News

Zmarł Zdzisław Kamyk

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Częstochowie poinformował z wielkim żalem i smutkiem o śmierci Kolegi Zdzisława Kamyka.

Uczczono pamięć Roberta Wolskiego

W sobotę, 9.grudnia,  w Hali Sportowej w Mykanowie odbył się organizowany przez Płomień Czarny Las Turniej Piłki nożnej Trampkarzy i Młodzików. Był to już drugi turniej halowy organizowany przez Płomień. Tym razem pod nazwą I memoriału Roberta Wolskiego, zmarłego przed rokiem oddanego działacza społecznego oraz świetnego organizatora wielu inicjatyw dla społeczności Czarnego Lasu.

Nitron z pucharem Sadowa

W Turnieju Seniorów „Sadów Cup” rozegranym w Koszęcinie zwyciężyła drużyna Nitronu Krupski Młyn, która w finale pokonała 1-0 Promień Glinica. Zawodnicy organizatora, Pokoju,  zajęli trzecie  miejsce pokonując w „małym finale” Odrę Miasteczko Śląskie 5-2.

Mikołaj w Lublińcu

W sobotę, 9 grudnia, został rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w kategoriach orlik i żak zorganizowany przez Spartę Lubliniec, która wygrała w obydwu kategoriach.

Pewniak i Koral pierwszymi liderami

Po raz 12. rozpoczęły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku. Turniej cieszy się dużym prestiżem i zainteresowaniem nie tylko miejscowej publiczności. W porównaniu z zeszłorocznymi rozgrywkami pojawiło się kilka nowych zespołów, niektóre połączyły siły i będą występować pod wspólnym szyldem.