Sparta podążyła za Orłem.

Sparta przypieczętowała awans do Klasy Okręgowej. Wielkie święto i radość w Szczekocinach. Smutek zapanował w Zawadach, Myszkowie, Nowej Wsi i Soborzycach. Wszystko jest więc już prawie jasne i można by zakończyć rozgrywki, ale pozostały jeszcze dwie kolejki.

Orzeł Kiedrzyn - Sokół Wręczyca Wielka 1:4 (0:0)
Orzeł wystąpił w bardzo eksperymentalnym składzie między innymi bez Macieja Wolskiego, a na ławce trenerskiej zasiadł Karol Kuczera, który zastępuje ojca dochodzącego do zdrowia po przebytej operacji. Dopiero po godzinie gry padła pierwsza bramka po strzale Sebastiana Lachowskiego. Później do głosu doszli podopieczni Wojciecha Dawidowskiego, a w sumie Dorian Matyja, który trzy razy pokonał Łukasza Eljasińskiego. Jedno trafienie dorzucił Bartosz Bartelak.
Znicz Kłobuck - Orlik/Pogoń Blachownia 3:1 (2:1)
Orlik/Pogoń tradycyjnie wystawił młodzieżowy skład, który stanowił połowę drużyny mającej się ogrywać i zdobywać doświadczenie. Pierwszego gola zdobyli gospodarze po strzale Mateusza Adamusa, a wyrównał z karnego Mateusz Kluczniak. Pozostałe bramki zdobyli Dominik Płaza i Marcin Sroka.
Naprzód Ostrowy - Oksza Łobodno 0:5 (0:3)
Odmłodzona drużyna Naprzodu dostała surową lekcję futbolu od zawodników Okszy. Pierwsze dwie bramki zdobyli Tomasz Górnik i Rafał Kudroń. Kolejne trafienia zaliczył Przemysław Zakrzewski, który trzy razy pokonał Karola Szymonika. Podopieczni Tomasza Kasprzyka przewodzą w tabeli neutralnej z dwoma punktami przewagi nad Płomieniem Czarny Las.
Junior Szarlejka - Płomień Czarny Las 1:3 (0:2)
Płomień zrewanżował się Juniorowi za porażkę w pierwszej rundzie i odniósł zdecydowane zwycięstwo w Kalei. Bramki zdobyli Sebastian Stefański, Rafał Pazera i Przemysław Hyra. Wynik zamknął Piotr Jabłoński, który zdobył honorowego gola dla gospodarzy. Na meczu pojawiła się dwójka arbitrów. W sobotę w Czarnym Lesie bardzo ważny pojedynek z Okszą, który może zadecydować o układzie tabeli. Miejmy nadzieję, że pod czujnym i kompletnym okiem sędziowskim.
Start Soborzyce - Grom Cykarzew 0:7 (0:3)
Grom w Soborzycach przypieczętował pozostanie w A-klasie. Wysokie zwycięstwo na boisku rywala robi wrażenie. Doskonałą dyspozycją strzelecką błysnął Mariusz Gębski, który czterokrotnie pokonał Dawida Urbańskiego. Dwa gole zdobył Tomasz Kutak, a jednego dorzucił Krzysztof Gębski. Podopieczni Marcina Kotyla w doskonałym humorze wracali do domów.
Sparta Nowa Wieś - Błękitni Libidza 1:4 (0:2)
W zupełnie innych nastrojach wracali z Kłobucka podopieczni Dariusza Bernata. Po pięciu minutach Błękitni objęli prowadzenie po strzale Tomasza Dudy, a gola do szatni zdobył Jakub Matysiak. Po zmianie stron bramki zdobyli jeszcze Patryk Gorczyca i Mateusz Gałęziewski. Tuż przed końcowym gwizdkiem honorowego gola strzelił Daniel Kwasek. Pechowy dla Sparty sezon zakończył się spadkiem do B-klasy.
