – 11-4,
2. KKS Katowice 0 9 PKT – 6-5,
3. Pogoń Kamyk – 6 PKT – 6-4,
4. Małapanew Kuczów – 3 PKT – 5-5,
5. Orzeł I Pawonków – 0 PKT – 3-14,
Wyniki Grupy B:
1. Feniks Łódź 11 – 0 AP Champions Bytom,
2. WKS Wieluń 4 – 0 Piłkarz Sosnowiec,
3. AP Champions Bytom 0 – 5 WKS Wieluń,
4. Orzeł II Pawonków 0 – 7 Feniks Łódź,
5. WKS Wieluń 5 – 0 Orzeł II Pawonków,
6. Piłkarz Sosnowiec 3 – 0 AP Champions Bytom,
7. Orzeł II Pawonków 1 – 1 Piłkarz Sosnowiec,
8. Feniks Łódź 0 – 4 WKS Wieluń,
9. Piłkarz Sosnowiec 1 – 2 Feniks Łódź,
10. AP Champions Bytom 1 – 1 Orzeł II Pawonków,
Tabela Grupy B:
1. WKS Wieluń – 12 PKT – 21-0,
2. Feniks Łódź – 9 PKT – 20-5,
3. Piłkarz Sosnowiec -4 PKT – 5-7,
4. Orzeł II Pawonków – 2 PKT – 2-14,
5. AP Champions Bytom – 1 PKT – 1-23,
Faza pucharowa:
Półfinały:
UKS Raków Częstochowa 1 – 3 Feniks Łódź,
WKS Wieluń 1 -0 KKS Katowice,
Mecz o IX miejsce:
Orzeł I Pawonków 3 – 0 AP Champions Bytom,
Mecz o VII miejsce:
Małapanew Kuczów 3 – 0 Orzeł II Pawonków,
Mecz o V miejsce:
Pogoń Kamyk 4 – 1 Piłkarz Sosnowiec,
Mecz o III miejsce:
UKS Raków Częstochowa 2 – 2 (K.2-0) KKS Katowice,
Finał:
Feniks Łódź 2 - 0 WKS Wieluń,
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Feniks Łódź,
II miejsce – WKS Wieluń,
III miejsce – UKS Raków Częstochowa,,
IV miejsce – KKS Katowice,
V miejsce – Pogoń Kamyk,
VI miejsce – Piłkarz Sosnowiec,
VII miejsce – Małapanew Kuczów,
VIII miejsce – Orzeł II Pawonków,
IX miejsce – Orzeł I Pawonków,
X miejsce – AP Champions Bytom,
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik: Głowacki Kryspian – Feniks Łódź
Najlepszy Bramkarz: Podeszwa Michał i Kukulski Adam – WKS Wieluń
Najlepszy Strzelec: Marcjanek Filip – Feniks Łódź – 12 Bramek


Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Młodzik. W turnieju wzięło udział 12 drużyn – Orzeł I Pawonków, Orzeł II Pawonków, Beniaminek Częstochowa, Gol Częstochowa, Chemik Kędzierzyn-Koźle, UKS Raków Częstochowa, Ruch Radzionków, Toszecka Akademia Piłkarska, MOSiR Myszków, ŁTS Łabędy, Victoria Częstochowa, Małapanew Kuczów. Zespoły zostały podzielony na 23grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 3 mecze, 2 najlepsze drużyny z grupy + 2 najlepsze drużyny przeszły do ćwierćfinałów, reszta grała o miejsca 9-11. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar!
