News

Liga nie może ruszyć

Niestety aura nas nie rozpieszcza. Murawy wielu boisk są w opłakanym stanie. W ciągu dnia temperaturę mamy plusową, ale w ciągu nocy przychodzi mróz i tworzy się lodowa skorupa. W związku z tym Wydział Gier CzOZPN podjął decyzje o odwołaniu wszystkich meczów na naturalnych nawierzchniach, zostawiając jednak furtkę dla mogących i chcących grać w ten weekend. Szczegóły poznamy jutro w południe.

  • Kategoria: News

Czekolada w BGK

Kluby zakończyły kompletowanie składów, ale mają problem z rozegraniem meczów. W zeszłym tygodniu zostały odwołane rozgrywki III, IV, Okręgówki, B-klasy i III Ligi Kobiet. Raków ma już trzy zaległe spotkania. Wiele boisk nadal nie nadaje się do gry. Kluby szukają grania na obiektach ze sztuczną nawierzchnią. Prawdopodobnie w czwartek poznamy ostateczne decyzje Związku i Wydziału Gier.

  • Kategoria: News

Sypnęło śniegiem

Ze względu na złe warunki atmosferyczne przełożono mecz Rakowa Częstochowa, pojedynek Skry zostanie rozegrany 18.kwietnia o 18.00.  Wolne mają w IV Lidze, „okręgówce” i B-klasie.

  • Kategoria: News

Ostatnie ruchy transferowe

Na kilka godzin przed wznowieniem rozgrywek kluby odkrywają karty, ale i z wielkimi obawami czekają na inaugurację rundy wiosennej. Prognozy na najbliższy weekend nie są zbyt optymistyczne i wiele zależy od aury i Związku, który może ewentualnie odwołać kolejkę. Miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

  • Kategoria: News

Dublet Skry

W niedzielę na obiekcie przy Loretańskiej rozegrano siódmą edycję turnieju Skra Cup. W stawce ośmiu zespołów najlepszy okazały się dwie drużyny Skry, które zdominowały zmagania i zmierzyły się w finale zawodów. Poza niegościnnymi gospodarzami wystąpiły: GKS Bełchatów, AF Łódź, Ajax Radom, APN GKS Tychy, FA Opole i Uran Łukowice.

  • Kategoria: News

Log in or create an account