Gol Mistrzem Śląska

  • Published in News

Reprezentantki Gola zostały mistrzyniami Śląska w Beach Socerze. Turniej został zorganizowany w celu sprawdzenia i przetestowania zawodniczek, które pojadą pod koniec lipca do Kołobrzegu na Mistrzostwa Polski w Beach Socerze.

Udział w tych zmaganiach jest swego rodzaju nagrodą i rekompensatą za ciężki sezon. Zawodniczki poza graniem na piachu, które sprawia im wiele radości, będą mogły odpocząć na morzem i nabrać sił przed kolejnymi rozgrywkami. Po powrocie przystąpią do przygotowań do kolejnej rywalizacji w I lidze. Drużyna została wzmocniona zawodniczkami z Orła Pawonków, a zajęcia będzie prowadził Szymon Mlynek.
W turnieju rozegranym na terenie Pływalni Letniej przy ulicy Dekabrystów wzięły udział dwa zespoły Gola oraz BSC SAN AZS Łódź, w którym występują zawodniczki ze Śląska. Bezkonkurencyjne były reprezentantki z pierwszego składu Gola, które po wygraniu dwóch pojedynków zajęły pierwsze miejsce. O drugą pozycję walczyły połączone siły częstochowsko - pawonkowskie ze ślązaczkami spod szyldu łódzkiego. Ich bezpośredni pojedynek w regulaminowym czasie zakończył się remisem, ale w obowiązkowej dogrywce lepsze okazały się „Golarki”.
Gol I Częstochowa - Gol II Częstochowa 3:2
BSC SAN AZS Łódź - Gol I Częstochowa 1:3
BSC SAN AZS Łódź - Gol II Częstochowa 3:3 (w dogrywce 0:1)


cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account