News

Soborzyczanie utrzymali pierwsze miejsce

Po ciężkim spotkaniu w Truskolasach soborzyczanie utrzymali przodownictwo w tabeli. Już w niedzielę mecz prawdy w Soborzycach z rezerwami Znicza. W drugiej grupie Lelovia wysoko pokonała faworyta z Konopisk. Teraz szykuje się na kolejnego. Pojedynek z Ajaksem odbędzie się w Częstochowie. Ciekawie będzie również w Konopiskach, gdzie Lot będzie podejmował Unię Masłońskie. Aktualne tabele. IGrupa, IIGrupa.

Sporo goli w A-klasie

Kibice oglądający poczynania zespołów A-klasowych nie mogli narzekać na aurę i dyspozycję strzelecką zawodników. Ponad 60. bramek zadowoliło gusta wielu sympatyków piłki nożnej na tym szczeblu rozgrywek. Lider klasyfikacji strzelców, Kamil Wojtyra, uzbierał ich już 20. Aktualne tabele.TUTAJ i TUTAJ

Nasze panie bez sukcesów

Niestety nie udało się naszym zawodniczkom wygrać spotkań w tej kolejce. „Golarki” przywiozły jeden punkt z Nowej Huty, również myszkowianki zakończyły pojedynek w Pietrzykowicach podziałem punktów, co im chluby nie przynosi. Podopieczne Tomasza Duszy i Katarzyny Bąk wyjazdy na Śląsk zakończyły z bagażem pięciu bramek.

Niesamowite zawirowania w czołówce

Za nami XII kolejka w częstochowskiej Klasie Okręgowej. Znowu doszło do zmiany lidera, a ścisk w czołówce jest ogromny. To może być jeden z najciekawszych sezonów w ostatnich latach. Różnice pomiędzy pierwszym i dziesiątym zespołem w tabeli są niewielkie, a co tydzień dochodzi do sporych przetasowań. Pomysł powrotu do jednej „okręgówki” okazuje się słusznym rozwiązaniem.

Porażki Rakowa i Sparty

Niestety nie przełamały się zespoły Rakowa i Sparty, które przegrały swoje pojedynki. Być może dla jednej z tych drużyn najbliższy mecz w Częstochowie okaże się szczęśliwy. Myszkowianie dość niespodziewanie, ale zasłużenie wygrali w Gliwicach, a porajanie rzutem na taśmę pokonali zespół Bogdana Pikuty, byłego widzewiaka i gracza Rakowa.

Log in or create an account