News

Zmarł Janusz Seńczuk

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci ś.p. Janusza Seńczuka, byłego zawodnika Skry Częstochowa, który zmarł 7.grudnia 2018 roku w Wałbrzychu w wieku 85. lat.

  • Kategoria: News

Metal ukarany

Wydział Dyscypliny Cz.O.Z.P.N. ukarał klub z Rzek Wielkich, zawodnika oraz osoby odpowiedzialne za grę piłkarza pod obcym nazwiskiem. Raków zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski z Legią, ale częstochowscy kibice liczyli na finałowe starcie tych zespołów na Stadionie Narodowym. Skrę prawdopodobnie opuści dwóch podstawowych piłkarzy testowanych przez GKS Tychy.

  • Kategoria: News

Kuba zaprasza

Gwiazdy zagrają z Kubą Błaszczykowskim już po raz trzeci. 28 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej Częstochowa w charytatywnym turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy rywalizować będą zespoły złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego. W muzycznej części wydarzenia wystąpią O.S.T.R., Eldo, KeaN, Tede i OSTRY/Bezimienni. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony zostanie na wsparcie chorych i niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”.

  • Kategoria: News

Pankowiaczek pojechał do Kluczborka

Hala Sportowa w Pankach po raz czwarty była miejscem turnieju dla trampkarzy (2005 i młodsi) - „Pankowiaczek”. Triumfował MKS Kluczbork, który w finale pokonał Akademię Sportową Lubliniec. Trzecie miejsce zajął UKS Raków Częstochowa, a czwarte Naprzód Ostrowy.

  • Kategoria: News

Mikołajki w Ostrowach nad Okszą

LKS Naprzód Ostrowy zorganizował po raz drugi Turniej Mikołajkowy, a celem tej imprezy była popularyzacja piłki nożnej w regionie, zabawa poprzez ruch oraz zdrowa rywalizacja. W zmaganiach uczestniczyło osiem drużyn, w tym gospodarze. Każda z drużyn po zakończeniu konfrontacji została nagrodzona paczką od Świętego Mikołaja. Podczas turnieju zostały zebrane artykuły spożywcze i szkolne do Domu Dziecka w Częstochowie.

  • Kategoria: News

Dwa odcienie metalu

Jeszcze nie opadł kurz po ostatnich spotkaniach w naszym regionie, a już rozkręciła się trenerska karuzela. Wydział Gier i Dyscypliny podejmuje ostatnie decyzje i wprowadza korekty. W zaległym pojedynku Orzeł Kiedrzyn doczekał się na koniec pierwszej rundy upragnionego zwycięstwa po trzech trafieniach Miłosza Sochy.

  • Kategoria: News

Jubileuszowy Blachownia Cup

W tym roku odbywa się jubileuszowy, dziesiąty cykl Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2018", organizowanych przez Orlik Blachownia. Współzawodnictwo wspiera Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania się i rywalizacji młodych adeptów futbolu. Zmagania odbywają się w Hali Sportowej w Blachowni.

  • Kategoria: News

Log in or create an account