Mistrz Exact Systems Klub 54 Jędryka

Na nowo wybudowanym z budżetu obywatelskiego boisku na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków" odbyło się podsumowanie zakończonego niedawno sezonu ALPN. Ukoronowanie zmagań było okazją do sprawdzenia w praktyce nowego boiska, na którym wszyscy uczestnicy ALPN rozegrali w piątkowy wieczór turniej towarzyski. Najlepiej na nowej nawierzchni radzili sobie zawodnicy Marex-u.

Sprawa mistrzowskiego tytułu rozstrzygnęła się w bezpośrednim pojedynku dwóch najlepszych drużyn rozgrywek. Ich poprzednie dwa mecze zakończyły się podziałem punktów. Rezultat remisowały premiował „klubowiczów” i to oni po wyniku 2:2 cieszyli się z miana najlepszej drużyny rozgrywek. Ich zespół dysponował najskuteczniejszym atakiem i obroną.
Najlepszym drużynom, Jarosław Marszałek - Zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy wraz z Tomaszem Łuszczem – Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie, wręczyli okazałe puchary i okolicznościowe medale. Pamiątkową statuetką uhonorowani zostali również Grzegorz Nowak z Jagiellończyków, król strzelców całego sezonu, zdobywca 33.bramek oraz drużyna MAREX, którą uhonorowano Pucharem Fair-play.

Klasyfikacja końcowa sezonu 2016/2017:
1. Exact Systems Klub 54 Jędryka
2. SDP Koral Kłobuck
3. Jagiellończycy
4. Pewniak
5. SGP
6. Marex
7. TRW Polska
8. Dawid

cz-piłka.pl, foto: Waldemar Deska

Log in or create an account