News

Derby dla Truskolasów

Tyszanie lubią remisować i po raz siódmy podzielili się punktami, tym razem z częstochowianami. Skra po bezbarwnej pierwszej połowie odniosła kolejny sukces przy Loretańskiej. Czwartoligowcy w sobotę nie odnieśli sukcesów. W Lidze Okręgowej derby dla Truskolasów.

  • Kategoria: News

Wydmuchana druga połówka

Do kuriozalnej sytuacji doszło w Poraju podczas meczu z Kotowicami. W przerwie spotkania pojawili się funkcjonariusze policji z Myszkowa wezwani przez kierownika drużyny z Kotowic w celu zbadania alkomatem stanu trzeźwości składu sędziowskiego. Gdy okazało się, że wynik jest negatywny. Zaproponowano przebadanie piłkarzy obu zespołów. Porajanie wyrazili zgodę, kotowiczanie nie. W związku z powyższym sędzia podjął decyzję o nie kontynuowaniu meczu.

  • Kategoria: News

Tylko popowianie bez punktów

Pierwsza trójka grupy pierwszej A-klasy solidarnie wygrała swoje mecze i ma nadzieję kontynuować dobrą passę. Na poprawę pozycji liczy jeszcze Ajaks, który ma do rozegrania zaległy pojedynek w Libidzy. Piłkarze Liswarty Popów przegrali swój ósmy mecz i jako jedyni pozostają bez zdobyczy punktowej. Unia w meczu na szczycie zwycięsko wróciła z Kamienicy Polskiej i utrzymała się na szczycie tabeli. Tuż za jej plecami czają się Czarni, którzy na wiosnę, po powrocie na swój obiekt, zapowiadają decydujący szturm. Po Dąbrowiance, pierwsze punkty wywalczyła Pilica Koniecpol.

  • Kategoria: News

Sensacja w Kamyku

Mstowianie w Kamyku pokonali Pogoń, a wcześniej  dokonały tego tutaj tylko lider i wicelider. Derbowy pojedynek w Golcach dla „Kogutów”, które po raz pierwszy w oficjalnych rozgrywkach pokonały pankowian. Derby Podokręgu Lubliniec dla Sparty. Kiedrzynianie nadal pozostają bez zwycięstwa, ale było bardzo blisko.

  • Kategoria: News

Polonia ma się dobrze

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery kolejki. Poza Polonią Poraj reszta naszych zespołów okupuje dolne rejony tabeli. Aby zapewnić sobie spokojną zimę muszą zdobyć jeszcze kilka cennych punków. Z planów skorzystali ostatnio tylko Zieloni Żarki. Podopieczni Tomasza Kuźma i Piotra Trepki zaprezentowali się dobrze, ale przegrali minimalnie.

  • Kategoria: News

Skra na Widzewie

Raków w związku z meczami kadry narodowej ma przełożony na 24.października mecz z ŁKS-em Łódź. W mieście włókniarek przebywała natomiast Skra, która na imponującym obiekcie Widzewa walczyła jak równy z równym. W Golcach „Koguty” pokonały w pojedynku derbowym KS Panki.

  • Kategoria: News

Ścisk w czubach tabel

Do końca rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery kolejki i każdy chce zająć jak najlepszą pozycję wyjściową przed rundą rewanżową. Chętnych do zajęcia miejsca na podium nie brakuje.

  • Kategoria: News

Log in or create an account