Wyniki Grupy A:
1. Orzeł I Pawonków 7 – 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle,
2. Beniaminek Częstochowa 2 – 1 Gol Częstochowa,
3. Chemik Kędzierzyn Koźle 0 – 1 Gol Częstochowa,
4. Orzeł I Pawonków 2 – 0 Beniaminek Częstochowa,
5. Beniaminek Częstochowa 3 – 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle,
6. Gol Częstochowa 0 – 2 Orzeł I Pawonków,
Tabela Grupy A:
1. Orzeł I Pawonków – 9 PKT – 11-0,
2. Beniaminek Częstochowa – 6 PKT – 5-3,
3. Gol Częstochowa – 3 PKT – 2-4,
4. Chemik Kędzierzyn-Koźle – 0 PKT – 0-11,
Wyniki Grupy B:
1. Orzeł II Pawonków 0 – 2 Toszecka Akademia Piłkarska,
2. UKS Raków Częstochowa 0 – 3 Ruch Radzionków,
3. Toszecka Akademia Piłkarska 0 – 4 Ruch Radzionków,
4. Orzeł II Pawonków 0 – 7 UKS Raków Częstochowa,
5. UKS Raków Częstochowa 1 – 0 Toszecka Akademia Piłkarska,
6. Ruch Radzionków 8 – 0 Orzeł II Pawonków,
Tabela Grupy B: 1. Ruch Radzionków – 9 PKT – 15-0,
2. UKS Raków Częstochowa – 6 PKT – 8-3,
3. Toszecka Akademia Piłkarska – 3 PKT – 2-5,
4. Orzeł II Pawonków – 0 PKT – 1-7,
Wyniki Grupy C:
1. MOSiR Myszków 0 – 1 Małapanew Kuczów,
2. ŁTS Łabędy 2 – 1 Victoria Częstochowa,
3. Małapanew Kuczów 2 – 1 Victoria Częstochowa,
4. MOSiR Myszków 2 – 0 ŁTS Łabędy,
5. ŁTS Łabędy 1 – 2 Małapanew Kuczów,
6. Victoria Częstochowa 0 - 1 MOSiR Myszków,
Tabela Grupy C:
1. Małapanew Kuczów – 9 PKT – 5-2,
2. MOSiR Myszków – 6 PKT – 3-1,
3. ŁTS Łabędy – 3 PKT – 3-5,
4. Victoria Częstochowa – 0 PKT – 2-5,
Faza pucharowa:
Ćwierćfinały:
1. Orzeł I Pawonków 3 – 0 Gol Częstochowa,
2. Ruch Radzionków 3 – 0 ŁTS Łabędy,
3. Małapanew Kuczów 1 – 1(K.2-3) UKS Raków Częstochowa,
4. Beniaminek Częstochowa 2 – 4 MOSiR Myszów,
Półfinały B(Walka o miejsca 5-8):
1. Gol Częstochowa 0 – 0(K.2-3) Małapanew Kuczów,
2. ŁTS Łabędy 0 – 1 Beniaminek Częstochowa,
Półfinału A(Walka i miejsca 1-4):
1. Orzeł I Pawonków 0 – 3 UKS Raków Częstochowa,
2. Ruch Radzionków 5 – 0 MOSiR Myszków,
Mecz o XI miejsce:
Orzeł II Pawonków 1 – 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle,
Mecz o IX miejsce:
Victoria Częstochowa 1 – 2 Toszecka Akademia Piłkarska,
Mecz o VII miejsce:
Gol Częstochowa 0 – 0(K.1-2) ŁTS Łabędy,
Mecz o V miejsce:
Małapanew Kuczów 1 – 1(K.5-6) Beniaminek Częstochowa,
Mecz o III miejsce:
Orzeł I Pawonków 0 – 3 MOSiR Myszków,
Finał:
UKS Raków Częstochowa 2 – 0 Ruch Radzionków,
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – UKS Raków Częstochowa
II miejsce – Ruch Radzionków,
III miejsce – MOSiR Myszków,
IV miejsce – Orzeł I Pawonków,
V miejsce – Beniaminek Częstochowa,
VI miejsce – Małapanew Kuczów,
VII miejsce – ŁTS Łabędy,
VIII miejsce – Gol Częstochowa,
IX miejsce – Toszecka Akademia Piłkarska,
X miejsce – Victoria Częstochowa,
XI miejsce – Chemik Kędzierzyn Koźle,
XII miejsce – Orzeł II Pawonków,
Nagrody indywidualne:
Najlepszy Zawodnik: Szydzisz Marcel – UKS Raków Częstochowa
Najlepszy Bramkarz: Budny Jonasz – Małapanew Kuczów
Najlepszy Strzelec: Ligus Dominik – MOSiR Myszków

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account