Sparta Szczekociny - Unia Rędziny 4:2 (1:1)
Po 13.latach Sparta Szczekociny powróciła do „okręgówki”. Dlatego nie ma się co dziwić wielkiej radości zawodników i kibiców po meczu. Później feta przeniosła się do centrum miasta, gdzie pomnik Naczelnika Kościuszki przyozdobiono szalikami Sparty. To pod Szczekocinami 223 lata temu rozegrała się krwawa bitwa, w której dowodzone przez Tadeusza Kościuszkę wojska przegrały z koalicją rosyjsko-pruską. To tu zginęli generałowie Józef Wodzicki i Jan Grochowski oraz Bartosz Głowacki. W rocznicę tych wydarzeń „Spartanie” wygrali i nikt nie ucierpiał, a celnie strzelali Sebastian Sułkiewicz, Piotr Drożdżowski i dwukrotnie Konrad Papaj. Dla wracających na tarczy przyjezdnych  bramki zdobyli Mateusz Mateja i Dariusz Kawecki.
LKS Kamienica Polska - Sokół Olsztyn 0:3 (0:2)
Liczący na potknięcie się Sparty olsztynianie pokonali przy Magazynowej rywala, z którym zremisowali w pierwszej rundzie. Już w pierwszej minucie wynik otworzył niezawodny Nicjo Strączyński, który siedem minut później podwyższył na 2:0, a wynik ustalił zaraz po zmianie stron, Dawid Abucewicz.
Mała Panew Cynków - Sparta Siedlec Duży 4:3 (1:2)
Mecz pełen emocji, bramek i kartek, ale wiadomo - derby. Już w pierwszej minucie prowadzenie dla gości dał Kryspin Malinowski, a podwyższył Damian Michalik. Przed przerwą kontaktowego gola zdobył Grzegorz Sierka. Po zmianie stron ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie pokonał Łukasza Idziaka, jednego gola dołożył Dawid Pietrusiński. Damian Michalik zamknął wynik spotkania wykorzystując rzut karny.
Kmicic Kruszyna - Orkan Rzerzęczyce 6:1 (4:1)
Kmicic pokonując Orkan zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie i nagrodę rzeczową dla klubu. Zwycięstwo przyszło łatwo mimo, że drugą część spotkania gospodarze grali w dziesiątkę. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Mielczarek, ale później strzelali już tylko gospodarze. Łukasz Serwa i Adrian Bodanka zdobyli po dwa gole, a po jednym Piotr Wrona i Tomasz Gołda.
Warta Zawada - Pilica Koniecpol 0:2 (0:1)
Zdegradowana Warta Zawada nie ułatwiła zwycięstwa Pilicy, która z Jurą Niegowa uratowały skórę i pozostaną w A-klasie. Goście już w ósmej minucie objęli prowadzenie po strzale Macieja Siwka. Po zmianie stron gra się zaostrzyła, konsekwencją czego były trzy czerwone kartki dla gospodarzy. Drugiego gola dopiero w doliczonym czasie gry zdobył Przemysław Winckowicz. - Jestem bardzo dumny z postawy i waleczności moich chłopaków. Naprawdę zostawili „serducho” na boisku. To spotkanie i mecz w Szczekocinach, mimo porażek, uważam za nasze najlepsze pojedynki rozegrane w tym sezonie. To wszystko będzie procentować po powrocie do B-klasy - powiedział Paweł Wilk, człowiek orkiestra w Warcie Zawada.
Warta Myszków - Jura Niegowa 0:4 (0:2)
Jura wygrała gładko w Myszkowie i razem z Pilicą zapewniła sobie występy w A-klasie w przyszłym sezonie. Podopiecznym Marcina Nowaka zwycięstwo zapewnili Krystian Beleć, Janusz Nieroda i Artur Resiak, zdobywca dwóch goli. Do B-klasy niestety popłyną obie Warty.