News

Raków pokaże się na wiosnę

Na piątek, 22. lutego, o godzinie 18.00., po sparingu ze Skrą,  zaplanowano spotkanie kibiców Rakowa ze swoimi idolami, piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Dla sympatyków „czerwono-niebieskich”  będzie to doskonała okazja do uzupełnienia swojej kolekcji autografów, zrobienia wspólnych zdjęć z naszą drużyną i trenerami.

  • Kategoria: News

Przełamanie Old Boys

Zakład Cukierniczy Michaś, MK Team, Jędryka Klub 54 Exact Systems i Raków i Przyjaciele z Grupy A oraz Jagiellończycy, Romtrans, Abstynent i Zawodzie z Grupy B wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej tegorocznej edycji Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Pozostałe drużyny walczyć będą w kolejnych etapach o miejsca IX-XIX.

  • Kategoria: News

Porażka Antry

W lidze ALHPN nie ma już drużyny niepokonanej. Ostatni bastion, Antra, przegrał z grającym w kratkę Koralem. Tym samym mamy już obsadzone podium, a jedyną niewiadomą jest kolejność. Przedostatnia kolejka przyniesie sporo emocji, a wiele wyjaśni potyczka Antry i Nice-Haft-em.

  • Kategoria: News

Kamyk rozpoczął od zwycięstwa

W sobotę w Pankach rozpoczął się cykl turniejów o Młodzieżowe Mistrzostwo Powiatu Kłobuckiego. W pierwszej rozgrywce rywalizowali juniorzy starsi A1 (2000 i młodsi). Wystartowały zaledwie cztery zespoły, ale i tak jest postęp w stosunku do zeszłorocznej edycji, której nie przeprowadzono w tej grupie wiekowej.  

  • Kategoria: News

Mało gościnni gospodarze

W Krzepicach odbył się Feryjny Turniej o Puchar Prezesa Liswarty Krzepice w halowej piłce nożnej. W zmaganiach wzięły udział cztery drużyny z rocznika 2007 i młodsi. W rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy miejscowej Liswarty Krzepice. Drugie miejsce zajął Klub Sportowy Panki, trzecie Olimpia Truskolasy, a czwarte Maraton Waleńczów. Na zakończenie zmagań wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

  • Kategoria: News

„Oczko” starczan

Bardzo szybko minęły dwa tygodnie pobytu w Turcji ekipie z Częstochowy. Po rozpakowaniu walizek powrócą do zajęć na swoich obiektach, a w piątek zaprezentują się stęsknionym kibicom w starciu z miejscowym rywalem, Skrą. W mniej komfortowych warunkach musieli się przygotowywać pozostali piłkarze z naszego regionu, ale i u nich forma zwyżkuje. Pokazali to piłkarze ze Starczy, którzy rozgromili rywala z Miedźna aż 21:1.

  • Kategoria: News

Puchar Wójta dla Skry

W VII  edycji  Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów drużyny rywalizowały w kategorii Młodzik (2006 i młodsi). Trofeum z zeszłego roku broniła ekipa Gminy Kłomnice, ale tym razem górą byli zawodnicy Skry Częstochowa.

  • Kategoria: News

Log in or create an account